Встановлення ванни у Павлограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Павлограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Павлограді

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 дней назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Павлограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Павлограді

Відгуки по встановленню ванн у Павлограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт у ванній кімнаті зазвичай завершується монтажем ванни. Виходячи з характеристик: форми, розміру, типу, ваги та виду матеріалу, з якого виготовлена ванна, залежить рішення щодо питання, яким повинен бути метод оптимального проведення потрібних робіт.

Потрібно мати на увазі, що компетентне встановлення ванни передбачає наявність спеціалізованих знань, досвіду та навичок, а також дотримання умов, розуміння функціональних особливостей, що пред'являються до приміщення.

Чи можливо власноруч змонтувати чавунну, сталеву або акрилову ванну?

Невдалі спроби своїми руками зробити установку та монтаж акрилової, чавунної або сталевої ванни не рекомендуються. Це пов'язано з небажаним ризиком випадкового допущення похибки, відхилення від встановлених норм або порушення правил безпеки. Наслідки цього можуть виявитися досить негативними: крім зниження якості безпеки та комфорту свого сімейства, з'явиться ймовірність того, що вода затопить і вашу квартиру, і сусідів, які проживають поверхом нижче.

Виклик некомпетентного, недосвідченого чи неперевіреного майстра це теж не найкращий вибір. По-перше, монтаж овальної, круглої або кутової ванни може розтягнутися за часом, і що дуже важливо, на надану сервісну послугу вам не дадуть жодних гарантійних зобов'язань. Нема потреби наражати себе на ризик, а викликати досвідченого, надійного, випробуваного майстра, який надійно, швидко і якісно зможе впоратися з наміченим завданням.

Майстер911: якісне встановлення і складання кутової, овальної та круглої ванни

Майстри-сантехніки маркетплейсу Master911 мають багатий досвід в установці чавунних, акрилових, металевих ванн різних форм, конструкцій та габаритів.

На стадії відправлення виклику техніка за адресою, ми задаємо замовнику низку актуальних питань про обладнання, місце, особливості та побажання його монтажу, після чого зможемо зорієнтувати за ціною послуги та надати первинну рекомендацію.

Розцінки на типові роботи є в нашому прайсі, і за першого прохання будуть названі клієнту. Коли ж буде потрібна нестандартна послуга, то точна ціна буде озвучена слюсарем-сантехніком вже при відвідуванні додому після розрахунку точного обсягу робіт. Але ми гарантуємо, що вартість дорівнюватиме тій, яка прописана в прейскуранті.

У разі звернення до нашого сервісу ви отримаєте:

 • можливість подати замовлення у будь-який день, без свят та вихідних, у режимі 24/7;
 • надання гарантійної, надійної та якісної послуги - монтаж кутової, круглої або овальної ванни;
 • швидкий прихід досвідченого, сертифікованого та професійного сантехніка;
 • консультацію та важливу інформацію про орієнтовну або конкретну розцінку сервісної послуги.

Наші техніки демонструють серйозне ставлення до обов'язків, не димлять цигаркою, обов'язково прибирають робочу зону, не матюкаються, чуйні та прихильні до бажань клієнтів.

Переваги маркетплейсу Майстер911

Ми співпрацюємо лише з перевіреними майстрами, кожен із них ще до отримання доступу до роботи із замовниками захистив свій професіоналізм, успішно склавши тестовий іспит, а також пройшов спеціальне навчання та перевірку особистих документів. Але, попри це, ніхто не застрахований від можливих похибок, тому ми завжди готові надати ефективне сприяння у разі виникнення спірних питань.

Розплатитися за роботу сантехніка - установку ванни - ви можете найбільш відповідним чином: безготівковим перерахуванням або готівкою. У випадку, якщо ви відразу виявили будь-яку помилку в діяльності фахівця або ж доторкнулися до його некоректної поведінки, терміново телефонуйте в нашу службу підтримки. Усі наші сантехніки надають гарантійні зобов'язання на надані послуги. Будь-яка сервісна послуга (наприклад: встановлення ванни без ніжок, ванни з джакузі або кутової ванни) здійснюється згідно з договірною угодою, де відображені критерії проведення робіт, сам процес, умови відповідальності спеціаліста, терміни виконання. Всі наші замовники одержують акт про виконання сервісних послуг після завершення настановних робіт.

Яка зазвичай вартість установки акрилової, сталевої або чавунної ванни?

Якщо вас цікавить, скільки може коштувати установка округлої чавунної ванни, монтаж акрилової ванни або пристрій ванни з джакузі, будь-якої миті ви завжди зможете ознайомитися з нашим прайсом. У документі вказано розцінки на всі стандартні послуги, без урахування автотранспортних витрат та вартості запасних частин, розхідників, які можуть знадобитися у процесі монтування. Ми прагнемо прозорого і цілком зрозумілого всім нашим клієнтам створення цін, а також високого рівня комфорту. З цією метою ми раді в будь-який момент видати замовникам, які звернулися до нас, початкову консультацію та приблизно зорієнтувати за вартістю заявленої послуги. Найчастіше, спочатку зазначена вартість, не змінюється.

Виклик слюсаря-сантехніка у Павлограді з виїздом по Дніпропетровській області

Працюємо по Дніпропетровській області

Сервіс домашнього ремонту Master911 має грамотних, сертифікованих майстрів-сантехніків у більшості н.п. Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). У зв'язку з цим клієнти, які проживають у віддалених точках, яких цікавить компетентне складання, встановлення нової ванни, в день подання заявки можуть розраховувати на надання їм цієї послуги. Подібний сервіс, не рахуючи комфортних переваг, ще й дозволяє заощадити гроші на транспортних витратах. Іноді виникають такі випадки, коли через підвищену сезонну зайнятість, виїзд сантехніка за обставинами переноситься на найближчу дату. Про це ми завжди попереджаємо замовників наперед, на стадії складання заявки.

Ми працюємо в передмісті Павлограда

Якщо наші замовники живуть у приміських зонах Павлограда (Першотравенськ, Синельникове, Вербки, Малоолександрівка, Привовчанське, Богуслав, Межиріч, Булахівка), прихід фахівця теж не займе надто багато часу - в середньому не більше чотирьох-п'яти годин.

Робота ведеться в city_type Павлоград

Замовники, що звернулися до нашого офісу, які живуть у межах Павлограда, мають можливість чекати на виїзд спеціаліста - протягом 3-х годин з часу подання заявки в сервісі побутових послуг Master911.

Якщо вас цікавить швидке встановлення ванни за розумною ціною, - звертайтеся у маркетплейс Майстер911.

Співпрацюючи з нами, ви самі маєте можливість переконатися в рівні обслуговування та найвищої якості запропонованих сервісних послуг!