Ремонт кавомашини у Кривому Розі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кавомашини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кавомашин

Назва послуги Середня вартість

Ремонт / Заміна помпи кавомашини

Цінові пропозиції по ремонту кавомашин від найкращих майстрів у Кривому Розі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 месяца назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кавомашин у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту кавомашин у Кривому Розі

Відгуки по ремонту кавомашин у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Моделі кавомашин і кавоварок, пропоновані сучасними виробниками, відрізняються високим експлуатаційним ресурсом, багатофункціональністю і надійністю, але через певні обставини вони все ж таки ламаються.

До найпоширеніших причин виходу кавомашин та кавоварок з ладу можна віднести:

 • застосування води низької якості, що згодом призводить до утворення на внутрішніх елементах кавомашини сольових відкладень, вапняного нальоту та накипу;
 • фізичне зношування деталей після тривалої експлуатації кавомашини;
 • відсутність своєчасного чищення від сольових відкладень її елементів та надійної профілактики апарата;
 • повторювані зміни напруги в електричній мережі, а також дуже часто увімкнення апаратури.

Коли потрібний терміновий ремонт кавомашин?

Серед скарг на відмови, з якими звертаються замовники, найчастіше можна зустріти такі види несправностей:

 • гуде в момент роботи;
 • з-під фільтра ріжка тече вода;
 • машина не реагує на натискання кнопок;
 • кавоварка не включається;
 • відмовив датчик рівня води;
 • приготовлений кавовий напій не наливається або видається не до кінця;
 • автомат не перемелює зерна;
 • машина видає помилку;
 • не відбувається нагрівання води;
 • не функціонує капучинатор.

У всіх перерахованих випадках ремонт повинен проводитися тільки грамотним, сертифікованим і досвідченим фахівцем.

Чому самостійний ремонт кавомашин небезпечний?

Нові модифікації кавомашини є досить складним обладнанням, у влаштуванні якого людям без досвіду розібратися буде нелегко.

Власноручні спроби повернути кавоварку в робочий стан, якщо пощастить, завершаться нічим корисним, не рахуючи втраченого часу, а найважливіше - ще більше погіршать проблему, і це може спровокувати дорогий і великий ремонт.

Також досить ризиковано залучати до ремонту незнайомого майстра. По-перше, є досить великий шанс зустрітися з хамством, безвідповідальність і грубістю, по-друге, ремонт може затягнутися за часом, а по-третє, Вам не дадуть жодних гарантій.

Заявка на обслуговування домашнього ремонту Майстер911 гарантує приїзд знаючого техніка, який швидко і якісно зробить ремонт побутових або професійних кавомашин у Кривому Розі, видасть гарантійне забезпечення, як на надані послуги, так і на замінені вузли, блоки або деталі.

Ремонт та чистка кавомашин у Кривому Розі фахівцями Майстер911

Виконавці сервісу побутових послуг Майстер911 пропонують повний спектр сервісних послуг з ремонту, профілактики та обслуговування кавомашин та кавоварок різної складності з виїздом в офіс або за адресою до замовника.

Замовлення оформляються в режимі 24/7, щодня, без свят та вихідних. Під час заповнення заявки, ми завжди уточнюємо у замовника, що зателефонував, характер несправності апаратури, а також її модифікацію і марку. На основі прийнятих пояснень ми визначимо ціну ремонту та порекомендуємо Вам консультацію.

Якщо названа клієнтом проблема чітко може вказати на тип поломки, тоді йдеться про стандартну сервісну послугу, вартість якої буде оголошена відповідно до зафіксованої в прейскуранті. Однак, якщо відповідно до опису аварії, за словами клієнта, не можна точно встановити, який саме ремонт потрібен, то кінцеву вартість ремонту кавоварки майстер назве в результаті діагностики, визначення характеру подальших робіт та візуального огляду. Вона не відрізнятиметься від тієї, що встановлена в договорі та прописана в нашому прайс-листі.

Якщо ремонт виявиться складнішим, наприклад, несправність в операційній системі, тоді фахівець може запропонувати забрати кавомашину в майстерню.

Переваги сервісу домашнього ремонту Майстер911

Робимо завжди за договором, у зв'язку з цим, складаючи замовлення на сервісні послуги в Master911, Ви можете бути спокійні, що технік виконає ремонт на найвищому рівні.

Робота ведеться виключно з перевіреними техніками, які пройшли навчання, добре склали іспит на прохідний бал (таких лише п'ятнадцять відсотків з-поміж всіх кандидатів) та пройшли перевірку документів. У випадку, коли Ви зіткнулися з допущеною техніком помилкою на службі або з його непрофесійною поведінкою, повідомте про таку ситуацію до нашої служби підтримки клієнтів. Ми обов'язково розберемося у спірній ситуації та допоможемо її максимально швидко вирішити.

Всі наші техніки несуть повну відповідальність за якісний рівень наданих послуг і дають гарантію, в тому числі й на блоки, вузли, деталі, встановлені під час ремонтних робіт.

Після завершення ремонту замовник має акт виконаних робіт.

Сплатити ремонт кавомашини у Кривому Розі зможете безготівковими перерахуваннями або готівкою.

Скільки коштує ремонт кавомашин у Кривому Розі?

Ми завжди прагнемо до того, щоб для наших замовників спілкування та співпраця з Master911 стало б по-справжньому комфортним. У зв'язку з цим ми готові надавати консультації клієнтам у додатку або телефоном і завчасно оповіщати за сумою очікуваного ремонту. Спочатку зазначена розцінка майже залишиться незмінною.

Ціни на ремонт кавомашин та кавоварок наводяться, не враховуючи загальну вартість у Кривому Розі запчастин, що потребують заміни в процесі ремонту, та транспортні витрати.

Вартість всього переліку стандартних послуг, що надаються професіоналами Master911, написана в нашому прейскуранті. Це говорить про прозорість ціноутворення.

Наші техніки з ремонту кавомашини працюють у Кривому Розі і в Дніпропетровській області

Проводимо ремонтні роботи по Дніпропетровській області

Маркетплейс Майстер911 матиме у розпорядженні своїх техніків у всіх селах та селищах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). У зв'язку з цим замовники, які живуть на периферії, зможуть розраховувати на візит фахівця в той самий день, коли подавали заявку. Крім очевидного комфорту, такий сервіс дозволяє зменшити транспортні витрати.

Надаємо послуги у Кривому Розі

Орієнтовно протягом трьох годин після того, як було подано заявку, майстри терміново виїжджають до своїх клієнтів, які проживають в межах міста Кривий Ріг.

Робота ведеться в приміській зоні Кривого Рога

На одну годину довше треба буде чекати спеціаліста тим клієнтам, які живуть у передмісті Кривого Рога (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля).