Встановлення кульового крану у Коростені

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Коростені

Відгуки по встановленню кульових кранів у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Система водопостачання в приміщенні промислового використання, в приватному котеджі або ж у квартирі вимагає застосування запірної арматури, призначеної для надання функції вкл/викл воду.

Кульовий кран вважається дуже поширеним для даних цілей механізмом, від численних пристроїв він відрізняється технічною простотою, хорошою надійністю та тривалим періодом експлуатації.

Хоч установка кульового крана на пластикову трубу не буде дуже важкою роботою, все-таки її краще доручити кваліфікованому професіоналові, що володіє технічними навичками й досвідом. Якісна підготовка стає запорукою успіху установки запірної арматури: перевірка наявного різьблення, а також підбір якісного кульового крана.

Чи надійно була виконана установка кульового крана на металопластикову трубу, перевірити нескладно. У тому випадку, коли при монтажі була похибка, тоді відкриються такі неприємні результати, як некоректне регулювання струменя води або ж протікання. Тим людям, хто готовий своїми силами здійснити цю непросту роботу, або довірити її малодосвідченому людині, необхідно почути про найстрашніший результат - поломку приладу, або ж зрив через тиск, що утворюється водою.

Щоб не допустити таких несподіванок і чітко знати, що кульовий кран був встановлений правильно, згідно з усіма правилами, вам потрібно звертатися в Master911. Перевірений майстер оперативно приїде на місце, недорого та якісно виконає потрібну роботу.

Маркетплейс Master911: якісна установка кульового крана на стояк

Наші професіонали мають значний досвід в цьому, вони підберуть ідеальний для певної труби кульової кран і нададуть безпроблемну та надійну експлуатацію сантехніки.

При оформленні замовлення ми поставимо замовнику ряд уточнювальних питань про конструкцію крана, нарізку, калібрування або прочищення труби, потреби в демонтажі старого вентиля, матеріал трубопроводу.

Коли на основі озвученої замовником інформації зрозумілий розмір майбутніх робіт, тоді ця послуга є стандартною, і її вартість буде порахована відразу. А якщо для виявлення необхідних робіт потрібно огляд сантехніка, тоді вартість буде названа тільки на об'єкті. При цьому ми запевняємо, що вона буде точно збігатися з ціною, вказаною в нашому прайсі.

Звертаючись в наш сервіс побутових послуг, ви стовідсотково можете бути впевнені у:

  • чудовій якості замовленої роботи - установки кульового крана на батарею;
  • можливості оформити замовлення цілодобово, без вихідних;
  • отриманні консультації та відомостей про ціну замовленої роботи;
  • оперативному виїзді сантехніка на об'єкт.

Наші майстри завжди оперативні та культурні, вони не курять на робочому місці, вкрай відповідальні й не використовують лайку.

Переваги звернення до маркетплейса Мастер911

З неперевіреними майстрами ми не працюємо, абсолютно будь-який наш сантехнік отримав допуск до обслуговування замовників після індивідуального навчання, перевірки документів та складання іспиту на підтвердження навичок. Однак, якщо ви все ж помітили похибку в роботі, або зіткнулися з непристойною поведінкою, ви завжди зможете розраховувати на негайну допомогу у розв'язанні питання. Зверніться в службу нашої підтримки.

Про яку б послугу не йшла розмова, будь це установка пристрою на трубу або інша, за якість наданої послуги наші професіонали беруть відповідальність. Розрахуватися за роботу сантехніка можливо готівкою на місці або безготівковим розрахунком. По завершенні роботи ви отримаєте акт наданих послуг.

Вартість установки кульового крана

Ми хочемо, щоб наше ціноутворення стало цілком зрозумілим кожному, хто звернеться до нас. Так що вартість всіх стандартних послуг (без урахування ціни витратних матеріалів, запасних частин, а також автовитрат), знаходиться в нашому прайсі. Для надання зручних умов співпраці, ми завжди можемо надати консультацію та озвучити ціну необхідної роботи.

Як викликати професіонала у Коростені з виїздом по Житомирській області?

Працюємо в м. Коростень

Якщо вас цікавить високоякісна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або ж якась інша послуга, а ви перебуваєте в м. Коростень, то вже через 3 год з моменту оформлення заявки сантехнік прибуде на об'єкт.

Працюємо в передмісті Коростеня

Для клієнтів, які живуть в передмісті Коростеня (), час очікування прибуття майстра складе трохи довше - в середньому, п'ять годин.

Ми маємо у своєму розпорядженні перевірених професіоналів у більшості міст Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Тому навіть наші замовники, що знаходяться у віддалених містах, можуть сподіватися на швидкий виїзд професіонала в день прийому заявки.

Вкрай рідко, через значну завантаженість, виїзд фахівця переноситься на день. Про це вас повідомлять.

Якщо вам необхідна оперативна установка кульового крана, ціна якої вас здивує, зверніться в Мастер911. Ми відповідально обіцяємо, що якість, наш сервіс і оперативність надання послуг вам обов'язково сподобаються.