Встановлення раковини у Калуші

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Калуші

Відгуки по встановленню раковин у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні на ринку можна знайти велике різноманіття конструкцій раковин, але етапи підключення у них схожі:

 1. спочатку знаходять гарне місце для установки раковини, здійснюють розмітку, з урахуванням її виду, встановлюють кронштейни;
 2. кріплять умивальник, потім кран;
 3. підключають пристосування до води, перевіряють з'єднання на надійність;
 4. підключають до каналізації: здійснюють попередній злив за допомогою труби;
 5. тестують пристрій на працездатність.

Матеріали виготовлення умивальників: переваги та недоліки

Головний критерій, від якого буде залежати міцність умивальника, - матеріал з якого раковина виготовляється. На сьогодні фірми виробники надають великий вибір раковин з таких матеріалів:

 • Сталь. В асортименті сьогоднішніх умивальників можна зустріти всілякі моделі, виготовлені з нержавіючої сталі, в складі якої є нікель і хром. Вироби не потребують особливого догляду й мають тривалий термін роботи;
 • Скло. Моделі зі скла виглядають гарно, але й вартість не дешева. Раковини робляться із спеціального особливо міцного матеріалу, що робить їх довговічними та надійними. Їх основним недоліком виступає потреба в ретельному та частому догляді;
 • Камінь штучний. Часто зустрічаються раковини з акрилу. Вони схожі з моделями з натурального матеріалу зовнішнім виглядом і найважливішими особливостями. До переваг моделей з даного матеріалу можна зарахувати простоту в монтажі, зносостійкість, гігієнічність і низька вага;
 • Кераміка. Найчастіше раковини виготовляють з кераміки. Її дорожча варіація - фарфор, дешевша - сантехнічний фаянс. Раковини з кераміки відрізняються легкістю в догляді, тривалим терміном служби, красою, але з ними потрібно бути обережними через крихкість, властивій такому матеріалу;
 • Камінь натуральний. конструкції з натурального каменю відомі надійністю, презентабельним видом, особливою стійкістю до утворення грибка, легкістю в догляді та належною екологічністю.

Нюанси установки різноманітних видів мийок

До вельми популярних видів умивальників, серед пропонованих сьогоднішніми виробниками, відносяться:

 • Накладні. Накладний умивальник в установці досить простий, головне - спочатку приготувати стільницю: упевнитися у відповідності зливу пристрою з діркою в стільниці. Знадобиться використовувати безбарвний герметик, в разі, якщо обраний умивальник не до кінця прилягає до основи;
 • З п'єдесталом. Ці раковини відомі п'єдесталом, на нього спирається чаша. Завдяки захованим всередині трубам, пристрої цього виду виглядають досить гарно й тому поширені. Монтаж такого роду мийки повинен проводитися на абсолютно рівну поверхню підлоги;
 • З напівп'єдесталом. Тут опора не торкається підлоги, а монтується до стіни. У монтажі цієї мийки потрібно проконтролювати, щоб злив був розташований на потрібній висоті;
 • Підвісні (консольні). Ці моделі відомі простотою монтажу, незалежно від їх розмірів і форми. До стіни їх прикріплюють за допомогою кронштейнів;
 • Вбудовувані. Перевагою вбудованих раковин вважається їх гармонійність, переважно внаслідок прихованих всередині комунікацій. Приєднання до систем водопроводу та каналізації здійснюється, як і з іншими моделями мийок, різниця існує лише на стадії підключення самої чаші.

Основні помилки в процесі установки раковини у ванній кімнаті

Хоча й монтаж умивальника не рахується надскладним завданням, однак людьми, які наважилися на самостійне здійснення цієї роботи або довірили її невмілому майстру, нерідко допускається безліч грубих помилок. Їх наслідком може стати не тільки утворення протікання, але й травм у результаті обвалу ненадійно прикріпленої мийки.

Часті помилки та їх результати:

 • Установка нового умивальника на кріплення від старої. У результаті сумнівна фіксація умивальника;
 • Сильне затягування кріплень умивальника (внаслідок чого може тріснути чаша) або сифона/шлангів;
 • Нерівний монтаж мийки. При монтажі необхідно орієнтуватися не на стики плитки, а застосовувати рівень;
 • Відступ між чашею мийки та стіною. Якщо стик не змазати герметиком, це призведе до патьоків на стіні;
 • Зрив різьби. потрібно міняти кріплення.

Щоб не допустити цих та багатьох інших помилок при установці, слід звертатися в маркетплейс Мастер911. Наші майстри миттєво виїдуть додому та бездоганно здійснять роботу.

Надійний монтаж раковин у сервісі домашніх послуг Мастер911

Наші фахівці мають багатий досвід підключення умивальників з різних матеріалів і різних різновидів, тому що постійно проводять подібну роботу. При розгляді заявки на виклик сантехніка, ми ставимо замовнику пару питань про обладнання, його особливості та бажане місце монтажу. На підставі точної інформації ми зможемо зорієнтувати за вартістю роботи та запропонувати початкову консультацію.

Якщо з інформації замовника спектр майбутніх робіт однозначно зрозумілий, тоді ця послуга буде стандартною, і її вартість буде порахована відразу.

Коли зі слів клієнта нелегко визначити потрібний обсяг робіт, вартість послуги буде названа фахівцем тільки на об'єкті, після особистого огляду. Ми гарантуємо її точну відповідність тієї вартості, яка стоїть в прайс-листі.

Прийнявши рішення зателефонувати в Master911, ви зможете абсолютно не сумніватися у:

 • моментальному виїзді сантехніка;
 • наданні початкової консультації;
 • чудовій якості установки умивальника;
 • можливості оформити заявку 24 години на добу, без вихідних.

Майстри Master911 не тільки висококваліфіковані фахівці, але ще й дуже відповідальні та доброзичливі. Вони не курять і обов'язково прибирають робоче місце.

Переваги при зверненні в сервіс Master911

Немає якоїсь можливості зіткнутися з результатами запрошення до себе неперевіреного сантехніка, який здатний поводитися грубо, буде некваліфікованим або ж затягне роботу на невизначений термін. Повністю всі професіонали Мастер911 проходять перевірку документів, що засвідчують особу, а також обов'язкове навчання. І тоді вони допускаються до обслуговування клієнтів.

Якщо ви виявили помилку, зроблену сантехніком, ви маєте можливість повідомити про це в підтримку сервісу Master911. Ми розглянемо вашу претензію та зможемо надати негайну допомогу у розв'язанні вашої ситуації.

Всі фахівці сервісу домашніх послуг Мастер911 беруть на себе повну відповідальність за надійність своїх послуг. Коли установка умивальника або інша послуга буде вдало завершена, ви отримаєте акт виконаних робіт. Розрахунок можливо зробити безготівково або ж готівкою на місці.

Скільки коштує установка пристрою з тумбою?

Ціна всіх стандартних послуг (без урахування вартості допоміжних запасних частин, витратних матеріалів та дорожніх витрат) є в прайс-листі сервісу побутових послуг Master911. Будь-який клієнт може замовити потрібну послугу та отримати інформацію про суму майбутньої роботи та професійну консультацію. Якщо мова про монтаж мийки у ванній, вартість буде відома, після того, як замовник відповість на пару питань про тип сантехніки, матеріал її виготовлення та специфіку розміщення. Зазвичай розрахована вартість не змінюється.

Замовлення сантехніка у Калуші додому і по Івано-Франківській області

Приймаємо замовлення в населеному пункті Калуш

Для тих замовників, які проживають в м. Калуш, період очікування майстра буде приблизно 2 години після замовлення.

Пропонуємо послуги в передмісті Калуша

У тому випадку, якщо ви живете, наприклад, в передмісті Калуша (), то очікування візиту сантехніка займе трохи більше часу - близько чотирьох-п'яти годин.

Приймаємо замовлення по Івано-Франківській області

Ми маємо у своєму розпорядженні перевірених сантехніків із значним досвідом роботи в різних містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Таким чином, замовники, які проживають в далеких містах, мають можливість розраховувати на виїзд до них професіонала для монтажу пристрою у ванній в той же день. Додаткова перевага - економія на автомобільних витратах. Іноді, візит професіонала може бути відкладений на завтра.

Потрібна швидка установка раковини, вартість якої вас напевно здивує, установка тумби під раковину або будь-яка інша професійна робота майстра? Звертайтеся в маркетплейс Мастер911, і ви будете абсолютно задоволені рівнем пропонованих послуг!