Встановлення кухонної мийки у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Мукачеві

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо ще тридцять років тому в численних особняках і квартирах монтували кухонні мийки однакового типу, то зараз на ринку представлений великий вибір виробів з різних матеріалів, всіляких розмірів, які відрізняються між собою способом підключення.

За особливістю монтажу умивальники діляться на наступні групи:

  • Врізні. Їх головний плюс - гігієнічність. Такого роду раковини вставляються в стільницю, через це під краями, які не підносяться над стільницею, не наливається вода. Радимо подібну послугу делегувати висококласному фахівцеві, особливо, якщо мийку потрібно врізати в меблі з твердого дерева.
  • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю зажадає від її виконавця хорошої кваліфікації та солідного досвіду. Це пояснюється як підвищеною ціною самої мийки (такого виду раковини виготовляють з дорогого натурального або штучного каменю), так і необхідністю у використанні спеціальних інструментів для надання кращого монтажу.
  • Інтегровані. Ідеальний монтаж мийки інтегрованого типу означає її монтаж врівень з робочою поверхнею, а це вимагає дуже грамотної підготовки стільниці, і абсолютно рівних країв кухонної мийки. До жодної іншої моделі мийки не висуваються такі нормативи, що пояснюється нюансами їх конструкції.
  • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої проводиться трьома методами (за допомогою клею, дерев'яних брусків або кронштейнів) є в різноманітному оформленні.Мийка може забезпечуватися 1-2 чашами, сушильним виступом. Матеріалом для виготовлення такого виду раковини часто є нержавіюча сталь з матовим або ж глянцевим напиленням. Вибір оптимального варіанту монтажу в кожній конкретній ситуації повинен визначатися професіоналом, йому ж надійніше й доручити установку накладної кухонної мийки.

Спроби власноруч встановити конструкцію нечасто закінчуються успішно, це також відноситься й до випадків, якщо до послуги допускають неперевірених сантехніків «з вулиці», які не залишають гарантійних зобов'язань на послуги.

Не слід ризикувати, а краще звертатися в сервіс домашніх послуг Мастер911: кваліфікований фахівець швидко приїде додому, бездоганно здійснить будь-яку роботу й буде нести всю відповідальність за її якість.

Master911: оперативний монтаж кухонної мийки

Наші майстри часто стикаються з монтажем умивальників різноманітних різновидів і відрізняються відмінним досвідом у роботі. У процесі отримання замовлення, ми поставимо замовнику кілька необхідних питань щодо мийки та особливостей її установки. На основі цих відповідей, ми можемо зорієнтувати за сумою послуги та запропонувати замовнику професійну консультацію.

В разі якщо перелік робіт можна зрозуміти відразу, тоді це стандартна робота, її ціна буде порахована відповідно до зазначеної у прайсі. У тому випадку, коли без огляду професіонала встановити розмір замовлених робіт неможливо, то ціну рахуватиме фахівець тільки після приїзду на місце, - ціна не відрізняється від тієї, що прописана в прайс-листі.

Клієнтам сервісу домашніх послуг Мастер911 ми можемо пообіцяти:

  • відмінну якість послуги - установки кухонної мийки або ж виробу будь-якого іншого типу;
  • надання докладної консультації та відомостей про суму потрібної роботи;
  • можливість залишити замовлення у зручний час доби;
  • негайний виїзд професіонала.

Фахівці маркетплейса Мастер911 відрізняються дружелюбністю, відповідальністю, вихованістю та охайністю. Фахівці не використовують грубі слова та не курять.

Чому слід звертатися в сервіс Мастер911?

Звертаючись до нас, не бійтеся зіткнутися з малодосвідченим майстром та іншими супутніми проблемами. Будь-який наш сантехнік підтвердив кваліфікацію складанням внутрішнього іспиту на високий бал і пройшов перевірку паспортних даних, після чого він і отримав доступ до заявок.

Про яку би послугу не йшлося (установка умивальника в стільницю або установка мийки іншого типу) професіонали несуть грунтовну відповідальність за якість і дають гарантійні зобов'язання. Після закінчення роботи ви отримаєте акти наданих послуг. Ми надаємо можливість клієнтам здійснити оплату зручним варіантом - безготівково або ж готівкою.

Ціна монтажу кухонного пристрою

Вартість різної стандартної послуги, за винятком ціни допоміжних запчастин і автозатрат, є в прайс-листі Master911. Для нас важливо, щоб наше ціноутворення було не тільки абсолютно відкритим, але і зрозумілим будь-якому клієнту. Ми готові дати інформацію про приблизну вартість необхідної послуги ще на етапі оформлення замовлення, і зазвичай розрахована ціна не варіюється.

Як викликати професіонала у Мукачеві і по Закарпатській області?

Приймаємо заявки в м. Мукачево

Люди, які проживають в межах м. Мукачево, здатні сподіватися на виїзд за адресою сантехніка приблизно через дві-три години.

Приймаємо заявки в передмісті Мукачева

На 2 год довше треба чекати приїзду сантехніка для клієнтів, які живуть у передмісті Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино).

Приймаємо заявки по Закарпатській області

Навіть ті клієнти, що живуть у віддалених регіонах, зможуть розраховувати на прибуття фахівця в той же день. Це реалізується завдяки тому, що Мастер911 має у своєму розпорядженні власних фахівців у більшій частині регіонів Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново).

Якщо внаслідок серйозного сезонного завантаження, прибуття професіонала переноситься на 1 день, вас про це сповістять негайно.

Вас цікавить професійна установка кухонної мийки за ціною, яка безсумнівно сподобається? Оформляйте заявку в сервіс Master911, і ми обіцяємо, що терміновість, рівень сервісу, що надається, і бездоганна якість робіт вас здивують!