Встановлення газової колонки у Умані

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Умані, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Умані

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Умані

Відгуки по встановленню газових колонок у Умані

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка, налаштування, сервісне техобслуговування, ремонт проточного водонагрівача повинні здійснюватися тільки надійним (перевіреним), кваліфікованим та досвідченим фахівцем, який має допуск до робіт з газом. Підключення газової колонки повинно здійснюватися за дотримання затверджених заходів ПБ (належного діаметру газоходу, якості (негорючості) матеріалів, що належать до влаштування покриттів, природної витяжки тощо).

Етапи монтажу газового водонагрівача:

 1. При потребі розбирання газової колони;
 2. Перевірка на наявність хорошої тяги у вентиляційному каналі;
 3. Підготовка зони монтажу;
 4. Кріплення колонки до меблів або стіни;
 5. Підключення до водопроводу;
 6. Підключення газового шлангу;
 7. Приєднання до повітропроводу;
 8. Випробовування на герметичність з'єднувальних елементів контуру водонагрівача, а особливо на ділянці врізання в загальну систему.

Техніки сервісу послуг Master911 мають досвід роботи з проточними водонагрівачами різних моделей, марок, виробників: Міле (Miele), Грандіні (Grandini), Кайзер (Kaiser), Новатек (Nova Tec), Рока (Roca), Демрад (Demrad), Вісманн (Вісман/Viessmann), Атон (Aton), Нева (Neva), Мілла (Міла/Milla), Діон (Dion), Аміна (Amina), Данко (Danko), Samsung (Samsung), Вестен (Westen), Ферролі (Феролі/Ferroli), Юнкерс (Junkers), Сакура (Sakura), Термет (Termet), Електролюкс (Electrolux), Термона (Thermona), АЕГ (AEG), Протерм (Protherm), Іммергаз (Immergas), Арістон ( Ariston), Беретта (Берета/Beretta), Саванна (Савана/Savanna), Атлантик (Atlantic), Рода (Roda), Нескар (Neckar), Еталон (Etalon), Горіння (Gorenje), Термолайн (Termoline), Герман (Hermann), Термекс (Thermex), Рос (Ross), Роктерм (Rocterm), Піраміда (Pyramida), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Бош (Bosch), Крауф (Krauf), Селена (Selena), Матрікс (Matrix), Зануссі (Занусі/Zanussi), Астон (Aston), Аквахіт (Aquaheat), Мора (Mora) та інших.

Звертаємо Вашу увагу! Наполегливо радимо не користуватися пропозиціями підозрілих майстрів

Скориставшись послугами не перевіреного майстра з боку для ремонту, підключення та встановлення газової колонки у Умані, Ви дуже ризикуєте не лише цілісністю, справністю, працездатністю, гарантією пристрою, а й власним здоров'ям та життям сусідів та своїх близьких.

Спеціаліст неперевіреної кваліфікації не бере на себе гарантійну відповідальність за вашу техніку, так само вам не нададуть акт виконаних робіт та талон про гарантію.

Як складається розцінка?

Ціна установки газової колонки середньоринкова, зафіксована прайсом, якого дотримуються виконавці нашого сервісу послуг. Це не дозволяє маніпулювати з цінами.

Для визначення, до якого виду належить потрібна послуга: стандартна (базова) або нестандартна (незвичайна), нам слід поставити низку деталізуючих питань.

Так звана нестандартна (рідко зустрічається) послуга/поломка (складно встановити)

У нестандартній послузі/аварії неможливо дізнатися попередньо масштаб необхідних майбутніх робіт, отже, кошторис розраховується майстром після закінчення діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що вона буде відповідати затвердженому прайсу.

Стандартна (типова) послуга/несправність

Якщо йдеться про типову послугу (або ж стандартну поломку), як, наприклад, "вартість установки газової колонки", тоді конкретна ціна стане відома заздалегідь, ще до появи майстра, вона фіксована й незмінна.

Остаточна вартість нашої послуги з налагодження, демонтажу, діагностики, перевірки, монтажу газових колонок у Умані залежить від вартості на розхідники, типу поломки та транспортних витрат.

Що Ви отримаєте?

Основні досягнення нашого сервісу послуг:

 • Видача гарантій на всі виконані послуги та встановлені запчастини, а також акта виконаних робіт;
 • Початкова консультація - можемо назвати вартість сервісних послуг у ході подання замовлення;
 • Підготовленість, пунктуальність, ввічливість та доброзичливе ставлення майстрів;
 • Зручний спосіб оплати послуг;
 • Невисокі, фіксовані та обґрунтовані прайс-листи;
 • Швидкий приїзд спеціаліста (в основному протягом 3-х годин після оформлення замовлення);
 • Охайність, акуратність техніка та неодмінне прибирання місця роботи;
 • Подання замовлень на виклик виконавця у режимі 24/7.

Додаткові переваги:

 • Гарантійні умови. Прийняття на себе зобов'язань та відповідальності за надані спеціалістами сервісу послуги та встановлені в ході ремонтних робіт запасні частини, деталі, комплектуючі засвідчують наші гарантійні умови, що надаються всім своїм клієнтам.
 • Швидкість виконання заявки. Заповнивши заявку на будь-яку послугу (наприклад, ремонт колонки у Умані, встановлення, перевірка, налагодження газового водонагрівача у Умані, демонтаж/монтаж газової колонки у Умані тощо), замовник через кілька хвилин отримує прямий контакт із майстром, який опиниться наразі поблизу. Логістика нашого сервісу дозволяє фахівцю прийти протягом 2-3 годин після складання заявки.
 • Великий набір послуг в єдиному офісі. Ми пропонуємо кваліфіковані побутові послуги великого профілю. Наші виконавці виїжджають за адресами для технічного обслуговування, діагностики або усунення різних несправностей (холодильника, бойлера, газового котла, кондиціонера, пральної машини, газової колонки тощо). Також ви зможете зробити замовлення на збирання меблів, вивіз господарських відходів (сміття), виконання електромонтажних, сантехнічних, будівельних та інших видів діяльності. Наш сервіс побутових послуг дає можливість у різних ситуаціях звертатися за допомогою тільки до професійних, перевірених, надійних майстрів, щоб щоразу не шукати виконавця на різних (іноді й сумнівних) сайтах.
 • Практичний досвід. Ми співпрацюємо тільки з досвідченими професіоналами, які мають допуск до робіт з газовими агрегатами. Перед співпрацею ми проводимо іспит на підготовленість, перевіряємо дані паспорта.

Як замовити виклик майстра зі встановлення газових колонок у Умані додому?

 1. Оформіть заявку. Безпосередньо на нашому сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Дайте відповіді на важливі уточнювальні питання. На підставі прийнятих додаткових відомостей про вашу техніку та послуги, що цікавлять, ми надамо досить конкретну консультацію і зорієнтуємо за ціною майбутніх робіт ще до того, як прибуде майстер.
 3. Безпосереднє надання сервісних послуг. Приблизно через 3 години після подачі замовлення технік виїжджає на вашу адресу. Орієнтовна тривалість виконання ремонту – від однієї години до двох.

Фахівці сервісу працюють не тільки у Умані, але й у Черкаській області

Якщо Ви цікавитеся встановленням газових колонок у Умані недорого, оперативно, професійно та надійно, телефонуйте у сервіс послуг надійних техніків Master911.

Виїзд до передмість Умані

На прибуття спеціаліста до передмістя Умані (Тальне, Городецьке, Родниківка, Кочубіївка, Дмитрушки, Гереженівка, Полянецьке, Піківець) може знадобитися трохи більше часу - приблизно п'ять-шість годин.

Виїзд містом у Умані

Усім замовникам, які мешкають в межах Умані, слід очікувати приїзду кваліфікованого техніка з допуском до виконання такого виду діяльності, вже через 3-4 години після подання заявки.

Виїзд техніка по Черкаській області

У багатьох містах, селищах, селах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка) у нас є підготовлені, досвідчені, перевірені фахівці, завдяки чому на прихід майстра Ви зможете розраховувати у день подачі замовлення.

Техніки пропонують гарантійні зобов'язання щодо монтажних робіт проточного газового водонагрівача у Умані. Чекаємо на ваш дзвінок. Звертайтеся до сервісу Master911! Додатковий позитивний момент - фіксована та досить низька вартість встановлення газового обладнання.