globe ru

Заміна газового котла у Вінниці

360 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Вінницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Вінницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Вінницькій області

Всі міста Вінницькій області
Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин

Потреба в заміні газового котла з'являється, як правило, якщо агрегат не функціонує, а гарантія давно закінчилася, або ж заплановано переобладнання опалювальної системи.

Якщо справа в виході з ладу, то, переважно, йдеться про:

 • збої в роботі двох і більше важливих вузлів;
 • вихід з ладу найдорожчої запчастини котла;
 • те, що котел застарів до такої міри, що навіть дешеві сучасні аналоги відчутно виграють;
 • значному «стажі роботи »газового пристрою, коли цю модель уже перестали виробляти, а необхідні деталі для ремонту відсутні чи доступні за дуже завищеними цінами.

В іншому випадку опалювальний прилад елементарно не задовольняє нові запити, які надаються новою опалювальною системою.

Чи слід самостійно замінити газовий агрегат?

Численні господарі заміських котеджів думають, що заміну старого приладу виконати досить просто. Утім, це далеко не так, до того ж протизаконно. Усі роботи з заміни, демонтажу, ремонту, установки чи обслуговування всілякого газового устаткування повинні проводитися обов'язково досвідченими майстрами, які мають допуск до проведення подібних робіт.

Термінове та якісне надання такого роду послуги, як заміна настінного або підлогового газового котла за невисокою ціною пропонує Мастер911.

Маркетплейс Мастер911 - термінова заміна газового котла у квартирі

Наш сервіс приймає заявки на виклик майстра з заміни газових агрегатів на виклик 24 на 7. При подачі заявки наші фахівці ставлять замовнику допоміжні питання щодо характеристик старого й нового опалювального пристрою, і на основі наданої інформації ми можемо дати консультацію і зорієнтувати щодо вартості замовленої послуги.

Якщо робота стандартна (наприклад, заміна автоматики газового пристрою), вартість розрахована в прайс-листі й буде названа замовнику телефоном або в додатку. Якщо ж завдання не дуже стандартне (обсяг робіт буде визначено майстром тільки після приїзду за адресою), то його ціну Ви дізнаєтеся від професіонала на місці, і вартість буде в точності збігатися з прописаною в прайсі.

Звернувшись у сервіс домашніх послуг Master911, Ви без сумнівів можете розраховувати на:

 • отримання докладної консультації до приїзду майстра;
 • надання кваліфікованої послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої Вас навіть порадує;
 • можливість викликати майстра цілодобово;
 • оперативний виїзд професіонала.

Майстри сервісу домашніх послуг Master911 професійно здійснюють роботу, пристойно розмовляють, не курять, обов'язково прибирають за собою, виділяються позитивним і доброзичливим ставленням до клієнтів.

Наші переваги

Перед отриманням допуску до виїзду за заявками, наші майстри обов'язково повинні пройти спеціальне навчання й перевірку паспорта. У разі, якщо фахівець грубо поводився або Вами все-таки була виявлена помилка майстра, зверніться в підтримку Мастер911. Ми обіцяємо миттєво допомогти в розв'язанні складної ситуації.

У прайс-листі вказана вартість заміни газового котла, хоча, якщо знадобиться заміна старих запчастин, вона може змінитися. Кожен професіонал нашого маркетплейса бере стовідсоткову відповідальність на себе за якість наданих послуг і надає гарантійні зобов'язання. Розрахуватися за послугу можна безготівковим або ж готівковим способом. Після завершення заміни газового обладнання Вам нададуть акт виконаних послуг.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Популярне питання наших клієнтів: скільки коштує заміна газового пристрою? Все надзвичайно просто: розцінки на всі популярні послуги вказані в прайс-листі, без урахування витрат на авто, запчастин або ж деталей, які потрібно докупити, витратних матеріалів.

Наше ціноутворення абсолютно прозоре й зрозуміле для всіх клієнтів. А для забезпечення більш комфортних умов для співпраці ми можемо Вас проінформувати про приблизну ціну майбутньої роботи. Найчастіше, спочатку озвучена ціна не змінюється.

Виклик майстра з заміни газових котлів у Вінниці і по Вінницькій області

Приймаємо заявки у Вінниці

У тому випадку, якщо Ви живете в районі м. Вінниця, тоді можете очікувати майстра через 3 години.

Працюємо в передмісті Вінниці

На приїзд майстра знадобиться чекати трохи довше (до 5 годин) тим нашим замовникам, які знаходяться в передмісті Вінниці (смт Вороновиця, смт Стрижавка, с. Писарівка, с. Вінницькі Хутори, с. Зарванці, с. Щітки, с. Якушинці, с. Лука-Мелешківська, с. Агрономічне).

Працюємо по Вінницькій області

У більшості населених пунктів Вінницької області (м. Калинівка, м. Липовець, м. Іллінці, м. Вінниця, м. Хмільник, м. Немирів, м. Ладижин, м. Гайсин, м. Могилів-Подільський, м. Бар, м. Гнівань, м. Жмеринка, смт Браїлів, с. Козятин) ми маємо професіоналів. Це дає можливість клієнтам, які звернулися до нас, по-перше, відчутно заощадити на автомобільних витратах, а по-друге, розраховувати на виїзд професіонала в день, коли була оформлена заявка.

Рідко, через високе сезонне завантаження, виїзд професіонала може бути перенесений на найближчий день, про це Вам повідомлять під час оформлення замовлення.

Якщо Вам потрібна оперативна й професійна заміна газового агрегату, звертайтеся в Master911, і ми запевняємо, що Ви будете приємно здивовані сервісом та рівнем послуг.