Встановлення газового котла у Новомосковському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Новомосковському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Новомосковському

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Новомосковському

Відгуки по встановленню газових котлів у Новомосковському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка газового котла у Новомосковському повинна проводитись з обов'язковим дотриманням встановлених нормативів, правил ПБ та порядку виконання всіх робіт кваліфікованим, перевіреним, досвідченим майстром з правом доступу.

Роботи з перевірки, встановлення, врізання та кріплення опалювального газового котла проводяться поетапно:

 1. Кріплення опалювального газового котла. Майже всі модифікації кріплять до стін за допомогою монтажних тримачів (кронштейнів), що йдуть у комплектації. До вибору місця висуваються кілька вимог: відсутність легкозаймистих виробів, матеріалів, покриттів, наявність припливної системи вентиляції та наявність вікна. До встановленого газового обладнання приєднують димар для відведення чадного газу.
 2. Підключення опалювального газового обладнання до контуру системи. Процес монтажу газових котлів у Новомосковському передбачає обов'язкове встановлення фільтра для очищення води, що здійснюється перед підключенням контуру опалення. Це допоможе унеможливити проникнення в опалювальний агрегат бруду, сміття, без захисту котел може досить швидко вийти з ладу.
 3. Підключення побутових газових котлів до системи водопостачання. Цей крок робиться аналогічно до підключення до опалювальної системи.
 4. Підключення до газової магістралі. При підключенні обладнання до газової магістралі потрібно дотримуватися норм установки опалювальних газових котлів, застосовувати спеціальні фільтри, герметизувати з'єднання паклею з пастою або особливою газовою стрічкою ФУМ. Для комунікаційної зв'язки застосовується гофрований металевий шланг.
 5. Обов'язкова перевірка на герметичність. Тільки після відповідної ревізії герметичності всіх з'єднань допускається виконати перший запуск газового котла.

Техніки сервісу послуг Master911 мають навички робіт з котлами від усіх популярних компаній виробників: Сайм (Sime), Баксі (Baxi), Альфа (Alpha), Ренс (Rens), Радіант (Radiant), Арістон (Ariston), Грандіні (Grandini), Вулкан (Vulkan), Роктерм (Rocterm), Нобель (Nobel), Колві (Kolvi), Демрад (Demrad), АЕГ (AEG), Вісманн (Вісман/Viessmann), Бонжуані (Bongioanni), Атем (Аtem), Данко (Danko), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Тепловіст (Teplowest), Іммергаз (Immergas), Термона (Thermona), Індезит (Indesit), Соллі (Солі/Solly), Юнкерс (Junkers), Геліос (Helios), Протерм (Protherm), Будерус (Buderus), Рока (Roca), Навьєн (Navien), Вестен (Westen), Тіберіс (Tiberis), Маяк, Беретта (Берета/Beretta), Део (Daewoo), Термекс (Thermex), Самсунг (Samsung), Шафуто (Chaffoteaux), Електролюкс (Electrolux), Рода (Roda), Гореньє (Gorenje), Термет (Termet), Вольф (Wolf), Новатек (Nova Tec), Ферролі (Феролі/Ferroli), Герман (Hermann), Атон (Aton), Бош (Bosch), Кітурамі (Kiturami), Елексія (Elexia), АОГВ Житомир, Фондітал (Fondital), Різон (Reeson), Шафутекс (Chaffoteaux), Сіменс (Siemens).

Як формуються розцінки?

Майстри сервісу Master911 чесно слідують фіксованому прейскуранту, що виключає ймовірність усіляких махінацій з цінами. Вартість будь-якої нашої послуги цілком об'єктивна, прозора та фіксована.

Для того, щоб визначити, до якого типу віднести потрібну послугу або виявлену аварію, при формуванні виклику ми ставимо клієнту уточнюючі питання.

На основі отриманих висновків ми дізнаємося, що це:

 • Стандартні (типові) послуги/несправності. У таких випадках ціна послуги (наприклад, вартість встановлення газового котла) завжди вказана попередньо, ще до прибуття спеціаліста, вона стала і зафіксована.
 • Незвичайні, так звані нестандартні (непросто розрахувати) послуги/аварії. Якщо одразу дуже складно встановити обсяг необхідних майбутніх робіт, значить ми зможемо зорієнтувати за приблизною ціною, точний кошторис буде складено фахівцем уже вдома після завершення виконання діагностичних робіт. Ми гарантуємо те, що ціна виявиться відповідно до затвердженого прейскуранта!

На остаточну вартість послуги з налагодження, пуску, монтажу/демонтажу газового котла у Новомосковському ще впливають вартість витратних витрат та автотранспортні витрати.

Що Ви отримаєте?

Головні переваги нашого сервісу:

 • Варіант плати зручним для клієнта чином;
 • Розумні, прозорі, фіксовані та обґрунтовані ціни;
 • Виїзд спеціаліста протягом 3-х годин;
 • Надання первинної консультації та відомостей про ціну встановлення газової колонки та інших необхідних робіт;
 • Надання акта про виконання робіт та наявність гарантійних термінів на сервісні послуги;
 • Цілодобова фіксація дзвінків;
 • Неодмінне прибирання виконавцем місця роботи після закінчення справи;
 • Поінформованість, доброзичливість, пунктуальність та акуратність виконавців.

Базові особливості сервісу Master911:

 • Договір. Після того, як надано сервісні послуги, наш клієнт приймає акт про виконання робіт.
 • Надання гарантійних умов. Ми виконуємо гарантійні зобов'язання на всі надані послуги, а також на встановлені в процесі робіт з ремонту запасні частини, деталі, комплектуючі та прилади.
 • Багатий досвід діяльності в даній сфері. У нас працюють лише підготовлені, перевірені, надійні майстри, які мають багаторічний досвід та відповідні доступи до газової техніки. Перед початком співпраці ми приймаємо іспит, перевіряємо паспортні дані, проводимо співбесіду.
 • Великий набір послуг. Сервіс побутового ремонту Master911 надає великий асортимент кваліфікованих послуг з ремонту домашньої техніки та будь-якого виду робіт. Крім того, ви зможете звертатися до нас для збирання меблів, транспортування різних вантажів, вивезення сміття, реставрації ванн, проведення сантехнічних, клінінгових, оздоблювальних, будівельних, електромонтажних та багатьох інших видів робіт. Це дозволяє в кожному окремому варіанті звертатися за допомогою до надійного сервісу Master911, щоб щоразу не відшукувати виконавця на інших (іноді й незнайомих) сайтах.
 • Швидка обробка заявок. Оформивши заявку на первинний пуск, підключення газового котла у Новомосковському, монтаж або демонтаж старої техніки, клієнт протягом кількох хвилин отримає підготовленого, перевіреного, надійного техніка, який наразі виявляється поряд. Подібна логістика дає можливість виконавцю прийти за три години після оформлення замовлення.

Як викликати техніка для встановлення побутових газових котлів у Новомосковському?

 1. Складіть заявку. Прямо на веб-сайті або зателефонувавши за номером.
 2. Відповідайте на ряд важливих додаткових питань. На підставі отриманих додаткових відомостей про вашу техніку та потрібні послуги ми надамо консультацію та зорієнтуємо за ціною майбутніх робіт ще до приходу виконавця додому.
 3. Безпосереднє надання послуг. Орієнтовно протягом 3-х годин після обробки заявки майстер приїжджає на вашу адресу. Приблизна тривалість виконання ремонту - одна-дві години.

Виклик пунктуального, досвідченого, надійного майстра у Новомосковському та по Дніпропетровській області

Якщо Вам потрібна установка газових котлів у Новомосковському, пробний запуск, демонтаж побутових газових обладнання або заміна старого котла, звертайтеся до сервісу Master911.

Виїзд у Новомосковському

Тим замовникам, хто знаходиться в районах Новомосковська, варто чекати на прибуття дослідного техніка з допуском до виконання даного профілю робіт, вже протягом 3-4-х годин після подачі замовлення.

Виїзд техніка до передмість Новомосковська

На прибуття виконавця до передмістя Новомосковська (Підгородне, Меліоративне, Слобожанське, Магдалинівка, Гвардійське, Орлівщина, Вільне, Спаське, Новоселівка, Піщанка, Олександрівка), можливо, знадобиться трохи більше часу - приблизно 5-6 годин.

Виїзд по Дніпропетровській області

Майже у всіх містах, селищах, селах області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) є наші досвідчені, перевірені, підготовлені фахівці, тому на прибуття майстра можна сподіватися того ж дня, коли оформили замовлення.

Забезпечуємо оперативні, професійні та якісні послуги з доступної вартості на монтаж газової техніки у Новомосковському - звертайтесь!