globe ru

Заміна газового котла у Дніпрі

405 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Дніпропетровській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Дніпропетровській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Дніпропетровській області

Всі міста Дніпропетровській області
Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке

Потреба в заміні газового котла відбувається нерідко, якщо планується перероблення всього опалення, яка тягне за собою потребу в заміні майже всього обладнання, або котел поламаний, а термін гарантійного обслуговування пройшов.

Що стосується несправності, зазвичай, йдеться про:

 • те, що газовий котел застарів так, що навіть найдорожчі аналоги набагато виграють;
 • великий термін роботи пристрою, коли певну модель вже перестали випускати, і потрібні деталі не можна знайти в продажу;
 • збої двох або більше важливих вузлів;
 • несправність найдорожчої запчастини приладу.

Або ж прилад елементарно не відповідає запитам, які необхідні для сучасної опалювальної системи.

Чи можна власноруч проводити заміну газового приладу?

Деякі власники приватних котеджів впевнені, що нічого складного в тому, щоб здійснити заміну старого газового агрегату власноруч, немає. Однак це не тільки помилка, а й протизаконно. Роботи, пов'язані із заміною, обслуговуванням, демонтажем, монтажем та ремонтом різного газового обладнання повинні проводитися тільки досвідченими фахівцями, які мають допуск до проведення подібних послуг.

Мастер911 пропонує термінове й висококваліфіковане надання такого роду послуги, як заміна підлогового газового котла або настінного за прийнятною вартістю.

Master911 - професійна заміна газового котла у квартирі

Наш сервіс приймає замовлення на виклик фахівця із заміни газового обладнання 24/7. У ході подачі заявки наші фахівці ставлять замовнику кілька додаткових питань щодо характеристик старого й нового опалювального приладу, і на основі отриманих відповідей ми можемо його проконсультувати та порахувати вартість замовленої роботи.

У разі, якщо вам потрібно поширена робота (скажімо, заміна автоматики газового котла), то ціна є в прайс-листі, замовник зможе уточнити її телефоном або ж у додатку. Якщо ж послуга нестандартна (обсяг роботи може бути виявлений професіоналом вже в домі), то її вартість Ви дізнаєтесь від професіонала на місці, і вона буде на сто відсотків збігатися із зазначеною в прайсі.

При зверненні в маркетплейс Мастер911, Ви зможете отримати:

 • отримання професійної консультації ще до виїзду майстра;
 • надання Вам надійної послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої Вам припаде до душі;
 • цілодобову можливість викликати майстра;
 • оперативний приїзд фахівця.

Майстри сервісу Мастер911 можуть похвалитися хорошим ставленням до клієнтів, вони не курять, якісно і надійно виконують роботу, культурно розмовляють, акуратні, обов'язково прибирають своє робоче місце.

Наші переваги

Перед тим, як отримати допуск до обслуговування замовників, фахівці проходять спеціальне навчання, їм треба скласти іспит, а також проходять перевірку паспортних даних. У разі, якщо фахівець грубо поводився або ж Вами раптом була виявлена похибка фахівця, звертайтеся в нашу службу підтримки. Ми негайно допоможемо в розв'язанні спірної ситуації.

Вартість заміни газового котла прописана в прайсі, при цьому ціна може змінитися, коли буде потрібна заміна несправних деталей. Кожен наш професіонал несе стовідсоткову відповідальність за якість наданих послуг і надає гарантію. Розрахуватися за послугу Ви зможете найбільш зручним шляхом: безготівковим переказом або ж готівкою. По завершенні заміни газового котла Вам нададуть акт виконаних робіт.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Про вартість ремонту газового приладу наші замовники регулярно ставлять запитання. У прайс-листі є ціни на всі стандартні послуги, без урахування витрат на транспорт, деталей або ж запчастин, які потрібно буде докупити, витратних матеріалів.

Наше ціноутворення абсолютно прозоре й зрозуміле для будь-якого. А з метою забезпечення якомога більш комфортних умов для співпраці з нашим сервісом ми завжди можемо Вас проінформувати про приблизну вартість роботи. Найчастіше, спочатку названа вартість залишається без змін.

Виклик професіонала з заміни газових котлів у Дніпрі і по Дніпропетровській області

Працюємо у Дніпрі

У тому випадку, якщо Ви перебуваєте в будь-якому районі м. Дніпро, тоді можете чекати майстра вже через три години з моменту заявки.

Приймаємо замовлення в передмісті Дніпра

Тим нашим замовникам, які живуть у передмісті Дніпра (м. Підгородне, м. Новомосковськ, смт Іларіонове, смт Слобожанське, смт Обухівка, с. Волоське, с. Любимівка, с. Олександрівка, с. Старі Кодаки, с. Новоолександрівка, с. Сурсько-Литовське), фахівця доведеться чекати трохи довше (близько п'яти годин).

Працюємо по Дніпропетровській області

Ми маємо своїх майстрів майже в усіх містах Дніпропетровської області (м. Верхньодніпровськ, м. Павлоград, м. Підгородне, м. Кам'янське, м. Вільногірськ, м. Верхівцеве, м. Кривий Ріг, м. Дніпро, м. Новомосковськ, м. Нікополь, м. Марганець, м. Першотравенськ, м. П'ятихатки, м. Жовті Води, м. Синельникове, смт Солоне, смт Карнаухівка, смт Магдалинівка, смт Аули, смт Кринички, смт Широке). Це дозволяє нашим клієнтам, по-перше, відчутно заощадити на транспортних витратах, і, по-друге, розраховувати на візит професіонала в день, коли була подана заявка.

Зрідка, у зв'язку з високою сезонною завантаженістю, приїзд фахівця може відкластися на завтра, про це Вам повідомлять заздалегідь.

У разі, якщо Вам необхідна професійна заміна газового котла, зверніться в Мастер911, і ми запевняємо, що Ви будете повністю задоволені доступними цінами, рівнем наших послуг і сервісом.