Заміна газового котла у Черкасах

360 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Черкаській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Черкаській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Черкаській області

Всі міста Черкаській області
Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка

Якщо планується реорганізація опалювальної системи, що вимагає заміни практично всього обладнання, або прилад не функціонує, а гарантія вже закінчилася, тоді, як правило, вам необхідний ремонт газового котла.

Щодо виходу з ладу, в основному, йдеться про:

 • поломку дорогої деталі приладу;
 • збій в роботі 2-х і більше основних вузлів;
 • тривалий термін використання котла, коли дану модель вже зняли з виготовлення, а потрібні деталі для ремонту тяжко знайти в продажі або пропонуються за дуже високою ціною;
 • те, що газовий прилад застарів так, що навіть найдешевші нові аналоги мають перевагу.

В іншій ситуації пристрій елементарно не задовольняє тим вимогам, які необхідні для сучасної системи опалення.

Чи можливо своїми руками зробити заміну агрегату?

Багато власників котеджів думають, що за міна старого газового котла нескладна. Втім, це зовсім не так, крім цього забороняється законом. Роботи, які пов'язані із заміною, демонтажем, обслуговуванням, ремонтом і монтажем різного газового устаткування повинні проводитися тільки професіоналами з допуском до таких робіт.

Мастер911 пропонує кваліфіковане та швидке надання такої послуги, як заміна підлогового або настінного газового котла за доступною вартістю.

Master911 - термінова заміна газового котла у квартирі

В нашому сервісі послуг ви можете викликати майстра з заміни газового обладнання 24/7. При прийомі замовлення ми ставимо клієнту кілька детальних питань, щодо характеристик нового й старого опалювального пристрою, і на основі отриманих деталей готові його проконсультувати й озвучити ціну необхідної послуги.

Якщо робота стандартна (наприклад, заміна автоматики приладу), її ціна присутня в прайсі, і буде названа клієнту при заявці. А якщо послуга не дуже стандартна (перелік роботи професіонал визначає тільки після приїзду), в подібному випадку її ціну ви дізнаєтеся від майстра на місці, і вона буде точно збігатися із зазначеною в прайс-листі.

Звертаючись в Мастер911, ви отримаєте:

 • надання надійної послуги - заміни старого газового котла на новий, доступна ціна якої вас точно здивує;
 • можливість подачі замовлення цілодобово;
 • професійну консультацію до приїзду професіонала;
 • швидкий виїзд фахівця.

Майстри маркетплейса Мастер911 відомі позитивним ставленням до замовників, не курять, професійно роблять свою роботу, акуратні, обов'язково прибирають робоче місце, не лаються.

Переваги сервісу побутових послуг Master911

Перед тим, як отримати допуск до роботи з клієнтами, фахівці проходять перевірку паспорта й навчання. Якщо вами, наприклад, була виявлена ??допущена майстром похибка, або фахівець грубо поводився, зверніться в службу підтримки сервісу послуг Мастер911. Ми обіцяємо оперативно допомогти в розв'язанні виниклого питання.

В прайс-листі прописана вартість заміни газового побутового котла, хоча, якщо потрібна заміна зламаних деталей, вона може бути перерахована. Будь-який професіонал нашого сервісу бере на себе повну відповідальність за якість наданих послуг і залишає гарантію. Розрахуватися за виконану роботу можна, як зручно: безготівково або готівкою. Після закінчення заміни газового пристрою, вам нададуть акт виконаних робіт.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Про ціну агрегату наші клієнти регулярно запитують. У нашому прайс-листі знаходяться розцінки на всі стандартні послуги, без урахування автомобільних витрат, деталей, які потрібно купувати, витратних матеріалів.

Ми можемо пишатися, що наше ціноутворення прозоре для всіх клієнтів. А для забезпечення максимально комфортних умов для роботи з Мастер911 ми можемо вас проінформувати про зразкову вартість цікавить роботи. У більшості випадків, попередньо озвучена ціна не варіюється.

Як викликати фахівця з заміни котлів у Черкасах і по Черкаській області

Працюємо у Черкасах

Якщо ви перебуваєте в якомусь районі м. Черкаси, ви можете чекати фахівця через 3 години після замовлення.

Приймаємо заявки в передмісті Черкас

Виїзду професіонала необхідно очікувати трохи довше (приблизно 4-5 год) тим нашим клієнтам, які проживають в передмісті Черкас ().

Пропонуємо послуги по Черкаській області

Практично в кожному місті Черкаської області (м. Христинівка, м. Звенигородка, м. Ватутіне, м. Умань, м. Тальне, м. Шпола, м. Корсунь-Шевченківський, м. Городище, м. Золотоноша, м. Сміла, м. Кам'янка, м. Чигирин, м. Черкаси, м. Канів, м. Монастирище, м. Жашків, смт Цвіткове, смт Маньківка, смт Бабанка, смт Буки, смт Чорнобай, с. Драбівка), Мастер911 має фахівців. Це дозволяє нашим замовникам, по-перше, відчутно заощадити на транспортних витратах, і по-друге, розраховувати на приїзд фахівця в день, коли була оформлена заявка.

Рідко, у зв'язку з високою сезонною завантаженістю, візит професіонала може бути відкладений на завтра, про що вас повідомлять при оформленні замовлення.

Якщо вас цікавить якісна заміна газового агрегату, звертайтеся в сервіс домашніх послуг Мастер911, і ми запевняємо, що ви будете абсолютно задоволені сервісом і якістю послуг.