Встановлення газового котла у Умані

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Умані, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Умані

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Умані

Відгуки по встановленню газових котлів у Умані

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Встановлення газових котлів у Умані має проводитися з обов'язковим дотриманням встановлених нормативів, правил безпеки та порядку організації всіх робіт кваліфікованим, досвідченим, перевіреним техніком, який має необхідний допуск.

Роботи з перевірки, врізання, встановлення та кріплення опалювальних газових котлів виконуються поетапно:

 1. Навіс газового обладнання. Практично всі моделі кріплять до стін за допомогою монтажних тримачів (кронштейнів), що йдуть у комплекті постачання. До встановленої газової техніки приєднують димар для відведення відпрацьованих газів. До підбору місця висувається низка вимог: наявність вікна, наявність хорошої системи вентиляції та відсутність легкозаймистих покриттів, виробів, матеріалів.
 2. Підключення котла до контуру системи. Монтаж газових котлів у Умані передбачає обов'язкове встановлення фільтра для очищення води, що робиться перед підключенням контуру опалення. Це дозволить унеможливити попадання в опалювальний агрегат забруднюючих частинок, без захисту опалювальний котел може швидко стати непридатним.
 3. Підключення котла до контуру водопостачання. Ці роботи практично схожі на підключення до опалювальної установки.
 4. Підключення до магістралі газу. Під час підключення опалювальної техніки до газової труби слід дотримуватись норм монтажу опалювального газового обладнання, застосовувати фільтри, герметизувати стики паклею або фум-стрічкою жовтого кольору. Як комунікаційне зв'язування використовується металевий гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка на герметичність. Лише після належної ревізії герметичності всіх стиків зможете здійснити перший запуск газового котла.

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911 мають навички роботи з котлами від усіх відомих компаній виробників: Баксі (Baxi), Навьєн (Navien), Ренс (Rens), Роктерм (Rocterm), Атем (Аtem), Електролюкс (Electrolux), Грандіні (Grandini), Тіберіс (Tiberis), Арістон (Ariston), Беретта (Берета/Beretta), Нобель (Nobel), Елексія (Elexia), Samsung (Samsung), Бонжуані (Bongioanni), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG), Гореньє (Gorenje), Рока (Roca), Будерус (Buderus), Тепловіст (Teplowest), Феролі (Феролі/Ferroli), Вулкан (Vulkan), Бош (Bosch), Радіант (Radiant), Альфа (Alpha), АОГВ Житомир, Атон (Aton), Рода (Roda), Сайм (Sime), Новатек (Nova Tec), Іммергаз (Immergas), Термет (Termet), Термекс (Thermex), Фондітал (Fondital), Вестен (Westen), Вайллант (Вайлант) /Vaillant), Вольф (Wolf), Герман (Hermann), Данко (Danko), Шафуто (Chaffoteaux), Юнкерс (Junkers), Колві (Kolvi), Протерм (Protherm), Різон (Reeson), Термона (Thermona), Шафутекс (Chaffoteaux), Кітурамі (Kiturami), Індезит (Indesit), Соллі (Солі/Solly), Демрад (Demrad), Вісманн (Вісман/Viessmann), Маяк, Геліос (Helios), Део (Daewoo).

Як формуються розцінки?

Техніки сервісу побутового ремонту Master911 неухильно витримують фіксований прайс-лист, що унеможливлює якісь підтасовки з цінами. Вартість кожної нашої послуги є об'єктивною, прозорою та фіксованою.

Для того, щоб кваліфікувати, до якого виду належить необхідна послуга або виявлена аварія, при оформленні виклику ми завжди ставимо замовнику питання щодо пошкодження.

На підставі отриманих відповідей ми дізнаємося, які це послуги/несправності:

 • Стандартні (типові) послуги/проблеми. У цьому випадку (як, наприклад, вартість установки газового котла) завжди вказана заздалегідь, ще до прибуття техніка, вона фіксована та постійна.
 • Нестандартні (непросто встановити) послуги/неполадки. Якщо раптом заздалегідь не можна дізнатися про масштаб необхідних робіт, ми можемо зорієнтувати за приблизною вартістю, остаточний кошторис буде розрахований майстром вже на місці в результаті проведення діагностичних робіт Наша адміністрація гарантує те, що вона точно відповідатиме зафіксованому прайс-листу!

На остаточну вартість послуги з налаштування, запуску, монтажу/демонтажу газового котла ще впливають автотранспортні витрати та ціна потрібних витратних матеріалів.

Які переваги Ви отримаєте?

Головні успіхи нашого сервісу побутових послуг:

 • Розумні, фіксовані, обґрунтовані та прозорі розцінки;
 • Виїзд техніка протягом трьох годин;
 • Надання акта виконаних робіт та наявність гарантійних умов на всі послуги;
 • Обов'язкове прибирання майстром місця роботи наприкінці процесу;
 • Варіант плати зручним для замовника чином;
 • Поінформованість, пунктуальність, доброзичливість та акуратність фахівців;
 • Надання грамотної консультації та даних про ціну встановлення газового котла та інших потрібних послуг;
 • Цілодобова фіксація телефонних дзвінків.

Додаткові характеристики сервісу Master911:

 • Багатий досвід роботи в даній галузі. У нас працюють виключно перевірені, підготовлені, надійні фахівці, які мають досвід та відповідні доступи до побутової газової техніки. Перед співпрацею ми приймаємо іспит, проводимо співбесіду, перевіряємо паспортні дані.
 • Швидкість роботи. Залишивши заявку на монтаж, первинний запуск, демонтаж старої техніки або підключення газового котла у Умані, замовник протягом 25-30 хвилин отримує підготовленого, перевіреного, надійного майстра, який на поточний період знаходиться поряд. Така логістика дозволяє майстру прийти за 2-3 години після отримання замовлення.
 • Договірні відносини. Після того, як сервісні послуги надані, наш клієнт отримує на руки акт про виконання робіт.
 • Гарантія. Ми виконуємо гарантійні умови на всі надані послуги, а також на встановлені в ході ремонту прилади, запасні частини, деталі та комплектуючі.
 • Великий спектр послуг в одному будинку. Сервіс побутового ремонту Master911 готовий надати широкий спектр кваліфікованих послуг з виправлення домашнього обладнання та різноманітних робіт по дому. Також можна звертатися до нашого офісу для вивезення сміття, транспортування будь-яких вантажів, реставрації ванн, збирання меблів, проведення будівельних, електромонтажних, сантехнічних, оздоблювальних, клінінгових та інших видів діяльності. Це дає можливість у будь-якому варіанті звертатися до перевіреного сервісу побутового ремонту Master911, замість того, щоб щоразу шукати виконавця на різних (іноді й підозрілих) сайтах.

Як зробити заявку на виклик майстра зі встановлення газових котлів у Умані?

 1. Подайте заявку на виклик. Прямо на веб-сайті або зателефонувавши за телефоном.
 2. Відповідайте на ряд основних уточнювальних питань. На основі отриманих додаткових даних про вашу побутову техніку та сервісні послуги, що цікавлять, ми надамо первинну консультацію та зорієнтуємо за вартістю ремонтних, налагоджувальних, монтажних, настановних робіт ще до прибуття виконавця.
 3. Надання послуг. Приблизно через три години після обробки заявки на виклик виконавець виїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт – 1-2 години.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного техніка у Умані та по Черкаській області

Якщо Вам потрібна установка газового котла у Умані, перший пуск, демонтаж котлів або заміна старого обладнання, зателефонуйте до сервісу надійних майстрів Master911.

Виїзд техніка по Черкаській області

Майже у всіх населених пунктах області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка) проживають наші досвідчені, перевірені, підготовлені техніки, тому на приїзд майстра можна розраховувати того ж дня, коли оформили заявку.

Виїзд техніка до передмість Умані

На прихід майстра до передмістя Умані (Тальне, Городецьке, Родниківка, Кочубіївка, Дмитрушки, Гереженівка, Полянецьке, Піківець) може знадобитися трохи більше часу - приблизно 5-6 годин.

Виїзд техніка по Умані

Тим, хто проживає в межах Умані, слід очікувати приходу кваліфікованого спеціаліста, який має допуск до виконання цього виду діяльності, вже через 3-4 години після подання замовлення.

Забезпечуємо оперативні, професійні та якісні послуги для населення за розумною ціною на монтажні роботи побутового газового котла у Умані - заходьте на наш вебсайт та робіть своє замовлення!