Ремонт морозильної камери у Новоград-Волинському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Новоград-Волинському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту морозильних камер

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка морозильної камери фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Новоград-Волинському

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Новоград-Волинському

Відгуки по ремонту морозильних камер у Новоград-Волинському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли холодильник припиняє працювати, в цих обставинах починаються прикрі труднощі, що ускладнюють побут власнику несправної техніки. Сервіс побутових послуг з ремонту морозильної камери у Новоград-Волинському Master911 пропонує навички, знання і досвід своїх техніків для розв'язання будь-яких проблем у досить короткі терміни. За фактом складання заяви підбирається незайнятий виконавець із великим досвідом роботи. Прибувши за викликом, технік виконує діагностику, називає вартість ремонту морозильної камери, а вже після цього починає лагодження морозилки. Клієнту залишиться лише підписати акт про виконання робіт, прийняти роботи та користуватися справною технікою!

Що ви отримаєте від Master911?

  • Всі послуги в одному місці. Великий перелік наданих побутових послуг: налаштування, установка, ремонт колонок, пралок, холодильних агрегатів, газових, твердопаливних, рідкопаливних, електричних котлів, крім того, надаємо послуги сантехніка, вивезення сміття, доставки товарів, складання меблів та інше.
  • Висока швидкість роботи. Після отримання та попередньої обробки онлайн-заявки на ремонт ми відразу зв'язуємося із замовником. Також заяву можна залишити за телефоном.
  • Досвід. Master911 - сервіс побутових послуг надійних, відповідальних, професійних, перевірених техніків. У процесі працевлаштування виявляються особисті якості, перевіряються персональні дані, і, крім того, кандидат має пройти співбесіду.
  • Гарантійні зобов'язання. Великі навички фахівців і наше кредо задовольняти побажання всіх клієнтів, дають можливість видавати гарантію на всю виконувану роботу, в окремих варіантах вона може досягати року.

Ремонтуємо морозильні камери всіх фірм-виробників

Камера для заморозки - це агрегат з досить низькою температурою. Коли раптом виникли якісь аномалії (підтікає, видає шум, погано морозить, утворюється конденсат), це означає, що холодильнику необхідна діагностика і можливий ремонт морозильної камери у Новоград-Волинському.

Перелік світових торгових брендів морозилок, з якими працюють наші виконавці: Лібхерр (Liebherr), Стінол (Stinol), Голд (Gold), Електролюкс (Electrolux), Снайге (Snaige), Горенье (Gorenje), Беко (Beko), Бош (Bosch), Ліберті (Liberty), Вестфрост (Vestfrost), Арістон (Ariston), Прівілег (Privileg), Еленберг (Elenberg), Ардо (Ardo), Сіменс (Siemens), Атлант (Atlant), Вірпул (Whirlpool), Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Технохолод, Дніпро), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), ЛЖ (LG).

Майстер з ремонту морозильних камер у Новоград-Волинському займається не тільки лагодження морозильного агрегату всіх марок, але і надає сервісні послуги, пов'язані зі встановленням, запуском, діагностикою, чищенням та обслуговуванням холодильного обладнання.

Поширені проблеми з морозильними камерами

Несправність термостата холодильників

Всі модифікації холодильного обладнання оснащені термостатами, які регулюють температурний режим всередині камери. Пошкодження термостата може привести до некоректної роботи мотора-компресора: не морозить зовсім, не запускається, морозить, не перестаючи, охолоджує дуже слабо або морозить занадто сильно. Беручи до уваги те, що лагодження термостатів зазвичай вважається недоцільним, для усунення несправності слід замінити його на новий.

Що робити в тому випадку, якщо холодильник різко перестав працювати

Така неполадка вважається чи не найбільш серйозною. Головні чинники: неправильне експлуатування техніки та перевищення зношення елементів, деталей, вузлів, комплектуючих. Можуть бути й інші причини, це обумовлюється тим, що окремі власники морозильних пристроїв систематично перевантажують їх, а також техніка весь час працює. Щоб мати справний холодильник, треба поміняти компресор.

Несправність температурних або повітряних датчиків

Морозилки з електронним управлінням оснащені не терморегуляторами, а температурними і повітряними датчиками. Зокрема, лагодження морозильної камери Liebherr з такою несправністю полягає в перемонтажі несправного датчика.

Неполадка електронного модуля управління

Коли виходить з ладу блок керування, то мотор холодильного агрегату взагалі не працює. У певних випадках вдається перепрограмувати його, але найчастіше бувало й так, що єдиним методом полагодження стає заміна.

Розгерметизація системи подачі фреону та його втрата

Фреон - це холодоагент, який потрібен для охолодження камери холодильного обладнання. Якщо виниклу ожеледь хтось намагається відколоти зі стінки морозилки або трохи зірвати чим-небудь гострим, то можна порушити герметичність трубок, по яких тече холодоагент. Його втрата тягне за собою несвоєчасне зношення компресора, процес охолодження стане неефективним. При цій проблемі слід вимкнути морозильну камеру, викликати майстра, вийняти продукти.

Заміна ущільнювача на дверцятах морозилки

Така неприємність трапляється у морозилок, які є в магазинах, кафе, ресторанах або барах, де дверцята досить часто закриваються і відкриваються і саме тому, гумові прокладки зношуються достроково. Внаслідок такої причини холодильник закриватися не герметично, дверцята погано прилягають, гумовий профіль тріскається, руйнується. Холодне повітря залишає камеру, в той час, як туди проникає тепле, продукти не охолоджуються, термоізоляція не працює, температура не підтримується, а двигун-компресор функціонує даремно, в результаті чого відбувається зношення деталей, блоків, пристроїв, вузлів.

Крім основних несправностей морозилок, часто виникають інші неприємності, наприклад, нагрівання корпусу, збій індикаторів, скупчення води, запах горілого пластику, поява "шуби" на стінках і т.п.

Працюємо у всіх районах Новоград-Волинського та Житомирської області

Після деяких уточнень попередніх відомостей підбирається вільний технік, який після оголошення ціни ремонту морозильної камери без зволікання приступає до виконання замовлення. Найчастіше налаштування, встановлення, діагностика, ремонт може починатися через 3-4 годин після надходження заявки. Наш маркетплейс здійснює якісне, гарантійне і оперативне проведення великого ряду робіт у Новоград-Волинському () та в інших великих і малих населених пунктах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка).