Ремонт морозильної камери у Коростені

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Коростені

Відгуки по ремонту морозильних камер у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У випадках, коли холодильник відмовляється нормально функціонувати, виникає чимало незручностей, що ускладнюють життя власникові зламаного агрегату. Сервіс побутових послуг з ремонту морозильної камери у Коростені Master911 надає можливість вирішувати виниклі несправності в стислий термін. Після складання заявки буде підібраний спеціаліст потрібного профілю, вільний, відповідний, з великим досвідом роботи. Прибувши за адресою, виконавець здійснює діагностичні роботи, називає вартість ремонту морозильної камери, а потім розпочинає роботу. Замовнику потрібно лише підписати акт виконаних робіт та користуватися справною побутовою технікою!

Що ви отримаєте від Master911?

  • Гарантія. Колосальні навички техніків і наше старання постійно задовольняти вимоги будь-якого клієнта дозволяють надавати сертифікат гарантії на всю виконану роботу, у певних варіантах вона досягає 1 року.
  • Висока швидкість виконання заявки. Після оформлення та обробки інтернет-замовлення на ремонт, установку, налаштування ми відразу ж зідзвонюємося з замовником. Також заявку можна оформити за телефоном.
  • Всі види послуг в одному місці. Широкий перелік усіх наданих побутових послуг: ремонт, встановлення колонок, пралок, рідкопаливних, електричних, комбінованих, твердопаливних, газових котлів та холодильного обладнання, крім того, надаємо сервісні послуги з вивозу сміття, доставки товарів, складання меблів та інші.
  • Багатий досвід. Master911 - сервіс побутових послуг відповідальних, професійних, перевірених, надійних фахівців. Перед початком співпраці виявляються індивідуальні якості, новий виконавець повинен пройти тестування, і, крім того, перевіряється автентичність паспорта.

Майстри ремонтують морозильні камери всіх модифікацій

Морозильна камера - це агрегат з виключно низькою температурою. Коли раптом виникли які-небудь відхилення (підтікає, утворюється конденсат, погано морозить, видає шум), це означає, що холодильнику потрібна діагностика і можливий ремонт морозильної камери у Коростені.

Список відомих марок морозилок, з якими ми працюємо: Індесіт (Indesit), Дніпро), Снайге (Snaige), Норд (Nord), Зануссі (Занусі / Zanussi), Технохолод, Арістон (Ariston), Сіменс (Siemens), Горенье (Gorenje), Стінол (Stinol), Голд (Gold), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Лібхерр (Liebherr), Ліберті (Liberty), Еленберг (Elenberg), Прівілег (Privileg), Атлант (Atlant), Вестфрост (Vestfrost), ЛЖ (LG).

Майстер з ремонту морозильних камер у Коростені сервісу домашнього ремонту Master911 зможуть не лише виконати ремонт морозилки всіх марок, але і надавати послуги, пов'язані з запуском, діагностикою, установкою, чищенням та обслуговуванням холодильних агрегатів.

Поширені несправності морозильних камер

Пошкодження температурного або повітряного датчика

Морозилки на електронному управлінні оснащуються не термостатами, а температурними й повітряними регуляторами. Наприклад, ремонт морозильної камери фірми Liebherr з такою неполадкою буде полягати в заміні зіпсованого датчика.

Заміна ущільнювача на дверцятах морозильної камери

Така проблема з'являється у морозилках, які стоять в барах, кафе, магазинах або ресторанах, де дверцят виконують чимале число відкривання й закривання, і саме тому гумові ущільнювачі зношуються раніше за відведений термін. Внаслідок цих причин не щільно прилягають дверцята, холодильник не герметичний, ущільнювач руйнується, тріскається. В камеру проникає прогріте повітря, продукти погано охолоджуються, температурний режим не відповідає встановленому, захист від перепадів не діє, а двигун-компресор функціонує даремно, в результаті чого починається дострокове зношення вузлів, блоків, деталей, пристроїв.

Пошкодження терморегулятора морозилок

Всі модифікації холодильників оснащені терморегуляторами, які здійснюють зупинку та включення двигуна компресора. Несправність термостата призведе до некоректної роботи мотора-компресора: не морозить зовсім, взагалі не запускається, морозить, не припиняючи, охолоджує дуже слабо або морозить занадто сильно. Аби усунути несправність, треба встановити новий терморегулятор.

Пошкодження модуля управління

Коли виходить з ладу модуль управління, то електродвигун холодильного обладнання зовсім не працює. В деяких випадках вдається здійснити його перепрограмування, але часто буває й так, що єдиним способом налагодження стає заміна.

Не вмикається мотор-компресор

Це чи не найскладніша несправність. Основні причини: неправильне експлуатування пристрою або перевищення ступеня зношення вузлів, деталей, комплектуючих елементів. Можуть бути й інші передумови, адже морозильні агрегати постійно перевантажуються, а також техніка весь час працює на межі. Щоб відремонтувати холодильне обладнання, слід поміняти компресор.

Втрата фреону (холодагента)

Фреон - це речовина, яка призначена для охолодження продуктів.Коли утворений шар льоду спробувати відколоти зі стінки морозилки або потроху зіпхнути чимось гострим, то пошкоджуються капілярні трубки, по яких циркулює холодоагент. Його втрата не зупиняє двигун-компресор, але стримує процес охолодження. При такій несправності необхідно видалити всі продукти, вимкнути морозильну камеру, викликати виконавця.

Крім основних несправностей морозильних камер, часто виникають інші проблеми, зокрема, поява "шуби" в камері, нагрів корпусу, запах горілого пластику, скупчення води, збій індикаторів тощо.

Виїжджаємо в усі райони Коростеня та Житомирської області

Уточнивши попередні відомості, підбирається незайнятий майстер, який, назвавши ціну ремонту морозильної камери, відразу ж приймається за роботу. Найчастіше налаштування, діагностика, ремонт, установка може починатися, через 3-4 годин після надходження заяви. Наш сервіс послуг забезпечує оперативне, якісне та гарантійне виконання широкого діапазону робіт у Коростені і в інших великих і малих населених пунктах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка).