globe ru

Ремонт морозильної камери у Нововолинську

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту морозильної камери стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики морозильної камери на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт морозильної камери у Нововолинську

Назва Вартість
Ремонт морозильної камери від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Волинській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Волинській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Волинській області

Всі міста Волинській області
Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин

Якщо холодильник припиняє нормально функціонувати, відразу ж виникає велика кількість проблем, що ускладнюють побут власникові несправної техніки. Сервіс послуг з ремонту морозильної камери у Нововолинську Master911 надає фахівців для усунення проблем в максимально стислі терміни. Після формування заявки буде підібраний відповідний незайнятий технік з багатим практичним досвідом роботи в цій області. Після приїзду технік виконує діагностичні роботи, а після озвучення вартості ремонту морозильної камери приступає до роботи. Клієнту залишиться лише розписатися в акті про виконання робіт і почати користуватися працездатною домашньою технікою!

Що ви отримаєте від сервісу?

 • Практичний досвід. Master911 - сервіс послуг надійних, перевірених, відповідальних, професійних техніків. При прийманні на службу виявляються особисті якості, новий виконавець проходить тестування, і, крім того, перевіряється правдивість паспорта.
 • Всі види послуг в одному місці. Великий спектр потрібних побутових послуг: установка, налаштування, ремонт холодильного обладнання, різного виду котлів, пралок і колонок, також пропонуємо послуги сантехніка, складання меблів, вивезення сміття, доставки товарів та інше.
 • Гарантії. Величезні навички виконавців і наше старання постійно задовольняти прохання будь-якого клієнта, дають можливість видавати гарантійне забезпечення на всю виконувану роботу, в окремих варіантах вона може досягати року.
 • Швидкість роботи. Після оформлення та попередньої обробки онлайн-заявки на встановлення, ремонт, налаштування, ми відразу зв'язуємося з клієнтом. Також заяву можна подати за телефоном.

Ремонтуємо морозилки всіх модифікацій

Морозильна камера - це прилад з виключно низькою температурою. Коли раптом виникли якісь несправності (утворює конденсат, видає шум, погано морозить, підтікає), це означає, що холодильнику потрібна діагностика та ймовірний ремонт морозильної камери у Нововолинську.

Реєстр відомих торгових брендів морозильних камер, з якими працюють наші виконавці: Стінол (Stinol), Прівілег (Privileg), Норд (Nord), Ардо (Ardo), Еленберг (Elenberg), Зануссі (Занусі / Zanussi), Снайге (Snaige), Індесіт (Indesit), Вірпул (Whirlpool), Атлант (Atlant), ЛЖ (LG), Голд (Gold), Дніпро), Електролюкс (Electrolux), Ліберті (Liberty), Вестфрост (Vestfrost), Сіменс (Siemens), Бош (Bosch), Лібхерр (Liebherr), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Беко (Beko), Технохолод, Арістон (Ariston).

Мастер з ремонту морозильних камер у Нововолинську сервісу Master911 займається не тільки ремонтом морозилки Індезіт або ж якоїсь іншої торгової марки, але і надає сервісні послуги, які пов'язані із запуском, чищенням, установкою, обслуговуванням і діагностикою холодильників.

Найпоширеніші проблеми з морозилками

Несправність температурного або повітряного датчика

Морозилки з електронним управлінням оснащуються не термостатами, а температурними і повітряними датчиками. Зокрема, ремонт морозилки Liebherr з такою несправністю буде полягати в заміні пошкодженого регулятора.

Не запускається компресор

Якщо холодильний агрегат різко виключився - це одна з найскладніших неполадок. Головні причини: неправильне використання техніки і перевищення ступеня зношення запчастин. Інші причини обумовлюються тим, що морозильні агрегати регулярно перевантажені, а також техніка безперервно працює. Для того щоб полагодити холодильний агрегат, потрібно поміняти компресор.

Витікання фреону (холодагента)

Фреон - це холодоагент, який потрібен для охолодження камери холодильного агрегату. Якщо утворену ожеледь хтось намагається відбити зі стінок морозилки або потроху зірвати чимось гострим, тоді може статися розгерметизація системи трубок, по яких циркулює холодоагент. Його витік не зупиняє двигун-компресор, однак процес охолодження буде неефективним. При такій неполадці необхідно викликати майстра, вимкнути морозилку, прибрати всі продукти.

Несправність електронного блоку управління

Як тільки ламається модуль управління, то електродвигун холодильника зовсім не запускається. Іноді є можливість перепрограмувати його, хоча трапляється і так, що єдиним можливим методом лагодження є заміна.

Несправність термостата морозилок

Всі марки холодильного обладнання оснащені терморегуляторами, які здійснюють запуск та відключення електродвигуна компресора. Несправність терморегулятора призводить до неправильної роботи мотора-компресора: охолоджує дуже слабо, морозить, не зупиняючись, не морозить зовсім, взагалі не запускається або морозить занадто сильно. Для усунення неполадки потрібно змонтувати новий термостат.

Заміна дверної гуми морозильної камери

Ця проблема трапляється у морозильних агрегатах, які знаходяться в магазинах, кафе, ресторанах або барах, дверцята тут дуже часто закриваються і відкриваються, і, отже, гумові ущільнювачі зношуються передчасно. Внаслідок таких причин дверна гума тріскається, руйнується, холодильний агрегат не герметичний, погано прилягають дверцята. Охолоджене повітря виходить з камери, тим часом туди проникає тепле, продукти не охолоджуються, захист від перепадів не працює, температура не відповідає заданій, а компресор працює даремно, починається зношення пристроїв, деталей, блоків, вузлів.

Крім основних неполадок морозилок, часто трапляються й інші неприємності, наприклад, збій індикаторів, скупчення води, запах горілого пластику, нагрів корпусу, поява "шуби" на задній стінці і т.д.

Працюємо у всіх районах Нововолинська та Волинської області

Уточнивши попередню інформацію, підбирається незайнятий майстер, який після озвучення ціни ремонту морозильної камери без зволікання береться за роботу. Іноді встановлення, діагностика, ремонт може починатися через 3-4 години після надходження замовлення. Наш маркетплейс здійснює оперативне, гарантійне і якісне виконання широкого спектра робіт у Нововолинську () і в інших малих і великих населених пунктах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин).