Кожна несправність газового агрегату вибухонебезпечна, оскільки може бути пов'язана з імовірним ризиком витоку газу. Саме тому при виявленні будь-якої неточності в експлуатації духових шаф, варильних панелей і газових плит слід перекрити доступ газу й звернутися в сервіс з виправлення газових агрегатів.

Ремонт і налагодження вбудованих варильних поверхонь, газових плит і духовок

Провести візуальний огляд і діагностику, а після цього потрібні роботи для повернення духової шафи, варильної поверхні й кухонної плити в справний стан можна в ремонтній майстерні або вдома у замовника. Ймовірний варіант ремонтних робіт вдома, звичайно, зручніше, оскільки не передбачає витрат часу й зусиль на перевезення великогабаритного агрегату в ремонтну майстерню, а потім і перевезення назад додому.

Як здійснюється огляд, ремонт, діагностика

Після приходу на замовлення до клієнта майстер з ремонту газових побутових плит та інших агрегатів у Коломиї насамперед робить огляд, а потім і точну діагностику. Після узгодження з замовником характеру неполадки, обсягу робіт і вартості, він береться за ремонт.

Поширені несправності газової кухонної плити, духовки й варильної поверхні

Як показує практика, наша статистика й досвід майстрів, більшість неполадок в експлуатації духової шафи, варильної поверхні й кухонної плити бувають результатом недотримання правил по догляду, недбалої експлуатації, відсутності регулярної профілактики, неправильного підключення газової плити тощо.

Найвідоміші види несправностей газових плит:

 • не світиться духова шафа;
 • відчувається специфічний запах газу (можливий витік);
 • плита почала коптити;
 • ручки регулювання важко прокручуються або випадають;
 • несправність у системі газ-контролю;
 • заїдає газовий кран;
 • чутні різні шуми;
 • не вдається виставити температуру, час і робочий режим;
 • газова конфорка не загоряється або сама гасне в процесі роботи;
 • асиметричне або слабке полум'я;
 • не діє електричний підпал (немає ні клацання, ні іскри);
 • температура духовки не збігається з виставленою.

Більшості перерахованих несправностей часом можна уникнути, якщо регулярно, своєчасно й професійно робити профілактичне й технічне обслуговування (перевіряти герметичність всіх контактів, стиків і з'єднань, час від часу чистити форсунки, фільтри й конфорки).

Що отримають клієнти нашого сервісу?

 • Чистота. Після закінчення ремонту газової плити у Коломиї обов'язково виконується прибирання робочого місця, яке входить до реєстру послуг.
 • Режим 24/7 на приймання заявок. Телефонуйте в будь-який зручний час.
 • Експрес виїзд. Приходимо на виклик через 3 години.
 • Надання гарантійних умов. Гарантійні зобов'язання майстра на надані послуги та змінення прилади, запчастини й деталі.
 • Фіксовані ціни. Ціни ремонту газових плит у Коломиї завжди узгоджується з прайсом і не змінюються після прибуття.
 • Наявність контрактної угоди. Після закінчення роботи видаємо акт наданих сервісних послуг і чек.
 • Гнучка оплата. Різні можливості розрахунку готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Прийнятні та встановлені ціни. У нас середньоринкові ціни, які пропорційні досвіду виконавця. Ви з точністю зможете дізнатися, яка вартість ремонту газової плити, варильної панелі і духової шафи у Коломиї, ще до прибуття нашого майстра.

Ми контролюємо хід всього процесу повністю, серйозно ставимося до підбору виконавців, з якими ведемо співпрацю й допомагаємо у розв'язанні всіх спірних питань.

Ми чинимо духовки, варильні панелі й побутові плити всіх модифікацій, вікових груп і марок

Master911 прийме замовлення на установку, профілактичний огляд, заміну, загальне технічне обслуговування, діагностику та ремонт газових плит у Коломиї, варильних поверхонь і духових шаф від всіх виробників: Кайзер (Kaiser), Ханса (Hansa), Арістон (Ariston), Фагор (Fagor), Аміка (Amica), Індесіт (Indesit), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG), Смег (Smeg), Норд (Nord), Інтерлайн (Interline), Бош (Bosch), Гефест (Gefest), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електра, Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Карпати/ Karpaty), Канді (Candy), Самсунг (Samsung), Грета (Greta), Піраміда (Pyramida), Міле (Miele), Беко (Beko), Дружківка.

Вартість ремонту газових плит, варильних панелей і духовок у Коломиї

Ціна ремонту варильної панелі, газової кухонної плити й духовки виключно залежить від закупівельної вартості витратних матеріалів, пошкоджених елементів і запасних частин, що підлягають заміні, серйозності неполадки й загального обсягу майбутніх робіт. Вартість типових (стандартних) послуг з якісного ремонту газових обладнань вказується в прайсі. У випадку, якщо несправність нестандартна, то спочатку необхідно зробити діагностику, і тільки потім вже можна вказати ціну.

Щоб заздалегідь зорієнтувати в приблизній вартості, потрібно при створенні заявки дати відповідь на уточнювальні питання.

Приїжджаємо в райони м. Коломиї і в його передмістя

Наші професіонали надають послуги для районів м. Коломиї. Сервіс Master911 бере замовлення на ремонт кухонних плит, духовок і варильних панелей цілодобово у вихідні, святкові та робочі дні.

Виїзд по місту Коломия

Коли замовник проживає в межах Коломиї, то вже через 3-4 години після подачі замовлення за вказаною адресою приїжджає наш досвідчений, перевірений і кваліфікований виконавець.

Виїзд в передмістя Коломиї

У тому випадку, якщо ви перебуваєте в передмісті Коломиї, тоді приїзд фахівця може зайняти приблизно чотири-шість годин.

Ми виїжджаємо в міста, села, селища по Івано-Франківській області

Майже у всіх населених пунктах Івано-Франківської області (м. Рогатин, м. Івано-Франківськ, м. Долина, м. Тисмениця, м. Галич, м. Калуш, м. Бурштин, м. Надвірна, м. Снятин, м. Коломия, м. Городенка, м. Тлумач, м. Косів, м. Яремче, смт Ворохта, смт Кути, смт Верховина, смт Яблунів, смт Ланчин, смт Гвіздець, смт Отинія, смт Заболотів, смт Битків, смт Делятин, смт Обертин, смт Лисець, смт Єзупіль, смт Рожнятів, смт Брошнів-Осада, смт Перегінське, смт Богородчани, смт Солотвин, смт Більшівці, с. Черніїв, с. Татарів, с. Поляниця) є наші перевірені, підготовлені, досвідчені техніки, тому на приїзд майстра Ви зможете точно очікувати в день подачі заявки на виклик. Роблячи замовлення на сервісні послуги професіоналів нашого сервісу, ви точно економите транспортні витрати, свій час і нерви. Оскільки в сезонні періоди вірогідна висока завантаженість, то замовлення може переміститися на інший день.

Звертайтеся тільки до кваліфікованих, пунктуальних, перевірених фахівців. З сервісом послуг з ремонту газових духових шаф і плит у Коломиї Master911 наші клієнти завжди зможуть бути абсолютно впевнені в якості робіт наших майстрів!

Зона обслуговування Коломия