Ремонт газової плити у Калуші

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Калуш та передмісті з виїздом по Івано-Франківській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Калуші

Відгуки по ремонту газових плит у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Кожна несправність газового агрегату вибухонебезпечна, оскільки часто пов'язана з ризиком витоку природного газу. Тому при виявленні будь-якої неточності в роботі духовок, газових плит та вбудованих варильних панелей їх необхідно від'єднати від подачі побутового газу та швидко звернутися в сервіс з ремонту газових агрегатів.

Ремонт варильної панелі, кухонної плити й духовки

Зробити візуальний огляд і діагностику, а потім необхідні роботи для повернення варильної поверхні, духовки й газової плити в справний стан можна вдома у замовника або в майстерні. Доступний варіант ремонту у вас вдома, дійсно зручніший, оскільки не передбачає будь-яких витрат зусиль і часу на доставку великогабаритної техніки в майстерню, а потім і перевезення додому.

Як відбувається ремонт, діагностика, огляд

Після приїзду додому до клієнта майстер з ремонту газових плит і духовок у Калуші насамперед проводить огляд, а далі й повну діагностику несправності. Після узгодження з клієнтом обсягу робіт, характеру неполадки й ціни, приступає до ремонту.

Досить поширені несправності варильної поверхні, духовки й кухонної плити

Як демонструє наша статистика, досвід техніків і практика, більшість випадків несправності газових плит, духовок і вбудованих варильних поверхонь бувають наслідком неправильного використання, недотримання правил по догляду, відсутності систематичної профілактики, некоректного підключення газової плити й т.д.

Найвідоміші типи несправностей:

 • коптить плита;
 • пошкодження в системі газ-контролю;
 • не запалюється духова шафа;
 • відчувається різкий запах газу (можливий витік);
 • перестав спрацьовувати електропідпал (немає іскри й клацання);
 • асиметричне або слабке полум'я;
 • температура духовки не відповідає встановленій;
 • ручки регулювання тяжко провертаються або зовсім випадають;
 • заклинює кран подачі газу;
 • газова конфорка не вмикається або мимовільно гасне в процесі роботи;
 • не вдається встановити потрібний робочий або температурний режим;
 • розносяться сторонні звуки.

Більшості несправностей вдасться уникнути, якщо професійно, регулярно та своєчасно робити профілактичне й технічне обслуговування (чистити конфорки, фільтри й форсунки, обстежити герметичність всіх стиків, з'єднань і контактів).

Що Ви отримуєте?

 • Терміновий виїзд. Прибуваємо додому через 2-3 години.
 • Приймання заявок цілодобово. Звертайтеся в будь-який час.
 • Фіксована ціна. Вартість ремонту газової плити у Калуші відповідає прайсу й не змінюється після приходу майстра.
 • Гнучка оплата. Можливість розрахунку готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Наведення порядку. У кінці роботи обов'язково робиться прибирання, яке враховується в перелік послуг.
 • Договір. Після закінчення ремонту газових плит у Калуші видаємо чек і акт виконаних послуг.
 • Надання гарантійного терміну до року. Гарантійні зобов'язання техніка на надані сервісні послуги та встановлені запчастини, деталі й прилади.
 • Прийнятні та встановлені ціни. У нас середньоринкові розцінки, які відповідають навичкам і досвіду майстра. Ви абсолютно точно будете знати, які ціни ремонту газових плит, духовок і варильних поверхонь у Калуші, ще до приїзду нашого фахівця.

Ми строго контролюємо хід всього циклу від початку до кінця, серйозно підходимо до вибору фахівців, з якими ведемо співпрацю й підтримуємо у розв'язанні найрізноманітніших спірних моментів.

Ми ремонтуємо духовки, вбудовані варильні панелі й газові плити практично будь-якого віку, моделей і марок

Master911 прийме замовлення на діагностику, техобслуговування, профілактичний огляд, установку, заміну і ремонт газової плити у Калуші, духовки й варильної панелі від всіх фірм-виробників: Індесіт (Indesit), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Піраміда (Pyramida), Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Дружківка, Аміка (Amica), АЕГ (AEG), Смег (Smeg), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вірпул (Whirlpool), Інтерлайн (Interline), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Карпати/ Karpaty), Гефест (Gefest), Кайзер (Kaiser), Електра, Бош (Bosch), Канді (Candy), Ардо (Ardo), Норд (Nord), Електролюкс (Electrolux), Грета (Greta), Фагор (Fagor).

Ціна ремонтних робіт кухонних плит, духовок і вбудованих варильних панелей у Калуші

Ціна ремонту газової плити, варильної панелі й духовки виключно залежить від серйозності неполадки, сукупного обсягу необхідних робіт і закупівельної ціни витратних матеріалів, зіпсованих деталей і запчастин, що підлягають заміні. Розцінки стандартних сервісних послуг вказуються в прайс-листі, коли аварія нестандартна (незвичайна), то спочатку потрібно зробити діагностику вдома у клієнта, і тільки тоді можна точніше вказати вартість.

Щоб попередньо зорієнтувати у приблизній загальній вартості, слід при оформленні заявки дати відповідь на уточнювальні питання.

Виїжджаємо у внутрішні райони міста Калуша і в його передмістя

Ми надаємо послуги для районів міста Калуша. Наш сервіс ремонту приймає заявки на лагодження духових шаф, варильних поверхонь і газових кухонних плит у вихідні, святкові та робочі дні цілодобово.

Виїзд фахівця в передмістя Калуша

Якщо ви перебуваєте в передмісті Калуша, тоді прибуття фахівця зазвичай займає близько чотирьох-шести годин.

Виїзд фахівця по місту Калуш

Якщо замовник знаходиться в межах Калушу, тоді вже через 3-4 години після подачі заявки, за потрібною адресою прибуває наш перевірений, кваліфікований і досвідчений технік.

Виїзд в населені пункти по Івано-Франківській області

У багатьох селах, селищах, містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) є наші підготовлені, перевірені, досвідчені фахівці, тому на прибуття майстра можна точно очікувати в день оформлення замовлення. Обираючи сервісні послуги професіоналів нашого сервісу, ви точно збережете нерви, автотранспортні витрати й час. Оскільки в сезон не виключена інтенсивна зайнятість, то в цьому випадку замовлення може переміститися на один день.

Звертайтеся лише до відповідальних, кваліфікованих, надійних фахівців. З сервісом послуг з ремонту газових плит у Калуші Master911 ви можете бути впевненими в якості робіт, що надаються нашими майстрами!