Кожна несправність газового агрегату вибухонебезпечна, оскільки часто пов'язана з ризиком витоку природного газу. Тому при виявленні будь-якої неточності в роботі духовок, газових плит та вбудованих варильних панелей їх необхідно від'єднати від подачі побутового газу та швидко звернутися в сервіс з ремонту газових агрегатів.

Ремонт варильної панелі, кухонної плити й духовки

Зробити візуальний огляд і діагностику, а потім необхідні роботи для повернення варильної поверхні, духовки й газової плити в справний стан можна вдома у замовника або в майстерні. Доступний варіант ремонту у вас вдома, дійсно зручніший, оскільки не передбачає будь-яких витрат зусиль і часу на доставку великогабаритної техніки в майстерню, а потім і перевезення додому.

Як відбувається ремонт, діагностика, огляд

Після приїзду додому до клієнта майстер з ремонту газових плит і духовок у Калуші насамперед проводить огляд, а далі й повну діагностику несправності. Після узгодження з клієнтом обсягу робіт, характеру неполадки й ціни, приступає до ремонту.

Досить поширені несправності варильної поверхні, духовки й кухонної плити

Як демонструє наша статистика, досвід техніків і практика, більшість випадків несправності газових плит, духовок і вбудованих варильних поверхонь бувають наслідком неправильного використання, недотримання правил по догляду, відсутності систематичної профілактики, некоректного підключення газової плити й т.д.

Найвідоміші типи несправностей:

 • коптить плита;
 • пошкодження в системі газ-контролю;
 • не запалюється духова шафа;
 • відчувається різкий запах газу (можливий витік);
 • перестав спрацьовувати електропідпал (немає іскри й клацання);
 • асиметричне або слабке полум'я;
 • температура духовки не відповідає встановленій;
 • ручки регулювання тяжко провертаються або зовсім випадають;
 • заклинює кран подачі газу;
 • газова конфорка не вмикається або мимовільно гасне в процесі роботи;
 • не вдається встановити потрібний робочий або температурний режим;
 • розносяться сторонні звуки.

Більшості несправностей вдасться уникнути, якщо професійно, регулярно та своєчасно робити профілактичне й технічне обслуговування (чистити конфорки, фільтри й форсунки, обстежити герметичність всіх стиків, з'єднань і контактів).

Що Ви отримуєте?

 • Терміновий виїзд. Прибуваємо додому через 2-3 години.
 • Приймання заявок цілодобово. Звертайтеся в будь-який час.
 • Фіксована ціна. Вартість ремонту газової плити у Калуші відповідає прайсу й не змінюється після приходу майстра.
 • Гнучка оплата. Можливість розрахунку готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Наведення порядку. У кінці роботи обов'язково робиться прибирання, яке враховується в перелік послуг.
 • Договір. Після закінчення ремонту газових плит у Калуші видаємо чек і акт виконаних послуг.
 • Надання гарантійного терміну до року. Гарантійні зобов'язання техніка на надані сервісні послуги та встановлені запчастини, деталі й прилади.
 • Прийнятні та встановлені ціни. У нас середньоринкові розцінки, які відповідають навичкам і досвіду майстра. Ви абсолютно точно будете знати, які ціни ремонту газових плит, духовок і варильних поверхонь у Калуші, ще до приїзду нашого фахівця.

Ми строго контролюємо хід всього циклу від початку до кінця, серйозно підходимо до вибору фахівців, з якими ведемо співпрацю й підтримуємо у розв'язанні найрізноманітніших спірних моментів.

Ми ремонтуємо духовки, вбудовані варильні панелі й газові плити практично будь-якого віку, моделей і марок

Master911 прийме замовлення на діагностику, техобслуговування, профілактичний огляд, установку, заміну і ремонт газової плити у Калуші, духовки й варильної панелі від всіх фірм-виробників: Індесіт (Indesit), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Піраміда (Pyramida), Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Дружківка, Аміка (Amica), АЕГ (AEG), Смег (Smeg), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вірпул (Whirlpool), Інтерлайн (Interline), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Карпати/ Karpaty), Гефест (Gefest), Кайзер (Kaiser), Електра, Бош (Bosch), Канді (Candy), Ардо (Ardo), Норд (Nord), Електролюкс (Electrolux), Грета (Greta), Фагор (Fagor).

Ціна ремонтних робіт кухонних плит, духовок і вбудованих варильних панелей у Калуші

Ціна ремонту газової плити, варильної панелі й духовки виключно залежить від серйозності неполадки, сукупного обсягу необхідних робіт і закупівельної ціни витратних матеріалів, зіпсованих деталей і запчастин, що підлягають заміні. Розцінки стандартних сервісних послуг вказуються в прайс-листі, коли аварія нестандартна (незвичайна), то спочатку потрібно зробити діагностику вдома у клієнта, і тільки тоді можна точніше вказати вартість.

Щоб попередньо зорієнтувати у приблизній загальній вартості, слід при оформленні заявки дати відповідь на уточнювальні питання.

Виїжджаємо у внутрішні райони міста Калуша і в його передмістя

Ми надаємо послуги для районів міста Калуша. Наш сервіс ремонту приймає заявки на лагодження духових шаф, варильних поверхонь і газових кухонних плит у вихідні, святкові та робочі дні цілодобово.

Виїзд фахівця в передмістя Калуша

Якщо ви перебуваєте в передмісті Калуша, тоді прибуття фахівця зазвичай займає близько чотирьох-шести годин.

Виїзд фахівця по місту Калуш

Якщо замовник знаходиться в межах Калушу, тоді вже через 3-4 години після подачі заявки, за потрібною адресою прибуває наш перевірений, кваліфікований і досвідчений технік.

Виїзд в населені пункти по Івано-Франківській області

У багатьох селах, селищах, містах Івано-Франківської області (м. Рогатин, м. Івано-Франківськ, м. Долина, м. Тисмениця, м. Галич, м. Калуш, м. Бурштин, м. Надвірна, м. Снятин, м. Коломия, м. Городенка, м. Тлумач, м. Косів, м. Яремче, смт Ворохта, смт Кути, смт Верховина, смт Яблунів, смт Ланчин, смт Гвіздець, смт Отинія, смт Заболотів, смт Битків, смт Делятин, смт Обертин, смт Лисець, смт Єзупіль, смт Рожнятів, смт Брошнів-Осада, смт Перегінське, смт Богородчани, смт Солотвин, смт Більшівці, с. Черніїв, с. Татарів, с. Поляниця) є наші підготовлені, перевірені, досвідчені фахівці, тому на прибуття майстра можна точно очікувати в день оформлення замовлення. Обираючи сервісні послуги професіоналів нашого сервісу, ви точно збережете нерви, автотранспортні витрати й час. Оскільки в сезон не виключена інтенсивна зайнятість, то в цьому випадку замовлення може переміститися на один день.

Звертайтеся лише до відповідальних, кваліфікованих, надійних фахівців. З сервісом послуг з ремонту газових плит у Калуші Master911 ви можете бути впевненими в якості робіт, що надаються нашими майстрами!

Зона обслуговування Калуш