Обслуговування кондиціонера у Вінниці

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування кондиціонерів у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню кондиціонерів у Вінниці

Відгуки по обслуговуванню кондиціонерів у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Щоб побутовий пристрій кондиціонування прослужив довго, за ним потрібно доглядати та проводити систематичне обслуговування й також своєчасну профілактику.

Наявні головні ознаки, які показують, що експлуатація системи кондиціонування велася без відповідного техобслуговування:

 • значне нагрівання внутрішнього блоку системи кондиціонування;
 • в процесі роботи апаратури добре чутні невластиві звуки: досить сильний стукіт, гул, шум і т.д.;
 • не вмикається обладнання або відключається самостійно через деякий час після включення;
 • з обладнання поширюється неприємний запах;
 • накопичення вологи на блоці апаратури, а також поява крапель.

Виробники техніки кондиціонування настійно рекомендують проведення якісного сервісу не менше 1 разу на рік, незалежно від рівня засмічення. Коли ж з'являється один з перерахованих вище "симптомів", які вказують на необхідність в промиванні або чищенні, значить, профілактику слід провести якнайшвидше.

Повне сервісне обслуговування спліт-систем у Вінниці охоплює:

 • перевірку всіх функцій роботи кліматичної апаратури;
 • проведення заміни фільтрів, витратних матеріалів;
 • обстеження щільності компресора, електричних з'єднань, вентиляторів, а також тиску в магістралі;
 • виконання санобробки фільтрів, теплообмінника;
 • чистку внутрішніх вузлів агрегату, дренажної системи, теплообмінника й повітряних фільтрів;
 • контроль зовнішнього блоку на предмет герметичності;
 • виявлення сторонніх шумів та усунення їх.

Після проведення комплексного сервісного обслуговування кондиціонерів фахівець пропонує компетентну консультацію з питань, які пов'язані з правилами експлуатації конкретного пристрою.

Master911 готовий надати сервіс, ремонт і чистку кондиціонерів у Вінниці майже від усіх виробників: Мідеа (Midea), Астон (Aston), Грее (Gree), Осака (Osaka), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Горенье (Gorenje), Панасонік (Panasonic), Атон (Aton), Лібхерр (Liebherr), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Сенсей (Sensei), Беко (Beko), Неокліма (Neoclima), Віссманн (Вісман / Viessmann), Тошиба (Toshiba), Кайзер (Kaiser), Тенко (Tenko), Дніпро, Самурай (Samurai), Арістон (Ariston), ЛЖ (LG), Протерм (Protherm), Делфа (Delfa), Сатурн (Saturn), Зануссі (Занусі / Zanussi), Самсунг (Samsung), Ферролі (Феролі / Ferroli), Ханса (Hansa), Деккер (Декер / Dekker), Вестфрост (Vestfrost), Део (Daewoo), Електролюкс (Electrolux), Галанз (Galanz), Дайкін (Daikin), Коспел (Kospel), Міцубісі (Mitsubishi), Бош (Bosch), Данко (Danko) і безлічі інших.

Увага!

Регулярна профілактика кондиціонерів у Вінниці, яка проводиться згідно з усіма правилами - надійна запорука довговічної, якісної й безперебійної роботи кліматичної апаратури, гарантія запобігання великим аварійним ситуаціям, збоям і неполадкам!

Адже в ході техобслуговування робиться не тільки очищення всіх ключових частин обладнання, а й виконується ревізія всіх функцій кондиціонера, протибактерійна обробка фільтрів і теплообмінника, заміна прокладок, огляд щільності зовнішнього блоку, усунення шумів і т.п.

Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів

Профілактика побутових спліт-систем у Вінниці техніками сумнівної компетентності - нічим не надійніші. На відміну від сервісних компетентних, професійних, перевірених майстрів всі вони не несуть відповідальності за вашу апаратуру й не надають ніяких гарантій на послуги, та й розцінка за надання робіт вища ринкової. Крім цього, неперевірені фахівці при потребі вторинного виклику пропадають, не беруть телефон або просто не бажають приїжджати.

Не пробуйте своїми силами виконувати будь-які роботи з обслуговування систем кондиціонування!

Старання провести обслуговування своїми руками в кращому варіанті не приведуть до потрібного ефекту, в гіршому - можуть ускладнити становище, і надалі приведуть до потреби в дорожчому ремонті. Систематичне ТО промислового кліматичного встаткування необхідно виконувати за всіма технічними умовами, стандартами, правилами та згідно з інструкціями від виробника.

Тому, вирішивши заощадити на професійному обслуговуванні свого кондиціонера, треба підготуватися до можливих негативних результатів.

Як зробити заявку на послуги з сервісного обслуговування систем кондиціонування у Вінниці?

 1. Звернення в сервіс Master911. Оформити заявку на обслуговування кондиціонера слід за телефоном або залишивши її на web-сайті.
 2. Відповісти на питання. У момент подачі заявки пропонуємо дати додаткову інформацію та відповісти на наші запитання.
 3. Прихід майстри + робота. Приблизно протягом 3-х годин після оформлення замовлення виконавець приходить за вашою адресою.

Терміновий виїзд майстра у Вінниці

В тому випадку, якщо Вас зацікавило гарантійне, професійне та оперативне технічне обслуговування кондиціонерів за доступною ціною від надійних техніків, телефонуйте й замовляйте послуги в Master911.

Виїзд фахівця в передмістя Вінниці

Якщо треба виїхати в передмістя Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), тоді, як правило, прибуваємо протягом 4-5 годин.

Виїзд по місту у Вінниці

Через 3-4 години з моменту поданої заявки сертифікований виконавець приїжджає на вашу адресу в межах міста Вінниця.

Працюємо з виїздом по Вінницькій області

Практично у всіх містах, селах, селищах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин) маркетплейс Master911 має своїх професіоналів. Як правило, ремонт та чищення спліт-системи у Вінниці робиться техніком в день оформлення замовлення. Наші техніки проживають, як правило, поблизу, саме тому ви бережете на транспортних витратах. На старті сезону трапляється досить велика зайнятість, в таких випадках виїзд техніка може перенестися на наступну дату. Радимо замовляти техніка заздалегідь, напередодні сезону.

Увага! На всі послуги та встановлені запасні частини технік дає гарантії.