Обслуговування кондиціонера у Черкасах

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по обслуговуванню кондиціонерів від найкращих майстрів у Черкасах

Олександр І

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Антоніна null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування кондиціонерів у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню кондиціонерів у Черкасах

Відгуки по обслуговуванню кондиціонерів у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Щоб побутовий пристрій кондиціонування прослужив довго та справно, за ним необхідно спостерігати й виконувати своєчасні профілактичні заходи, а також регулярне техобслуговування.

Наявні характерні ознаки, які свідчать про експлуатацію кондиціонера без відповідного техобслуговування:

 • накопичення вологи на внутрішньому блоці техніки, а також витікання з нього води;
 • істотний нагрів внутрішнього блоку спліт-системи;
 • не вмикається агрегат або відключається самостійно після включення;
 • при включенні від техніки розноситься поганий запах;
 • під час роботи техніки добре чутні нестандартні звуки: сильний гул, шум, стукіт.

Виробники кліматичної апаратури рекомендують виконання якісного сервісу перед сезоном, незалежно від рівня її забруднення. Якщо ж з'являється одна з "ознак" забруднення, значить, профілактику треба провести якнайшвидше.

Повне обслуговування кондиціонерів охоплює:

 • заміну витратних матеріалів, комплектуючих, фільтрів;
 • очищення теплообмінника, внутрішніх вузлів агрегату, повітряних фільтрів і дренажної системи;
 • виявлення зайвих звуків та їх усунення;
 • ревізію основних режимів роботи обладнання;
 • виконання санобробки фільтрів, теплообмінника;
 • випробування зовнішнього блоку на герметичність;
 • контрольну перевірку надійності компресора, електричних з'єднань, вентиляторів і рівня тиску в магістралі.

Після проведення сервісного обслуговування кондиціонерів технік пропонує кваліфіковану консультацію з питань, пов'язаних з експлуатацією обладнання.

Сервіс Master911 виконує обслуговування, чищення та ремонт будь-якого вашого кондиціонера у Черкасах майже від усіх фірм-виробників: Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Астон (Aston), Делфа (Delfa), Грее (Gree), Самурай (Samurai), Сатурн (Saturn), Ханса (Hansa), Протерм (Protherm), Вестфрост (Vestfrost), Панасонік (Panasonic), Дніпро, Ферролі (Феролі / Ferroli), Део (Daewoo), Галанз (Galanz), Віссманн (Вісман / Viessmann), Осака (Osaka), Коспел (Kospel), Зануссі (Занусі / Zanussi), Міцубісі (Mitsubishi), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Беко (Beko), Кайзер (Kaiser), Неокліма (Neoclima), Самсунг (Samsung), Данко (Danko), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Дайкін (Daikin), Горенье (Gorenje), Деккер (Декер / Dekker), Тенко (Tenko), Тошиба (Toshiba), Лібхерр (Liebherr), ЛЖ (LG), Бош (Bosch), Сенсей (Sensei), Атон (Aton), Мідеа (Midea) і безлічі інших.

Увага!

Регулярна профілактика сервісу кондиціонерів у Черкасах, яка робиться згідно з усіма нормами - запорука безперебійної та якісної експлуатації агрегата, гарантія запобігання великим аварійних ситуацій, неполадок і збоїв!

Адже в ході техобслуговування проводиться не тільки чистка всіх без винятку основних частин обладнання, а також здійснюється заміна прокладок, усунення шумів, контроль щільності зовнішнього блоку, антибактеріальна обробка теплообмінника й фільтрів, ревізія всіх функцій кондиціонера тощо.

Не користуйтеся послугами підозрілих майстрів

Профілактика кондиціонерів у Черкасах фахівцями підозрілої компетентності - нічим не краща. На противагу професійним технікам вони не беруть на себе відповідальність за вашу техніку й не видають ніяких гарантій на надані роботи, та й розцінка за послугу набагато вища. Крім цього, неперевірені майстра при потребі повторного виклику просто відмовляються приходити, не підіймають телефон або відразу пропадають.

Не намагайтеся самі обслуговувати спліт-системи!

Сервісне обслуговування кліматичного обладнання повинно виконуватися за всіма правилами, стандартами та згідно з інструкціями від виробника. Спроби здійснити обслуговування самостійно у кращому випадку не призведуть до бажаного результату, в гіршому - можуть ускладнити ситуацію й надалі приведуть до гострої потреби в дорожчому ремонті.

Таким чином, приймаючи рішення заощадити кошти на професійному сервісі свого пристрою кондиціонування, потрібно підготуватися до можливих несприятливих результатів.

Як замовити повний комплекс послуг по сервісу кліматичного обладнання у Черкасах?

 1. Подача заявки. Оформити заявку на обслуговування домашньої спліт-системи можна за телефоном або залишивши її на web-сайті.
 2. Відповіді на запитання. При оформленні замовлення бажано дати відповідь на всі уточнювальні питання.
 3. Прибуття техніка + послуги. Орієнтовно протягом трьох годин з моменту оформлення замовлення фахівець приїжджає за вказаним місцем проживання.

Екстрений виїзд фахівця у Черкасах

В тому випадку, якщо Вам потрібне гарантоване, оперативне та професійне техобслуговування спліт-систем за розумною ціною від перевірених фахівців, звертайтеся за сервісними послугами до Master911.

Швидкий виїзд професіонала в передмістя Черкас

Коли треба зробити виїзд в передмістя Черкас (), то зазвичай прибуваємо в середньому за 4-5 годин.

Виїзд майстра по місту у Черкасах

Протягом 2-3 годин з часу залишеної заявки сертифікований професіонал приходить за потрібною адресою в межах міста Черкаси.

Виїзд по містах, селах, селищах Черкаської області

Практично у всіх населених пунктах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка) маркетплейс Master911 має власних виконавців. В основному ремонт і чистка спліт-системи у Черкасах робиться техніком в день виклику. Наші майстри знаходяться, як правило, поблизу, саме тому ви економите гроші та час на транспортні витрати. У сезон трапляється дуже велика зайнятість, в таких випадках поїздка фахівця може бути перенесена на найближчу дату. Радимо запрошувати майстра завчасно, напередодні сезонного періоду.

Увага! На послуги та встановлені запасні частини фахівець дає гарантійні зобов'язання.