Монтаж каналізації у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Коломиї

Відгуки по монтажу каналізацій у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка каналізаційної системи - головний з етапів під час будівництва або ж капітального ремонту, який відбувається, найчастіше, до підключення системи водопроводу та іншого обладнання. Вимоги, що висуваються до якості проведення подібної роботи, вкрай високі, тут неприпустимо залишати що-небудь незавершеним або прагнути заощадити. Коли внаслідок навіть маленьких помилок у квартирі/будинку прорветься система каналізації, в цьому випадку розв'язання проблеми обходиться значними тимчасовими та грошовими витратами.

Які варіації каналізаційних робіт популярні?

Така послуга як будівництво системи каналізації, затребувана власниками тих будівель, які з певних причин не підключені до міської системи. Монтаж каналізації у звичайній квартирі теж користується значною популярністю, при цьому спектр робіт істотно менший, оскільки стосується лише внутрішнього монтажу.

До найпопулярніших видів послуг відносяться:

 • Ремонт системи каналізації. За подібною послугою, часто, звертаються власники квартири, яка належить до старого житлового фонду, в якому чавунні каналізаційні труби та стояки. Такого роду обладнання, внаслідок тривалого застосування, нерідко засмічується й незабаром починає гнити. Результатом цього є прориви й інші наслідки. Оптимальний вихід - стовідсоткова заміна всієї системи.
 • Монтаж зовнішньої каналізаційної конструкції. До цього відносять: проєктування, в якому передбачається все необхідне обладнання, потрібні матеріали, шляхи сполучення, різновид автономної каналізаційної системи, ухил і розмір труб. За наданням даної послуги треба звернутися до професіонала.
 • Монтаж каналізаційної системи. Це збір систем каналізації, що проводиться після закінчення роботи з формування проєкту та придбання потрібних складових. Гарантія хорошого результату - здійснення досконалої герметичності, а також якісний розрахунок ухилів і кутів.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Подібні роботи відомі величезним рівнем складності, вони включають установку мережі трубопроводів зі стояками, випусками, вивідними трубами, які об'єднані між собою за допомогою спеціальних конструкцій. Таким чином, скажімо, провести заміну або підключення стояка, з урахуванням норм і критеріїв, під силу тільки професійному майстру.

Крім перерахованого вище, люди замовляють локальні роботи або модернізацію наявної системи: укладання труб, кілець, ліквідацію засмічень, установку зливової системи й інше.

Порядок проведення монтажу внутрішньої системи

 • Монтаж стояків і вентиляційного каналізаційного зонта на даху.
 • Монтаж підведень, головним чином, до унітазів, а потім і до іншого обладнання.
 • Об'єднання підведень і сифонів, підключення від сантехнічних приладів відвідних труб.
 • Завершальний етап роботи - перевірка каналізації в умовах максимально можливого стоку. Якщо в проєкті мається на увазі виконання звукоізоляції каналізаційних труб з ПП, її роблять по завершенні тестів.

Порушення, що впливають на каналізаційну систему

Похибки, зроблені у процесі здійснення установки каналізаційних систем, можуть привести до наступних негативних проблем:

 • промерзання стоків;
 • засмічення санітарних пристроїв, внутрішніх трубопроводів;
 • збої сантехнічного обладнання;
 • погана щільність обладнання;
 • засмічення трубопроводу в одних ділянках.

Master911: швидкий монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках послуг, як монтаж труб каналізації на кухні або у ванній, фахівці Мастер911 славляться не тільки професійними знаннями й навичками, а й значним досвідом, оскільки вони регулярно стикаються з наданням таких послуг.

При оформленні заявки, ми уточнюємо у клієнта характеристику й вид його сантехніки, об'єкта, де має бути його монтаж тощо. На підставі інформації клієнта ми готові його проконсультувати й дати інформацію про приблизну суму конкретної роботи.

Іноді зі слів клієнта спектр запланованих робіт можна виявити точно, тоді робота вважається стандартною, в інших - для цього потрібен огляд майстра, і мова йтиме про нестандартну роботу. Коли робота стандартна, кінцева сума буде озвучена ще до виїзду фахівця, а якщо не стандартна - кошторис озвучить майстер вже на об'єкті. Однак ми обіцяємо, що вартість монтажу каналізації у приватному будинку буде повністю відповідати вартості, зазначеній у прайс-листі Мастер911.

Всі наші замовники можуть отримати:

 • надійно зроблену роботу;
 • можливість оформити заявку 24 год на добу;
 • детальну консультацію та інформацію про вартість необхідної роботи;
 • оперативний виїзд до вас майстра.

Наші фахівці - справжні професіонали, відповідальні, доброзичливі й культурні з клієнтами. Вони не курять, не застосовують нецензурну лексику та залишають чистоту.

Переваги звернення до Master911

Клієнтам, які подали замовлення на виклик майстра додому, немає потреби хвилюватися про можливість пустити додому непрофесійного, неохайного або некультурного сантехніка. Всі професіонали - надійні люди, які отримали допуск до заявок тільки після підтвердження паспорта, складання іспиту та закінчення спеціалізованого навчання.

Також у нас є служба техпідтримки, куди завжди можна звернутися, якщо, довелося побачити похибку або неточність у роботі майстра. Ми вивчимо вашу скаргу й допоможемо у швидкому врегулюванні будь-якої проблеми.

Яку б роботу ви не замовили, підключення каналізації у ванній кімнаті або ж якусь іншу, наші майстри беруть грунтовну відповідальність за відмінну якість. Оплату виконаної роботи можна зробити будь-яким зручним способом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Ціна стандартної послуги, без урахування дорожніх витрат і ціни допоміжних запчастин/витратних матеріалів прописана в прайс-листі сервісу Мастер911. Наше ціноутворення влаштовано так, щоб воно було повністю зрозумілим кожному нашому клієнту.

Яка б робота вас не цікавила, ви в будь-який час зможете ознайомитися з прайсом на монтаж каналізації, а також розраховувати на отримання професійної консультації. Названа з самого початку вартість часто залишається такою ж.

Виклик майстра у Коломиї і за адресою по Івано-Франківській області

Надаємо послуги в м. Коломия

Через дві-три години після прийому замовлення фахівці виїжджають до людей, що живуть в м. Коломия.

Приймаємо замовлення в передмісті Коломиї

Трохи більше, приблизно 5 годин, займе час очікування майстра для людей, які проживають у передмісті Коломиї ().

Приймаємо заявки по Івано-Франківській області

Внаслідок того, що сервіс Мастер911 розпоряджається професійними професіоналами в багатьох містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), з далеких населених пунктів замовники теж можуть розраховувати на приїзд фахівця в той же день. Ще однією перевагою є можливість знизити дорожні витрати.

Якщо в наслідок підвищеної завантаженості виїзд фахівця раптово відкладеться на один день, вас неодмінно про це повідомлять під час прийому замовлення.

Вас цікавить швидкий якісний монтаж труб каналізації, ціна якого вам сподобається, і отримання гарантії? Зверніться в маркетплейс Мастер911, і ми можемо пообіцяти, що ви будете задоволені сервісом і якістю виконаних робіт!