Монтаж каналізації у Калуші

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Калуші

Відгуки по монтажу каналізацій у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Підключення системи каналізації - перший з ключових етапів робіт при проведенні будівництва або ж капітального ремонту, що проводиться, як правило, до монтажу водопровідної системи та іншого обладнання. До якості здійснення даної роботи норми висуваються дуже серйозні, тут неприпустимо залишати щось недоробленим або економити. Коли через допущені помилки у будинку/квартирі прорветься каналізаційна система, в подібній ситуації усунення помилки обходиться значними тимчасовими та грошовими витратами.

Популярні різновиди робіт

У власників таких об'єктів, які не можуть бути приєднані до міської системи, має попит така послуга як будівництво каналізаційної системи. Монтаж каналізації у простій квартирі також має попит, хоча в цьому випадку перелік необхідних робіт помітно вужчий, оскільки стосується суто внутрішньої установки.

До найбільш поширених спектрів послуг відносяться:

 • Ремонт системи каналізації. За такою послугою зазвичай звертаються господарі квартири, яка належить до старого житлового фонду, де стояки та труби зроблені з чавуну. Таке обладнання, через багаторічну експлуатацію, часто засмічується й незабаром гниє. Наслідком цього відбуваються прориви та інші ситуації. Хороший вихід - заміна системи.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Такі роботи відомі значною складністю, вони припускають організацію мережі трубопроводів з трубами для відводу, стояками й випусками, з'єднаними за допомогою спеціальних пристроїв.Так, наприклад, здійснити підключення або заміну стояка, з урахуванням необхідних критеріїв і правил, під силу лише майстру відмінної кваліфікації.
 • Підключення зовнішньої системи. До цього можна зарахувати: проєктування, де передбачається потрібні компоненти, діаметр і ухил труб, потрібне обладнання, вид автономної каналізації, шляхи монтажу. За наданням такого роду послуги потрібно звернутися до професіонала.
 • Підключення систем каналізації. Він являє собою збір систем каналізації, що проводиться після успішного проєктування та закупівлі необхідних компонентів. Запорука досягнення хорошого результату - забезпечення абсолютної герметичності з'єднань, а також професійний розрахунок існуючих ухилів.

За винятком даних проєктів, люди нерідко замовляють локальні роботи або вдосконалення вже наявної системи: монтаж зливової каналізаційної системи, укладання труб, кілець, чистку засмічень, прочищення системи тощо.

Етапи виконання установки внутрішньої системи

 • Монтаж стояків з подальшою установкою каналізаційного вентиляційного зонта на будові.
 • Установка підведень, насамперед, до унітазів, а далі до іншого сантехнічного обладнання.
 • З'єднання сифонів з підводами, підключення від сантехнічних пристроїв відвідних труб.
 • Фінальний етап - перевірка каналізації. Якщо проєктом було передбачено здійснення звукоізоляції каналізаційних труб, вона здійснюється після випробувань.

Які помилки негативно впливають на експлуатацію системи каналізації?

Порушення, допущені в процесі організації монтажних робіт каналізації, можуть привести до нижчеперелічених неприємних результатів:

 • поломки санітарного обладнання;
 • засмічення труб в однакових місцях;
 • замерзання зливів;
 • маленька щільність пристроїв;
 • засмічення внутрішніх трубопроводів і санітарних пристроїв.

Мастер911: якісний монтаж каналізації в приватному будинку

У таких напрямках, як монтаж труб каналізації на кухні або у ванній, фахівці маркетплейса Master911 відрізняються не тільки професійними вміннями, а й тривалим практичним досвідом, адже вони надзвичайно часто стикаються зі здійсненням подібних робіт.

При подачі замовлення, ми запитуємо у клієнта вид і особливості його сантехніки, місце, де запланована його установка та багато інших моментів. На основі відповідей замовника ми можемо його проконсультувати й надати відомості про вартість конкретної послуги.

Іноді зі слів клієнта перелік майбутніх робіт можна встановити відразу, тоді послуга стандартна, в інших випадках потрібен безпосередній візит професіонала, і послуга буде нестандартною. Вся різниця в тому, що коли робота стандартна, кінцева вартість робіт буде відома до візиту сантехніка, в іншому випадку - суму назве сантехнік на об'єкті. Хоча ми можемо гарантувати, що в обох випадках вартість монтажу каналізації в приватному будинку буде повністю відповідати сумі, зазначеній у нашому прайс-листі.

Ставши нашим замовником, ви отримаєте:

 • надійно зроблену роботу;
 • швидкий виїзд до вас професіонала;
 • відомості про ціну майбутньої роботи та грамотну консультацію;
 • можливість залишити замовлення цілодобово.

Майстри сервісу Мастер911 - досвідчені професіонали своєї справи, вони відповідально ставляться до роботи, доброзичливі та культурні. Вони залишають чистоту на своєму робочому місці, не курять і не використовують грубу лайку.

Плюси звернення в Мастер911

Замовникам, які залишили замовлення на виклик фахівця, немає потреби турбуватися про ризик пустити в будинок грубого або некваліфікованого фахівця. Всі наші фахівці - надійні люди, які отримали допуск до заявок лише після надання паспорта, проходження внутрішнього навчання та складання іспиту.

Крім усього іншого, у нас присутня служба технічної підтримки, куди ви в будь-якому випадку маєте можливість звернутися, якщо все-таки довелося виявити помилку або неточність у роботі майстра. Ми вивчимо вашу скаргу та зробимо дії для швидкого розв'язання будь-якого конфлікту.

Не важливо, яку послугу ви замовите, монтаж каналізації у ванній кімнаті або ж якусь іншу, наші сантехніки беруть на себе всю відповідальність за високу якість. Оплату роботи ви можете зробити будь-яким методом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Ціна будь-якої стандартної роботи, за винятком ціни додаткових деталей/витратних матеріалів і автозатрат є в нашому прайсі. Ціноутворення нашого сервісу влаштовано так, щоб було зрозумілим і відкритим будь-якому замовнику.

Яка б послуга вас не цікавила, ви в будь-який час зможете ознайомитися з прайсом на монтаж каналізації на нашому порталі, а також розраховувати на надання консультації до візиту професіонала. Порахований з самого початку кошторис зазвичай залишається без змін.

Виклик фахівця у Калуші і на об'єкт по Івано-Франківській області

Приймаємо заявки в м. Калуш

Через дві-три години після подачі заявки фахівець відправляється до замовників, які живуть у межах м. Калуш.

Пропонуємо послуги в передмісті Калуша

Для замовників, які проживають у передмісті Калуша (), візит професіонала займе трохи довше, приблизно чотири-п'ять годин.

Працюємо по Івано-Франківській області

Внаслідок того, що Master911 розпоряджається висококласними фахівцями в численних містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), замовники з віддалених районів, також мають можливість розраховувати на приїзд професіонала в день оформлення заявки. Допоміжним плюсом виступає можливість скоротити автозатрати.

Коли через підвищене завантаження, виїзд сантехніка до вас раптом перенесеться на один день, вас, звісно, про це сповістять під час прийому замовлення.

Вас цікавить оперативний недорогий монтаж труб каналізації, ціна якого не перевищує стандартні ціни, і отримати гарантійні зобов'язання? Звертайтеся в Мастер911, і ми можемо пообіцяти, що ви будете задоволені якістю наданих послуг і сервісом!