Чистка газового котла у Дрогобичі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Дрогобичі

Відгуки по чистці газових котлів у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка побутових котлів - обов'язкова частина техобслуговування опалювальної системи. На сьогодні практикується 2 основних види чистки теплообмінника: механічний (ручний, за допомогою щітки) і хімічний (промивка реагентами).

Систематичне очищення газової апаратури (раз на рік, напередодні кожного сезону) передбачає такі позитивні переваги:

 • знижується витрата газу, і підвищується ККД обладнання;
 • скорочується викид вуглекислого газу, і поліпшується екологія;
 • зростає період надійної експлуатації опалювальних агрегатів.

Особливості, які сигналізують про те, що газове обладнання потребує чищення:

 • підвищена витрата газу без зміни налаштувань функціонування газового приладу;
 • для нагрівання потрібно більше часу, ніж зазвичай;
 • перевантаження циркуляційної помпи;
 • безпричинне блокування газового пальника;
 • слабкий напір води в системі.

При відсутності систематичного технагляду, належного догляду за теплообмінниками газової апаратури, накопичене забруднення може призвести до прикрих результатів:

 • до закипання теплообмінника;
 • зниження ефективності його діяльності;
 • відмови в роботі.

Наші майстри надають повний комплекс сервісних послуг з чистки або промивання газових опалювальних котлів у Дрогобичі різних моделей і років випуску: Термекс (Thermex), Нав'єн (Navien), Сайм (Сім / Sime), Віссманн (Вісман / Viessmann), Шафутекс (Chaffoteaux), Шафуто (Chaffoteaux), Елексія (Elexia), Ферролі (Феролі / Ferroli), Арістон (Ariston), Фондітал (Fondital), Іммергаз (Immergas), Грандіні (Grandini), Маяк, Вестен (Westen), Соллі (Солі / Solly), Беретта (Берета / Beretta), Індесіт (Indesit), Роктерм (Rocterm), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Вулкан (Vulkan), Радіант (Radiant), Кітурамі (Kiturami), Сіменс (Siemens), Колві (Kolvi), Ренс (Rens), Тепловест (Teplowest), Вольф (Wolf), Данко (Danko), Термет (Termet), Горенье (Gorenje), Юнкерс (Junkers), Баксі (Baxi), Термона (Thermona), Протерм (Protherm), Хай Терм (Hi-Therm), Део (Daewoo), Різон (Reeson), Бонжуані (Bongioanni), Нова Флоріда (Nova Florida), Рода (Roda), Будерус (Buderus), Херманн (Hermann), Атем (Аtem), Геліос (Helios), Новатек (Nova Tec), Атон (Aton), АОГВ Житомир, Нобель (Nobel), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Альфа (Alpha), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Бош (Bosch), Демрад (Demrad), Електролюкс (Electrolux), Рока (Roca), Тіберіс (Tiberis).

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911

Наші фахівці виявляють пунктуальність, не курять, серйозно ставляться до роботи, не застосовують лайливу лексику, а після закінчення надання послуг прибирають місце роботи. Майстри приїжджають з потрібними інструментами та приладами, якщо це необхідно, то забирають обладнання в сервіс. Кожен з наших майстрів, перед підписанням контракту, проходить тестування, іспит або співбесіду, як в будівельних училищах. Всього 15 чоловіків зі 100 набирають необхідний бал - 4,5.

Яким способом складається розцінка?

Ціна чистки газової апаратури у Дрогобичі

Загальна вартість професійної чистки та якісного промивання опалювального газового котла у Дрогобичі у замовника вдома і регулярне виконання техобслуговування апарату в переважній більшості варіантів буде на вісімдесят п'ять відсотків дешевше, ніж ремонтні роботи непридатного газового обладнання.

Тарифи на типові послуги наведені в прейскуранті (без урахування ціни запчастин, які, можливо доведеться замінити в процесі проведення ремонту, а також автотранспортних витрат).

Ви попередньо володієте відомостями щодо вартості робіт

Для того, щоб Ви були в курсі реальної вартості потрібної сервісної послуги, ми ставимо питання для точності в ході оформлення заявки на виклик виконавця. Коли послуга стандартна, то у звичайних випадках ціна не може змінюватися.

Але певні послуги важко оцінити зі слів замовника

Бувають ситуації, коли внаслідок непрофесійного або неточного пояснення утвореної проблеми, важко вказати причину несправності та встановити характер, складність і обсяг майбутніх послуг. Не треба переживати, в такому випадку розрахунковий кошторис формується прямо на місці й буде точно збігатися з прайс-листом. Майстер докладно пояснить, як буде сформована ціна професійної чистки та профілактики побутового газового котла у Дрогобичі.

Сервіс домашнього ремонту Master911 досить строго стежить за звітами своїх фахівців і ринковими цінами по всіх заявках.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Позитивні якості сервісу Master911:

 • Негайний виїзд. Майстер з чистки та професійного обслуговування газових побутових котлів у Дрогобичі у клієнта вдома надасть послуги протягом 2-х годин, виходячи зі ступеня забруднення й виду чистки.
 • Здійснюємо перевірку якості виконання кожного замовлення. Master911 веде контроль за рівнем якості послуг, що надаються нашими техніками. У випадках появи будь-яких зауважень до виконаної роботи ми приймаємо всі ваші претензії й запевняємо Вас в тому, що майстер виправить недоліки.
 • Виконуються всі варіанти очищення. Ми виконуємо очищення газових обладнань від всіх популярних компаній, будь-якого віку й різних моделей.

І крім того:

 • Можливість зручного способу оплати. Можливі всі варіанти розрахунку за послуги: готівкою, безготівковими переказами й банківськими картами.
 • Діє затверджений прейскурант. У сервісах Master911 затверджена ціна й вона не може змінюватися після прибуття техніка.
 • Гарантії. Гарантійні умови на надані послуги та встановлені запчастини.
 • Постійне приймання заявок, без вихідних і святкових днів. Звертайтеся в будь-який зручний час.
 • Прибирання робочого місця. Фахівці завжди акуратні, обов'язково прибирають на робочому місці.
 • Страховка. Master911 перевіряє паспортні дані кожного працівника. У тому випадку, якщо ви зіткнулися з нечесним ставленням техніка, зателефонуйте в нашу службу технічної підтримки, й ми допоможемо розв'язати конфліктне питання.
 • Прозорі й доступні розцінки. Вартість сервісних послуг відповідає майстерності виконавця.
 • Швидкий прихід фахівця. Орієнтовно, протягом трьох годин з моменту отримання замовлення.
 • Договірні відносини. По завершенні надання послуг клієнт матиме акт виконаних робіт.

Працюємо у Дрогобичі і з виїздом виконавця по Львівській області

Працюємо в передмістях Дрогобича

Прибуття майстра в передмістя Дрогобича (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі), можливо, займе трохи більше часу, близько 4-6 годин.

Працюємо по селищах, містах, селах Львівської області

Ми маємо своїх майстрів практично в кожному місті, селі, селищі Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), внаслідок чого в переважній більшості випадків технік прибуває в день оформлення заявки.

Обслуговуємо газові прилади в місті Дрогобич

Якщо вас зацікавила професійна, ефективна, якісна чистка газового апарату у Дрогобичі у вас вдома і проживаєте ви місті, то зазвичай протягом трьох годин з моменту подачі заявки перевірений, кваліфікований, пунктуальний майстер, що володіє багатим досвідом, необхідними знаннями та технічними навичками, приїжджає на вашу адресу.

Наш сервіс послуг з чистки, промивання та профілактики побутових газових котлів у Дрогобичі у замовника вдома дає можливість значною мірою зберегти як час, так і транспортні витрати. Іноді, у зв'язку з високою сезонною завантаженістю, приїзд виконавця на виклик може перенестися на один день.