Чистка газового котла у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Стрию

Відгуки по чистці газових котлів у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка або промивання газового обладнання - обов'язкова частина технічного обслуговування опалювальної системи. На сьогодні практикується 2 основних типи очищення теплообмінників: механічний (ручний, за допомогою щітки) і хімічний (промивка реагентами).

Систематичне виконання очищення побутового газового обладнання (один раз на рік, після завершення опалювального сезону) передбачає наступні переваги:

 • зростає тривалість надійної служби газового агрегату;
 • зменшується витрата газу, і зростає ефективність системи теплопостачання;
 • зменшується викид в навколишнє середовище токсичних речовин, і поліпшується екологія.

Ознаки, які доводять те, що газова апаратура вимагає промивання:

 • недостатній напір води в системі;
 • надмірна витрата газу без зміни налаштувань роботи котла;
 • для нагріву потрібно більше часу, ніж раніше;
 • перевантаження циркуляційної помпи;
 • мимовільне блокування пальника.

При відсутності регулярного техобслуговування, належного догляду за теплообмінниками опалювальних приладів, накопичені забруднення можуть привести до небажаних наслідків:

 • до закипання теплообмінника;
 • виходу обладнання з ладу;
 • зниження віддачі його роботи.

Техніки сервісу Master911 надають весь комплекс послуг з чистки, промивання та ефективної профілактики газових побутових котлів у Стрию: Беретта (Берета / Beretta), Бонжуані (Bongioanni), Індесіт (Indesit), Атем (Аtem), Шафутекс (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Рода (Roda), Ферролі (Феролі / Ferroli), Нав'єн (Navien), Елексія (Elexia), Нобель (Nobel), Юнкерс (Junkers), Маяк, Бош (Bosch), Віссманн (Вісман / Viessmann), Хай Терм (Hi-Therm), Іммергаз (Immergas), Вулкан (Vulkan), Арістон (Ariston), Новатек (Nova Tec), Атон (Aton), Нова Флоріда (Nova Florida), Електролюкс (Electrolux), Грандіні (Grandini), Фондітал (Fondital), Вольф (Wolf), Термекс (Thermex), Сайм (Сім / Sime), Баксі (Baxi), АОГВ Житомир, Протерм (Protherm), Тіберіс (Tiberis), Део (Daewoo), Кітурамі (Kiturami), Будерус (Buderus), Шафуто (Chaffoteaux), Різон (Reeson), Соллі (Солі / Solly), Тепловест (Teplowest), Демрад (Demrad), Данко (Danko), Самсунг (Samsung), Рока (Roca), Вестен (Westen), Роктерм (Rocterm), Термона (Thermona), Радіант (Radiant), Ренс (Rens), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Херманн (Hermann), Колві (Kolvi), Геліос (Helios), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Сіменс (Siemens), Альфа (Alpha), Горенье (Gorenje), Термет (Termet).

Фахівці сервісу Master911

Кожен з наших техніків перед прийманням на роботу проходить тестування, іспит або співбесіду, як в будівельних училищах. Тільки 15 чоловіків зі 100 отримують необхідний бал - 4,5. Наші професіонали дуже сумлінно ставляться до роботи, не застосовують лайливу лексику, проявляють доброзичливість і пунктуальність, після закінчення надання послуг прибирають місце роботи. Майстри приїжджають зі своїми інструментами, і в разі необхідності забирають техніку в сервіс.

Яким чином розраховується розцінка?

Ціна чистки опалювального газового обладнання у Стрию

Вартість професійної чистки та ефективної профілактики побутового газового котла у Стрию у вас вдома і регулярне проведення технагляду агрегату в переважній більшості випадків буде на вісімдесят п'ять відсотків економніше, ніж виправлення вибулого з ладу опалювального агрегату.

Розцінки на стандартні послуги наводяться в прайс-листі (без урахування ціни запасних частин, які, можливо буде потрібно замінити в ході виконання ремонту, а також автотранспортних витрат).

Ви заздалегідь знаєте вартість робіт

З тією метою, щоб Ви були в курсі реальної вартості необхідної послуги, ми ставимо питання для уточнення в ході подачі заявки на відвідування майстра. Якщо послуга типова (стандартна), тоді в більшості випадків тариф не змінюється.

Але певні роботи складно оцінити зі слів замовника

Іноді бувають такі ситуації, коли важко вказати причину виходу з ладу та встановити складність, характер і обсяг майбутніх послуг. Не переживайте, в подібних випадках кошторис складається тепер вже на місці й буде точно відповідати прайсу. Виконавець докладно пояснить, яким чином складається ціна якісної чистки або промивання газового домашнього котла у Стрию у замовників вдома.

Сервіс побутового ремонту Master911 строго стежить за звітами техніків і ринковими цінами по всіх заявках.

Що отримають наші замовники?

Досягнення:

 • Надаються всі способи очищення. Ми проводимо чистку газової апаратури від всіх популярних фірм-виробників, різних модифікацій і вікових груп.
 • Контролюємо якість виконання кожного замовлення. Master911 здійснює нагляд за станом якості послуг, що надаються нашими техніками. У випадках виникнення будь-яких зауважень до наданої послуги ми приймемо всі ваші скарги й гарантуємо, що майстер поправить дефекти.
 • Екстрений виїзд виконавця. Майстер з профілактики, чистки або промивання побутових газових котлів у Стрию у клієнтів вдома виконає сервісні послуги протягом 2-х годин, залежно від варіанту чистки й від рівня засмічення.

А також:

 • Адекватні, доступні розцінки. Оплата роботи відповідає досвіду майстра.
 • Фіксовані ціни. У сервісах Master911 фіксована вартість, яка не змінюється після приїзду техніка.
 • Чистота на робочому місці. Виконавці завжди акуратні, обов'язково прибирають робоче місце.
 • Гарантія. Гарантійні умови для наданих послуг та встановлені запасні частини.
 • Надійна страховка. Master911 перевіряє особисті дані всіх вступників працівників. Якщо ви раптом зіткнулися з неналежним ставленням майстра, зверніться в нашу службу підтримки, й ми зможемо допомогти вирішити конфліктний момент.
 • Постійне приймання замовлень, без святкових і вихідних днів. Телефонуйте в будь-який день і зручний час.
 • Швидкий прихід виконавця. Орієнтовно, через 3 години з моменту подачі заявки.
 • Можливість зручного варіанту розрахунку. Оплату сервісних послуг приймаємо банківськими картами, готівкою та безготівковими переказами.
 • Договірні відносини. Після надання послуг клієнт отримає акт про виконані роботи.

Виконуємо роботу у Стрию і по Львівській області

Працюємо з виїздом в міста, села, селища по Львівській області

Ми маємо фахівців майже в усіх населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), внаслідок чого зазвичай майстер прибуває в день оформлення замовлення.

Працюємо на території м. Стрия

Якщо вас зацікавила профілактика й чищення газової апаратури у Стрию, і ви перебуваєте в межах міста, тоді в середньому протягом 3-х годин з моменту оформлення замовлення кваліфікований, перевірений майстер приїжджає за вказаною вами адресою.

Наші майстри працюють в передмісті Стрия

Приїзд майстра в передмістя Стрия, ймовірно, займе трохи більше часу - 5-6 годин.

Наш сервіс з професійної чистки та профілактики газових домашніх котлів та іншого обладнання у Стрию у замовників вдома дає можливість значно зберегти як час, так і транспортні витрати. Часом, через високу сезонну зайнятість, приїзд фахівця додому може перенестися на один день.