Чистка газового котла у Червонограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Червонограді

Відгуки по чистці газових котлів у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зовнішній огляд, регулювання автоматики й чистка накопичених забруднень газового котла є важливою частиною техобслуговування опалювального обладнання. Сьогодні є 2 види очищення теплообмінника: хімічний (реагентами) і механічний (ручний, за допомогою щітки).

Регулярне чищення опалювального газового обладнання (один раз на рік, напередодні кожного сезону) передбачає наступні позитивні переваги:

 • підвищується термін надійної служби побутового газового обладнання;
 • знижується кубатура витрати газу, і підвищується тепловіддача системи теплопостачання;
 • зменшується викид вуглекислого газу, що посприяє поліпшенню навколишнього середовища.

Ознаки, які підтверджують, що газовий агрегат вимагає промивання:

 • підвищена витрата газу без зміни налаштувань експлуатації газового котла;
 • для нагрівання необхідно більше часу, ніж зазвичай;
 • перегрів циркуляційної помпи;
 • недостатній напір води в системі;
 • мимовільне вимикання пальника.

При відсутності техобслуговування, відповідного догляду за теплообмінником газової апаратури, накопичене забруднення може призвести до прикрих наслідків:

 • виходу агрегату з ладу;
 • до перегріву (закипання) теплообмінника;
 • втрати віддачі його діяльності.

Наші техніки пропонують весь комплекс сервісних послуг з чистки, промивання та ефективно профілактики опалювальних газових котлів у Червонограді різних років випуску і моделей: Термона (Thermona), Сайм (Сім / Sime), Атон (Aton), Хай Терм (Hi-Therm), Різон (Reeson), Вулкан (Vulkan), Херманн (Hermann), Колві (Kolvi), АОГВ Житомир, Рода (Roda), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Данко (Danko), Термет (Termet), Тіберіс (Tiberis), Роктерм (Rocterm), Альфа (Alpha), Беретта (Берета / Beretta), Нобель (Nobel), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Горенье (Gorenje), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Шафуто (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Ренс (Rens), Нова Флоріда (Nova Florida), Нав'єн (Navien), Юнкерс (Junkers), Електролюкс (Electrolux), Тепловест (Teplowest), Фондітал (Fondital), Протерм (Protherm), Кітурамі (Kiturami), Іммергаз (Immergas), Део (Daewoo), Самсунг (Samsung), Арістон (Ariston), Термекс (Thermex), Будерус (Buderus), Атем (Аtem), Соллі (Солі / Solly), Шафутекс (Chaffoteaux), Ферролі (Феролі / Ferroli), Демрад (Demrad), Грандіні (Grandini), Бош (Bosch), Радіант (Radiant), Сіменс (Siemens), Індесіт (Indesit), Бонжуані (Bongioanni), Маяк, Вестен (Westen), Рока (Roca), Геліос (Helios), Віссманн (Вісман / Viessmann), Вольф (Wolf), Елексія (Elexia).

Виконавці сервісу Master911

Кожен з наших майстрів, перед тим, як приступити до роботи, проходить тестування, іспит або співбесіду, як в будівельних коледжах, технікумах, училищах. Всього лише 15 чоловіків зі ста охочих отримують необхідний бал - 4,5. Наші професіонали не вживають нецензурну лексику, дуже сумлінно ставляться до роботи, не курять, проявляють пунктуальність, доброзичливість і ввічливість, а по завершенні виконання послуг прибирають робоче місце. Майстри працюють зі своїми інструментами, в разі необхідності забирають техніку в сервісний центр.

Як обчислюється ціна?

Розцінки з очищення газової апаратури у Червонограді

Вартість професійної чистки та промивання опалювального газового котла у Червонограді вдома і планове проведення технагляду апарату в переважній більшості випадків вийде на 85% дешевше, ніж ремонт вийшов з ладу газового обладнання.

Розцінки на всі стандартні послуги наведені в прейскуранті (без урахування вартості запасних деталей, які, можливо доведеться замінити на нові в процесі проведення ремонтних робіт, а також транспортних витрат).

Ви завчасно маєте інформацію про вартість робіт

Щоб Ви були в курсі точної вартості майбутньої сервісної послуги, ми змушені поставити уточнювальні питання в ході подачі заявки на виклик техніка. У тому випадку, якщо необхідна послуга стандартна, то зазвичай ціна не може змінюватися.

Але деякі роботи досить складно оцінити зі слів

Іноді бувають ситуації, коли через неточне або непрофесійне пояснення проблеми, що створилася, неможливо вказати причину неполадки й визначити складність, обсяг і характер майбутніх робіт. Не слід переживати, в таких випадках кошторис складається вже на місці й буде збігатися з прайсом. Виконавець у всіх подробицях пояснить, яким чином складається ціна чистки та якісної профілактики газового котла у Червонограді вдома.

Сервіс Master911 строго відстежує звіти своїх фахівців і ринкові ціни за всіма замовленнями.

Що Ви отримуєте в результаті?

Переваги сервісу Master911:

 • Виконуються всі варіанти очищення. Ми виконуємо чистку газової апаратури практично від усіх прославлених компаній, будь-якого року випуску й будь-яких модифікацій.
 • Контролюємо якість виконання всіх заявок. Master911 веде контроль за станом якості послуг, що надаються сервісними виконавцями. У разі виникнення якихось зауважень до наданих послуг ми приймемо ваші побажання й гарантуємо, що майстер поправить дефекти.
 • Негайний виїзд виконавця. Майстер з чистки та інших послуг для газових котлів у Червонограді у клієнта вдома виконає роботи протягом 2-х годин, залежно від виду очищення й від ступеня забруднення.

І крім того:

 • Швидкий приїзд фахівця. У середньому, протягом трьох годин з часу подачі замовлення.
 • Договір. По завершенні надання сервісних послуг наш клієнт отримає акт про виконані роботи.
 • Страховка. Master911 перевіряє особисті дані кожного фахівця. І якщо ви зіткнулися з неналежним ставленням майстра, зверніться в нашу службу технічної підтримки, й ми обов'язково допоможемо розв'язати спірне питання.
 • Постійне приймання заявок, без святкових і вихідних днів. Телефонуйте в будь-який час.
 • Справедливі, доступні, розумні та прозорі ціни. Оплата сервісних послуг відповідає майстерності фахівця.
 • Зручна оплата. Приймаємо готівку, розрахунок карткою та безготівковий переказ.
 • Фіксовані ціни. У нас затверджена ціна, яка не змінюється після приходу техніка.
 • Чистота на робочому місці. Фахівці акуратні, ввічливі, пунктуальні, обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Гарантійні зобов'язання. Гарантійні умови на встановлені запчастини й послуги, що надаються.

Виконуємо роботи у Червонограді і по Львівській області

Обслуговуємо газову апаратуру в межах міста Червонограда

В разі, якщо вас зацікавила якісна, ефективна, професійна профілактика й чистка опалювальних газових котлів у Червонограді і перебуваєте ви в межах міста, то зазвичай протягом 3-х годин з часу отримання заявки перевірений, кваліфікований, пунктуальний майстер, що володіє технічними навичками, чималим досвідом і достатніми знаннями, приходить за вказаною адресою.

Працюємо в передмістях Червонограда

Прибуття майстра в передмістя Червонограда (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга) може зайняти трохи більше часу, близько п'яти-шести годин.

Працюємо у селищах, містах, селах Львівської області

Ми маємо фахівців майже в кожному селищі, місті, селі Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), внаслідок чого, як правило, майстер прибуває в день оформлення замовлення.

Часом, внаслідок інтенсивної сезонної зайнятості, приїзд виконавця на виклик може бути перенесений на один день. Наш сервіс послуг з ефективної чистки та якісної профілактики газових котлів у Червонограді вдома дозволяє значно заощадити не тільки час, але й автотранспортні витрати.