Заміна терморегулятора в холодильнику

від 350 грн

Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики холодильника. Працюємо за договором, виїжджаємо по області, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну терморегулятора в холодильниках

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні терморегулятора в холодильниках

Відгуки по заміні терморегулятора в холодильниках

Середня оцінка: 4

На основі 1 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Олег

06 грудня 2022, 11:38
Заміна терморегулятора в холодильнику Київ

все ок, мастер также проконсультировал по нюансам

Невідповідність фактичної температури всередині корпусу холодильника - одна з найпоширеніших проблем, що однозначно вказує на збій у роботі агрегату. Як правило, причиною зайвого тепла або холоду в камерах рефрижератора є пошкодження терморегулятора - приладу, що фіксує показання датчиків температури в холодильній і морозильній камері, і подає сигнал на пусковий реле компресора. На основі отриманих сигналів компресор або вмикається (за умови, що температура в камері вища, ніж задана), або вимикається (якщо вона їй відповідає).

Ремонт терморегулятора холодильника

Найчастіше причинами збою в роботі термореле є:

 • природнє зношення деталей;
 • помилки, допущені при експлуатації техніки;
 • установка холодильника поблизу від джерел тепла;
 • нещільне закривання дверцят;
 • засмічення капілярної трубки, через що тиск в холодильному приладі знижується та надходить недостатня кількість холодаганту;
 • розміщення на полицях холодильника гарячих страв.

Запідозрити проблему в роботі термостата можна в наступних випадках:

 • холодильник не морозить;
 • надмірне намерзання "шуби" зі снігу / льоду;
 • всередині корпусу збирається конденсат;
 • періодичне підтікання;
 • невпинна робота компресора, його перегрівання.

Самостійна заміна термореле в холодильнику без звернення до фахівця - не найкраща ідея, оскільки допущена помилка здатна спровокувати серйознішу поломку рефрижератора і, як наслідок - дорогий ремонт у майбутньому.

За умови своєчасного звернення до сервісного центру з ремонту холодильників, який пропонує послугу кваліфікованого майстра додому, усунути поломку вдасться з мінімальними витратами часу, сил і фінансів. У цьому випадку заміна несправної деталі (термореле, випарника, компресора тощо) буде проведена безпосередньо на місці, без необхідності транспортувати габаритну техніку в майстерню та назад.

Master911: якісна заміна терморегулятора в холодильнику

Сервіс побутових послуг Master911 щодня (без вихідних) цілодобово приймає заявки на виклик фахівця з ремонту холодильників за адресою. Наші майстри мають величезний досвід роботи з рефрижераторами всіх відомих марок і моделей.

Під час подачі заявки ми просимо клієнта відповісти на кілька питань про виробництво, модель холодильника і про виниклі несправності. На основі отриманої інформації ми готові надати первинну консультацію ще до приїзду майстра та назвати приблизну (а іноді й точну) ціну майбутнього ремонту. Якщо мова йде про стандартну послугу, то її вартість прописана в прайс-листі, і буде відразу озвучена. У тому випадку, якщо через занадто розмиті «симптоми» визначити точну причину виходу холодильника з ладу неможливо без діагностики, ціна ремонту буде названа майстром вже після огляду холодильника, і вона буде точно відповідати тій, що вказана в прайсі.

Звертаючись у Master911, ви можете розраховувати на:

 • цілодобову можливість подати заявку;
 • грамотну консультацію та інформацію про вартість необхідного ремонту ще до приїзду майстра;
 • оперативний виїзд фахівця;
 • якісно виконаний ремонт холодильника.

Фахівці Master911 під час проведення ремонту підтримують чистоту на робочому місці, не використовують нецензурну лексику, не курять.

Потрібна заміна термостата холодильника?

Незалежно від місця вашого проживання, сервіс Master911 готовий надати вам повний комплекс якісних послуг з ремонту холодильників всіх моделей: Snaige (Снайге), Atlant (Атлант), Lg, Samsung (Самсунг), Норд, Indesit (Індезіт), Whirlpool (Вірпул), Liebherr (Лібхер), Beko (Беко), Vestfrost (Вестфрост), ARDO (Ардо), Донбас, Rainford і інші.

Наші переваги:

 • Відповідальність. Кожен з наших майстрів повністю несе відповідальність за якість наданих послуг. У разі, якщо вами була виявлена??будь-яка помилка, допущена фахівцем, звертайтеся в нашу службу підтримки, і ми гарантуємо оперативне виправлення виявлених недоліків.
 • Договір. на кожну виконану послугу поширюється договір оферта, в якому зазначено термін виконання роботи, час приїзду, умови отримання авансу, а також якість виконання послуг. Тому наші клієнти отримують високий рівень обслуговування, а якщо їх щось не влаштовуватиме, вони можуть поскаржитися на роботу майстра до відділу підтримки клієнтів. Відділ якості дуже швидко допоможе розв'язати конфлікт.
 • Зручність оплати: готівкою або безготівковим переказом. Прагнучи надавати своїм клієнтам максимально якісні послуги, ми також дбаємо і про їхній комфорт у співпраці з нами.
 • Допомога у розв'язанні спірних питань. Кожен з наших майстрів, перш ніж бути допущеним до експлуатації й технічного обслуговування клієнтів, пройшов спеціальне навчання, успішно склав іспит, і надав документи, що підтверджують його особу. Зважаючи на це, якщо вам довелося зіткнутися з грубістю або недобросовісним ставленням до роботи, повідомте про це нам, звернувшись у службу підтримки, і ми допоможемо розв'язати конфлікт.
 • Обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Гарантія. Наші майстри надають гарантії на всі надані послуги та деталі, які були замінені в ході ремонту.

Працюємо, з виїздом по області

Працюємо

Клієнти, які проживають в межах міста, можуть розраховувати на максимально оперативний приїзд майстра - в середньому вже через три години після подачі заявки.

Працюємо в передмісті

Якщо ви перебуваєте в передмісті (), приїзд фахівця може зайняти близько чотирьох-п'яти годин.

Працюємо по області

Сервіс побутових послуг Master911 практично в кожному населеному пункті області () має своїх майстрів, завдяки чому ви можете очікувати на приїзд майстра в день подачі заявки.

В окремих випадках, обумовлених високою сезонною завантаженістю, приїзд майстра може бути перенесений на наступний день, про що ми вас обов'язково попередимо завчасно (під час оформлення заявки).

Якщо вас цікавить якісна та оперативна заміна термостата в холодильнику (ціна вказана в прайсі), звертайтеся в Master911! Ми гарантуємо, що ви будете повністю задоволені рівнем наданого сервісу.