Ремонт / Заміна помпи кавомашини

від 400—600 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт / заміна помпи кавомашини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт / заміну помп кавомашин

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту / заміні помп кавомашин

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Одним із основних елементів кавомашини є насос. Він створює тиск, щоб вода могла просочуватися через цупкий шар кави. Якщо насос ламається, техніка стає марною. Щоб повернути їй працездатність, необхідно замовити ремонт помпи кавомашини спеціалісти сервісу побутових послуг Мастер911 оперативно усувати несправність.

У нас працюють тільки досвідчені ремонтники, які досконально розуміються на особливостях різних марок техніки цієї категорії:

 • Delonghi;
 • Philips;
 • Siemens;
 • Redmond;
 • та інших.

Ремонтники проведуть діагностику, підберуть необхідні деталі та повернуть техніці працездатність.

Коли потрібний ремонт помпи кавомашини

Є кілька ознак, за якими можна зрозуміти, що необхідна заміна помпи кавомашини вдома:

 • повна відсутність напору води;
 • занадто слабкий натиск;
 • надмірно гучний або інтенсивний звук роботи насоса.

Фахівці компанії Мастер911, приїжджаючи на виклик, попередньо проводять детальну діагностику обладнання. Тільки після цього розпочинають безпосередньо ремонт. Оскільки перелічені вище ознаки завжди можуть означати безпосередньо поломку насоса. Наприклад, іноді, якщо не прокачується вода, це може говорити про те, що просто забився фільтр.

Як проводиться ремонт

Ціна послуги заміна помпи кавомашини значно нижча, ніж купівля нової техніки. Ремонт техніки передбачає такі етапи:

 • відключення від мережі;
 • демонтаж бункера для кави та води;
 • розбір внутрішньої частини;
 • демонтаж насоса;
 • встановлення нової помпи;
 • збір техніки.

Це зразковий опис послідовності дій. Залежно від моделей їх може бути значно більше.

У жодному разі не намагайтеся проводити ремонт самостійно, якщо у вас немає відповідних навичок. Це може призвести до додаткових пошкоджень техніки і в результаті вам доведеться купувати нову кавоварку. Хороший майстер виконає роботу швидко, і ви знову зможете насолоджуватися ароматним та смачним напоєм.

Ціна заміни насоса кавомашини

Вартість послуги ремонт помпи кавомашини залежить від конкретної моделі техніки. На кінцеву ціну впливає і ціна нового насоса, якщо його потрібно буде купити. 

Фахівці сервісу побутових послуг Мастер911 самостійно підберуть необхідну помпу, що відповідає моделі вашої техніки. Вам обов'язково буде надано чек із зазначенням вартості деталі.

Переваги сервісу Мастер911

 1. Високий професіоналізм. У нас працюють лише кваліфіковані працівники, які постійно підвищують свої навички та рівень майстерності.
 2. Гарантія. Кожен клієнт отримує підписані офіційні документи – акт та договір. Вони є гарантійним зобов'язанням як на виконані роботи, так і на встановлені деталі.
 3. Прозоре ціноутворення. Нами розроблено прайс на ремонт насоса кавомашини. Ви можете самостійно прорахувати, скільки вам коштуватимуть послуги майстра.

Зони обслуговування клієнтів

Ми прагнемо максимально оперативно реагувати на кожний виклик. Точний час прибуття майстра буде вказано після погодження замовлення. Нижче наведено орієнтовний час очікування.

У межах міста

Клієнти з великих міст України зазвичай чекають на майстра від 2 до 4 годин після погодження замовлення. Мешканцям центральних районів обласного центру чекати доводиться ще менше – від 1 до 2 годин.

У передмісті

Мешканці передмість обласних центрів змушені чекати трохи довше – від 4 до 6 годин.

В області

Іноді вільного спеціаліста в момент оформлення замовлення може не виявитися. У такому разі його візит переноситься на наступні дні. Точну дату та час приїзду повідомить оператор.