Заміна хрестовини пральної машини

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна хрестовини пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну хрестовини пральних машин

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по заміні хрестовини пральних машин

Середня оцінка: 4.5

На основі 2 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Дмитро

16 січня 2023, 14:47
Заміна хрестовини пральної машини Київ

Все гут, дякую) Основну проблему підтікання було ліквідовано. Рекомендую майстрів з сервісу Майстер911.

Татьяна

21 січня 2023, 12:54
Заміна хрестовини пральної машини Київ

Все добре

Хрестовина у сучасних пральних машинах є важливою деталлю, яка зв'язує барабан із баком. Найчастіше хрестовина виконана з м'яких сплавів, а з огляду на величезний тиск, якому вона піддається в процесі експлуатації, не виключена можливість її поступової деформації. У разі критичних ситуацій буде потрібна термінова заміна деталі. Відновлення хрестовини практично неможливе: лише за умови утворення виробітку на валах.

Щоб зрозуміти, що саме потрібно - заміна або ремонт, необхідно звернутися за допомогою до фахівців сервісу Мастер911. Однією з найпопулярніших послуг є заміна хрестовини пральної машини, замовити яку можна на сайті, викликаючи фахівця додому.

Основні ознаки поломки хрестовини у пралках

Найчастіше поломка машинок LG не відбувається миттєво, поломці передують певні «симптоми». Якщо вчасно звернути увагу на такі «симптоми», можна уникнути серйозних наслідків і цим заощадити при проведенні ремонтних робіт.

Одними з перших сигналів, що свідчать про можливу поломку та про те, що потрібен ремонт хрестовини пральної машини, є такі:

 • За виконання певних завдань техніка видає нехарактерні звуки: сильно гримить, стукає.
 • Барабан почав повільно обертатися, а при ручному прокручуванні барабана доводиться докладати величезних зусиль.
 • Барабан зупинився, а при ручному прокручуванні відзначають його блокування.

Все це підтверджує той факт, що потрібна термінова попередня діагностика, після якої майстер надасть відповіді на різні запитання клієнта. Виконати діагностику самостійно, не маючи досвіду, необхідного набору інструментів неможливо.

Список причин поломки хрестовини

Найбільш поширені ознаки поломки – сильний шум у процесі роботи техніки. Саме шум підтверджує, що відбулося природне зношування, стирання набору підшипників. Як тільки ламаються підшипники, відбувається подальше зношування хрестовини. В результаті пралка починає вібрувати, підстрибувати під час віджиму (навіть на невеликих обертах). Якщо проігнорувати початкові «симптоми», знадобиться термінова заміна хрестовини пральної машини, ціна якої вказана у прайсі на сервісі Мастер911.

Серед додаткових причин зносу цієї деталі варто виділити:

 1. Застосування занадто жорсткої води, у результаті поверхні утворюється шар накипу. Все це негативно впливає на функціональність комплектуючих.
 2. Окислення матеріалу, що викликане високим вмістом металів у рідині. Поступово відбувається процес розпаду конструкції деталі.
 3. Заводський брак – це рідкісна причина, яка здебільшого виявляється ще у перші тижні експлуатації техніки.

У деяких ситуаціях поломка хрестовини проявляється тим, що машинка починає бруднити білизну під час прання. Це пов'язано з частим застосуванням режиму "Швидке прання", а також відмовою від додаткових етапів полоскання. У результаті сольові відкладення залишки порошку поступово роз'їдають деталь.

Відновлення та ремонт хрестовини у пралках різних брендів

Вирішивши замовити послугу відновлення хрестовини пральної машини вдома за вигідною вартістю, необхідно забезпечити майстру вільний доступ до техніки. Всі інші підготовчі роботи виконає спеціаліст:

 • Перекриє подачу води.
 • Повністю знеструмить обладнання.
 • Виконає злив залишків води зі шланга, зливного фільтра.
 • Відсуне пралку від стіни та виконає її розбирання з метою подальшої діагностики.

Якщо деталь не піддається процесам відновлення, потрібно встановити нові запчастини. У цьому випадку також не обійтися без кваліфікованої допомоги майстра, який підбере відповідну заміну з урахуванням марки та моделі машинки. Пам'ятайте, що вибір невідповідних універсальних деталей може призвести до подальших проблем при експлуатації агрегату. У деяких ситуаціях установка взагалі буде неможливою.

Які ціни на послуги із заміни хрестовини у пралках

Перед тим, як замовити послугу ремонт хрестовини пральної машини, ціна якої вказана в прайсі сервісу Мастер911, необхідно врахувати, що остаточна вартість може залежати відразу від кількох факторів:

 • певний бренд, модель техніки (у деяких випадках важливим є рік випуску моделі);
 • причина, через яку сталася поломка деталі;
 • наявність/відсутність супутніх поломок (наприклад, знос підшипників, погіршав сальник та інше);
 • бажані терміни, у які важливо вкластися під час виконання ремонтних робіт.

Після завершення комплексної діагностики фахівець зможе вказати остаточну ціну майбутньої роботи.

Чому варто замовляти послуги у професіоналів сервісу Мастер911

На сервісі зареєстровані виключно кваліфіковані та перевірені фахівці, кількість яких регулярно поповнюється. В результаті, кожен користувач зможе здійснити швидкий пошук на сайті, скориставшись запропонованим каталогом або допомогою менеджерів.

Серед найбільш доступних переваг зазначають:

 • Оперативний та якісний ремонт пралок різних брендів.
 • Надання офіційних гарантій щодо завершення проведених робіт.
 • Допомога у підборі деталей для заміни з огляду на індивідуальні побажання кожного клієнта.
 • Надання консультацій під час виконання всіх процесів.
 • Клієнт має можливість повністю контролювати роботу майстра, оскільки всі процедури виконуються вдома.
 • Доступні ціни на різноманітні послуги.

Якщо потрібна допомога з підбором майстра певної кваліфікації, можна зателефонувати за номером телефону або залишити заявку на підбір. У заявці слід заповнити три рядки: ім'я, номер телефону для зв'язку і що потрібно зробити. Протягом кількох хвилин менеджер неодмінно зв'яжеться із клієнтом для уточнення всіх нюансів.