Ремонт рефрижератора

від 500—1000 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт рефрижератора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту рефрижераторів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті месяц назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт рефрижераторів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту рефрижераторів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Рефрижераторний фургон належить до списку популярних різновидів холодильної техніки, а тому також потребує термінового обслуговування. В іншому випадку відзначають різні проблеми, пов'язані з виходом з ладу всієї установки або її окремих комплектуючих, які відповідають за створення оптимальних температурних показників усередині. У разі несправностей слід заручитись підтримкою фахівців, відмовляючись від будь-яких спроб самостійного відновлення автомобільного причепа.

Замовити послугу ремонт рефрижераторів із викликом кваліфікованого майстра додому можна у найближчі кілька годин, оформлюючи термінову заявку. На сервісі побутових послуг Мастер911 запропоновано великий вибір перевірених професіоналів, які готові негайно виїхати за вказаною адресою.

Поширені проблеми

Конструктивно рефрижератори є нескладними установками, що надійно фіксуються на автомобільній платформі. У ході активної експлуатації власники такої техніки стикаються з наступним списком найпоширеніших проблем:

 • Несправна робота компресора, який потребує ремонтних робіт або повноцінної заміни.
 • Вихід з ладу одного з важливих складових блоків – конденсаторний, випарний.
 • В осушувачі фільтруючого елемента накопичилася достатня кількість вологи.
 • Відбувся витік холодоагенту з робочої системи. Причиною такої несправності могли стати природне зношування гумових ущільнювачів на дверях, розгерметизація магістралей та багато іншого.
 • Несправна робота блоку, який відповідає за керування всім холодильним обладнанням.

Список поломок дуже різноманітний і залежить від багатьох нюансів. Розв'язання всіх проблем тільки одне – знадобиться замовити послугу ремонт рефрижераторів, ціна якої вказана в прайсі на сайті сервісу.

Проведення діагностичних робіт

З метою правильного та швидкого визначення поломки рамки рефрижератора або кузова в цілому проводиться комплексна діагностика всієї конструкції. Після завершення такої перевірки вдасться точно визначити список робіт, які допоможуть швидко відновити колишню працездатність техніки.

Ізотермічні напівпричепи потребують професійного підходу, при якому будуть враховані їхні відмінні риси, експлуатаційні можливості. Для перевірки кваліфіковані фахівці вдаються до застосування вже давно перевірених та сучасних методів:

 1. Прочистка забруднених фреонових магістралей.
 2. З'єднання порушених трубопроводів з використанням безпайкового способу фіксації.
 3. Швидка заправка автомобільного рефрижератора відповідним фреоном.
 4. Перевірка якості та кількості холодоагенту в системі.

Тільки всебічна діагностика є запорукою успішного надання послуги ремонту авторефрижераторів за доступною вартістю з виїздом майстра додому. Тому в арсеналі професіоналів є необхідні інструменти для перевірки кожного вузла та всіх комплектуючих.

Оперативна заміна холодоагенту 

Застосування якісного та відповідного холодоагенту є однією з важливих умов під час безпроблемної роботи всього обладнання. Оформляючи виїзд спеціаліста на сайті сервісу, клієнт має назвати модель, її рік випуску, щоб професіонал спочатку підібрав необхідний тип фреону. За тривалий експлуатаційний термін техніки відповідає також і обов'язкове очищення системи від накопиченого нальоту, всіляких забруднень.

Заправка проводиться в декілька основних етапів:

 1. Ретельний огляд підлоги, воріт та інших елементів холодильного фургона з метою перевірити можливу наявність інших несправностей.
 2. Заповнення системи певною кількістю нового фреону, а також заміна масла (заміну масла рекомендується проводити при кожній дозаправці холодоагенту).
 3. Чистка (в деяких ситуаціях може знадобитися повноцінна заміна) різних фільтруючих компонентів.
 4. Перевірка технічного стану всього фургона на наявність/відсутність просвітів. У разі їх наявності проводиться усунення даних просвітів.

При цьому досвідчені майстри гарантують якісне обслуговування ізотермічного обладнання, незалежно від його типу та габаритів.

Які додаткові послуги пропонують майстри в процесі ремонту авторефрижераторів?

Під час проведення ремонтних робіт різного ступеня складності фахівці стикаються з різними несправностями, підбираючи найбільш підходящі варіанти їх вирішення. Серед послуг, які найчастіше буде запропоновано клієнту, варто зазначити:

 • Заміна панелі рефрижератора, яка не піддається процедурі відновлення.
 • Заправка системи певним типом фреону.
 • Заміна дрібних комплектуючих та повноцінних агрегатів в основі конструкції.

Пошук необхідних деталей з урахуванням виділеного бюджету на купівлю. Професіонали використовують якісні аналогові запчастини чи оригінальні деталі від провідних компаній-виробників.

При цьому на весь перелік запропонованих послуг надається офіційна гарантія, яка варіюється в межах від кількох тижнів до року.

Які ціни запропоновані на ремонт рефрижераторних установок?

Ознайомитись із приблизними цінами на ремонт будки рефрижератора можна за допомогою запропонованого прайсу. Остаточну вартість вдасться почути лише від майстра, який завершив діагностичні роботи та з'ясував остаточний список усіх процесів.

У результаті цінова політика формується з урахуванням наступного списку критеріїв:

 1. Тип рефрижераторних установок, габарити.
 2. Ступінь складності поломки (що саме вийшло з ладу).
 3. Які деталі не підлягають відновленню та потребують термінової заміни.

При цьому вартість витратних матеріалів та нових запчастин розраховується окремо від послуги ремонту. Після завершення організованих розрахунків фахівець вказує також остаточні терміни на проведення всіх робіт.

Основні переваги сервісу побутових послуг Мастер911

На сервісі запропоновано список різних професіоналів, готових запропонувати власну допомогу всім охочим, хто потребує термінового відновлення працездатності авторефрижераторів. Тому клієнти можуть розраховувати на різноманітний перелік переваг:

 • Оперативне відновлення втраченої працездатності техніки з подальшим наданням офіційних гарантій.
 • Обслуговування фізичних та юридичних осіб з можливістю укладання договору, з наданням акта виконаних робіт.
 • Допомога у підборі комплектуючих для заміни.
 • Вигідні ціни, бонусна система, всілякі знижки та акції для нових/постійних клієнтів.
 • Виклик майстра у будь-який день тижня та у відповідний час.
 • Надання розгорнутих відповідей на запитання клієнта як за телефоном, так і під час особистої зустрічі.

За кожне замовлення відповідає конкретний менеджер, який буде закріплений за певним клієнтом. Це особистий помічник, який завжди залишається на зв'язку та готовий проконсультувати клієнта з різних питань, допомагаючи також визначитися зі спеціалістом відповідної кваліфікації.