Ремонт холодильної камери

від 350 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість ремонту холодильної камери стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильних камер

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильних камер

Відгуки по ремонту холодильних камер

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Холодильні камери є незамінним обладнанням у різних сферах. Все залежить від певного типу цього обладнання: побутові, промислові чи торгові моделі. Попри це, будь-який з агрегатів потребує професійного обслуговування, за відсутності якого можуть відбуватися поломки різного ступеня складності.

Тому за наявності найменших проблем рекомендується замовити послугу ремонт холодильної камери, яка доступна всім користувачам сервісу Мастер911. Менеджери неодмінно відреагують на залишену заявку на сайті, зв'язавшись із клієнтом протягом 5 хвилин.

Причини виникнення поломок 

Відновлення або повноцінна заміна комплектуючих може статися внаслідок наступного списку актуальних причин:

 1. Завантаження в холодильник величезної кількості продуктів, на які техніка не була розрахована. 
 2. Занадто часто відчиняються двері, що призводить до постійних потоків теплого повітря. В результаті двигун працює на знос, а всередині холодильного відділення не відбувається зниження температури до необхідної позначки.
 3. Відсутність своєчасного технічного обслуговування, ігнорування необхідності замінити деталі, чий робочий ресурс уже давно було вироблено.
 4. Застосування неякісних комплектуючих для заміни.

Виключити можливі поломки вдасться, якщо викликати майстра додому, який зможе провести професійне обслуговування морозильних камер з огляду на конкретну марку та модель.

Поширені несправності: усунення можливих поломок 

Виїжджаючи на виклик, найчастіше спеціалістам доводиться виконувати такі роботи:

 • Заміна реле або терморегулятора, що вийшов з ладу.
 • Заміна зламаного вентилятора, підігрівача.
 • Заправка системи холодоагентом, підбір відповідного типу фреону.
 • Ремонт мотора-компресора або його повноцінна заміна у разі неможливого відновлення працездатності.
 • Ремонт електронного модуля керування та інше.

При собі майстер має необхідний набір інструментів, витратних матеріалів, що дозволяє йому виконати швидкий, якісний та недорогий ремонт холодильних камер без потреби відвозити техніку до майстерні.

Де ознайомитися з цінами на послуги? 

У прайсі на сайті сервісу Мастер911 запропоновано список із цінами на послугу ремонт холодильних камер, вказаних з позначкою «від». Точний термін виконання всіх робіт та остаточну вартість називає професіонал після діагностики агрегату. 

На особливу увагу заслуговують такі фактори, як:

 • конкретна марка та модель зламаної холодильної техніки;
 • ступінь поломки;
 • необхідність пошуку та купівлі запчастин для заміни.

Тому в телефонному режимі менеджер зможе назвати приблизну вартість на ті чи інші види робіт, а точніша інформація буде відома після завершення візуального огляду та діагностики із застосуванням інструментів.

Переваги співпраці з сервісом побутових послуг Мастер911

Якщо потрібна професійна та оперативна допомога в процесі відновлення працездатності холодильного обладнання, не обійтися без допомоги фахівців, яких можна знайти на сервісі Мастер911. Довіряючи ремонт справжнім професіоналам, клієнт може розраховувати на такі додаткові переваги:

 • Доступні ціни на всі види робіт.
 • Обслуговування холодильних камер від різних виробників.
 • Надання офіційних гарантій.
 • Виклик майстра в будь-який день, у найбільш вдалий час.

Щоб залишити заявку на сайті, достатньо заповнити спеціальну форму, вказуючи своє ім'я та контактний номер для зворотного зв'язку.