Встановлення пральної машини у Нововолинську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нововолинську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Нововолинську

Відгуки по встановленню пральних машин у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Кваліфікований монтаж (демонтаж), стартовий запуск, встановлення та підключення побутової пральної машини у Нововолинську - гарантія її безперебійної, ефективної, довготривалої роботи та, крім того, збереження умов гарантії від виробника.

Підключення пральної машини Самсунг, Lg, Індезіт, Вірпул та інших марок здійснюється в кілька етапів.

  1. Проведення підготовчих завдань і робіт (враховує в себе: обстеження на наявність цілісності корпусу апаратури, вимикання електроенергії, контрольну перевірку рівня й напору води в трубопроводі).
  2. Вибір місця її постійної роботи, з умовою стандартних вимог, щоб між стіною кімнати й задньою кришкою машинки залишався відступ не менше, ніж в 5 сантиметрів, для вільної циркуляції повітря.
  3. Підведення до мережі електропроводки. відіграє також важливу роль, щоб розетка була розміщена поруч з обладнанням, мала керамічну основу, була розрахована не менш ніж на 16А, а також оснащена захисною кришкою. Перш ніж підключати машинку до електророзетки професіонал переконується в тому, що є захисне заземлення.
  4. Підключення устаткування до комунікацій: водопроводу й системи каналізації. Найчастіше виникають моменти, коли розмір заводських шлангів недостатній, і це передбачає їх заміну або подовження купленими, більшої довжини.
  5. Вирівнювання пральної машинки й перевірка. Як тільки комунікації під'єднані, агрегат вирівнюють і перевіряють якість підключення. Для цього виконують випробувальний старт.

Наші техніки мають досвід у виконанні техобслуговування та ремонтних робіт домашніх машинок практично від усіх відомих на сьогодні фірм-виробників, різних моделей і років випуску. Приймаємо заявки на якісну установку, професійну перевірку та підключення ваших пральних автоматичних машин різних брендів (ціна у Нововолинську доступна та прозора): Зануссі (Занусі / Zanussi), Ардо (Ardo), Део (Daewoo), Кайзер (Kaiser), Прівілег (Privileg), Арістон (Ariston), Сіменс (Siemens), ЛЖ (LG), Малютка, Баукнехт (Bauknecht), Канді (Candy), Делфа (Delfa), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Міле (Miele), Сатурн (Saturn), АЕГ (AEG), Вестфрост (Vestfrost), Віарус (Viadrus), Електролюкс (Electrolux), Хувер (Hoover), Мідеа (Midea), Вірпул (Whirlpool), Індесіт (Indesit), Горенье (Gorenje), Атлант (Atlant), Бош (Bosch), Рейнфорд (Rainford) і багатьох інших. Вам потрібне оперативне, недороге та якісне встановлення побутової пралки у Нововолинську? Телефонуйте в сервіс Master911.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911

Усі наші виконавці перед виходом на роботу обов'язково повинні пройти професійну підготовку до виконання послуг замовникам, а після закінчення складають профільний іспит. Як правило, 20 зі 100 потенційних претендентів пощастить набрати високий бал (4,5 і більше) і розпочинати обслуговування замовників.

Наші майстри підтримують порядок під час роботи, а після закінчення надання послуги виконують прибирання. Будь-який з фахівців Master911 не використовує нецензурну лексику, серйозно ставиться до виконання своїх обов'язків, не курить та проявляє доброзичливість. Професіонали працюють зі своїми інструментами, якщо виникає необхідність, забирають вашу апаратуру в сервісну майстерню.

Як обчислюється ціна?

Вартість перевірки, якісного встановлення, вирівнювання, професійного підключення вашої пральної автоматичної машини у Нововолинську, як і ціна технічного обслуговування (без урахування вартості деталей / запчастин, які потребують заміни та транспортних витрат), детально прописані в нашому прейскуранті.

У процесі оформлення заявки для виклику техніка, ми ставимо кілька уточнювальних питань, щодо виробника техніки, року випуску, моделі, а також причини, що послужила для подачі заявки на виклик техніка. Все це ми робимо з метою якомога конкретніше ознайомити клієнта з приблизною ціною бажаної послуги.

Названа виконавцем сума до оплати завжди буде узгоджуватися з тією, яка вказана в нашому прайс-листі. До того ж кожен працівник готовий у всіх подробицях пояснити, яким чином формується ціна за якісну установку, оперативне підключення, монтаж ваших пральних побутових машин у Нововолинську.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Роблячи замовлення на монтаж / демонтаж пральних машинок і їх установку, підключення, налаштування у Нововолинську в сервісі Master911, Ви отримаєте.

  • Систематичний контроль якості наших послуг, що надаються. У випадках появи будь-яких побажань, питань або зауважень сповіщайте про них нас. У тих виняткових випадках, коли в роботі фахівця будуть виявлені найменші вади, він їх терміново виправить.
  • Екстрений прихід майстра за потрібною адресою та ефективне здійснення необхідних робіт.
  • Професійне виконання під'єднання до всіх комунікацій, стартового циклу й ідеального вирівнювання пралки у Нововолинську за чесною й доступною вартістю від усіх загальновідомих виробників, будь-яких моделей і років випуску.

Виконуємо замовлення у Нововолинську, з виїздом по Волинській області

Виїзд по селищах, селах, містах Волинської області

Майже в будь-якій міській та сільській місцевості Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин) компанія домашнього ремонту Master911 має кваліфікованих фахівців, роблячи можливим прибуття виконавця за викликом протягом дня подачі заявки.

Зателефонувавши нам, ви відчутно скоротите термін Вашого очікування для установки, налаштування та професіонального підключення пральної машини та зможете заощадити на автотранспортних витратах. В окремих ситуаціях, обумовлених високою сезонною зайнятістю, приїзд фахівця може бути перенесений на інший день.

Виконуємо виїзд по місту у Нововолинську

У тому випадку, якщо Вас зацікавить оперативне, якісне й недороге проведення таких сервісних послуг, як монтаж, якісне підключення та оперативне встановлення побутової машинки у Нововолинську, телефонуйте в сервіс Master911. Якщо ви живете на території міста Нововолинськ, тоді протягом двох з половиною-трьох годин ви можете очікувати на появу майстра та під'єднання пралки за розумною ціною у Нововолинську.

Виїзд виконується в передмістя Нововолинська

Якщо Вам потрібен ремонт, встановлення або налагодження пральних машин у Нововолинську (), тоді приїзд майстра в передмістя на вашу адресу може зайняти більше часу, приблизно від чотирьох до п'яти годин.