Встановлення пральної машини у Умані

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Умані, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Умані

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Умані

Відгуки по встановленню пральних машин у Умані

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Кваліфікований монтаж (демонтаж), підключення та якісне встановлення будь-якої побутової пральної машини у Умані - надійна запорука її ефективної, довготривалої, безперебійної роботи та, крім того, збереження гарантійних умов від виробника.

Процес підключення пральних машин Самсунг, Індезіт, Вірпул, Lg та інших марок виконується в декілька основних етапів:

  1. Проведення підготовчих робіт (включає: вимкнення електроенергії, перевірку напору води в трубопроводі, огляд на предмет ушкодження корпусу агрегату).
  2. Визначення зони її постійної роботи, з урахуванням стандартної вимоги, щоб між стінкою кімнати та задньою панеллю їня зберігалася відстань не менше ніж у 5 см для вільної циркуляції повітря.
  3. Підведення до мережі електрозабезпечення. Дуже важливо, щоб електророзетка розташовувалася недалеко від обладнання, була розрахована не менше ніж на 16А, мала безпечну (керамічну) основу, а також оснащена кришкою, що захищає від води. Перед під'єднанням пральних машин до загальної електромережі фахівець зобов'язаний переконатися, що існує заземлення.
  4. Підключення апаратури до водопроводу та каналізації. Найчастіше зустрічаються проблеми, коли довжина шлангів, що додаються від виробника, мала і це передбачає їх подовження або заміну іншими, більшої довжини.
  5. Вирівнювання домашньої пральної машини та процедура перевірки. Коли підключені комунікації, агрегат виставляють за рівнем і повторно перевіряють якість підключення. Для цього пробний пуск.

Вам потрібна недорога, оперативна та якісна установка домашнього автоматичної пралки у Умані? Телефонуйте у сервіс побутового ремонту Master911. Приймаємо заявки на підключення, перевірку та встановлення ваших пральних домашніх машин різних торгових брендів: Ардо (Ardo), Вірпул (Whirlpool), Баукнехт (Bauknecht), Віадрус (Viadrus), Гореньє (Gorenje), Привілег (Privileg), Вестфрост (Vest), АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Бош (Bosch), Мідеа (Midea), Сатурн (Saturn), Беко (Beko), Samsung (Samsung), Малютка, Кайзер (Kaiser), Канді (Candy), Ханса (Hansa), Рейнфорд (Rainford), Зануссі (Zanussi), Хувер (Hoover), Делфа (Delfa), Індезит (Indesit), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Мілі (Miele), Електролюкс (Electrolux), Атлант (Atlant), ЛШ (LG) та багатьох інших. Наші техніки мають досвід у виконанні техобслуговування та ремонту домашніх пральних машин від усіх популярних на сьогодні фірм-виробників, років випуску та різних моделей.

Техніки сервісу побутових послуг Master911

Всі техніки нашого сервісу до оформлення на роботу відповідально повинні пройти підготовку з надання сервісних послуг замовникам, після чого складають профільний іспит. Лише 20 зі 100 потенційних претендентів вдається набрати прохідний бал (4,5 і більше) та отримати дозвіл на виконання замовлень.

Кожен із наших фахівців не використовує нецензурну лексику, не має шкідливих звичок, відповідально ставиться до виконання власних обов'язків і завжди доброзичливий. Фахівці приїжджають із власними інструментами, якщо виникає необхідність, відразу самі відвозять вашу апаратуру в майстерню. Майстри підтримують лад на своєму робочому місці, а після закінчення надання послуги роблять прибирання.

Яким способом складається розцінка?

Ціна надійної та якісної установки, підключення, перевірки, вирівнювання пральних побутових машин вдома у Умані, як і ціна обслуговування, а найчастіше і типового стандартного ремонту (без урахування автотранспортних витрат та вартості деталей/запчастин, які можуть підлягати заміні), детально зафіксовано у нашому прайс-листі.

При подачі замовлення для виклику майстра до різних населених пунктів, у тому числі й у Дніпро, Київ, Миколаїв або Запоріжжя, ми ставимо кілька питань, що стосуються виробника обладнання, віку, модифікації, а також причини виклику техніка. Це ми робимо з метою, щоб найбільш точно зорієнтувати замовника за вартістю потрібної послуги.

Також будь-який працівник здатний докладно роз'яснити, яким способом визначається вартість надійного підключення та професійної установки пральної автоматичної машини у вас вдома, як і техобслуговування та ремонтних робіт. Ми гарантуємо, що зазначена майстром сума до оплати завжди співпадатиме з зазначеною в нашому прейскуранті.

Що ви отримуєте в результаті?

Замовляючи монтаж пральних машин та їх налаштування, встановлення, підключення у Умані до Master911, Ви отримаєте такі переваги:

  • Професійне виконання стартового циклу, під'єднання до електромережі, каналізації, водопостачання та ідеального вирівнювання автоматичної машинки у Умані за прозорою та доступною ціною практично від усіх популярних фірм-виробників, будь-яких модифікацій та "віків".
  • Екстрений виїзд майстра на вашу адресу та ефективне виконання потрібних робіт.
  • Обов'язкова перевірка якості послуг, що надаються. Якщо в роботі техніка будуть виявлені навіть найменші недоліки, він їх неодмінно постарається виправити. У разі виникнення будь-яких питань, зауважень чи побажань сповіщайте про них.

Робота ведеться у Умані, з виїздом по Черкаській області

Працюємо на виїзді до населених пунктів по Черкаській області

Майже у всіх сільських та міських районах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка) сервісна служба Master911 завжди має кваліфікованих майстрів, роблячи реальним прибуття професіонала на виклик у день оформлення заявки.

У певних ситуаціях, зумовлених посезонною зайнятістю, прихід техніки, можливо, буде перенесено на найближчу дату. Зателефонувавши нам, ви заощадите на автотранспортних витратах і скоротите період очікування для підключення, установки та налаштування автоматичної пралки Candy, Gorenje, Bosch, Saturn або інших моделей.

Виїзд до передмістя Умані

Коли Вам потрібна налагодження, встановлення чи ремонт пралок у Умані (Тальне, Городецьке, Родниківка, Кочубіївка, Дмитрушки, Гереженівка, Полянецьке, Піківець), тоді прихід досвідченого майстра в передмістя за потрібною адресою може зайняти більше часу, в середньому, від чотирьох до шести годин.

Можливий виїзд фахівця з міста Умань

Професійні, приємні у спілкуванні та ввічливі професіонали виконають підключення автоматичної машини у Умані при вашому зверненні до сервісу Master911. Якщо ви живете в межах м. Умань, то вже за три години ви зможете розраховувати на появу майстра у вас та підключення пральні за доступною ціною у Умані.