Встановлення рушникосушки у Білій Церкві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Білій Церкві

Відгуки по встановленню рушникосушок у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка рушникосушки у ванній стає однією з найбільш популярних послуг і пояснюється значним зростанням затишку домочадців при порівняно невисоких витратах. Це сантехнічне обладнання бере на себе здійснення одночасно 3-х функцій: регулювання рівня вологості, просушування банних рушників та іншої білизни, а також - анітрохи не зайвого обігріву ванної кімнати.

За конструктивними характеристиками можна виділяти такі різновиди приладів: комбіновані, електричні та водяні, крім цього, виробляються моделі в різному виконанні - керамічні, сталеві, алюмінієві та мідні. На сьогодні є великий ряд модифікацій рушникосушок, і на якому з варіантів зробити зупинку, залежить від певних умов: вартості, наявності достатньої площі, довговічності й комфорту. Можна сказати, що комбіновані - найефективніші та практичні, тільки вартість цього змійовика досить висока, електричні - автономні, прості в монтажі, особливо адаптивні та незалежні від функціонування інших установок, водяні найбільш бюджетні в плані економії електроенергії.

Кваліфікована установка рушникосушки різного виду передбачає наявність конкретних навичок і знань, отже, її надійніше покладати на фахівців.

Чи можлива власноручна установка змійовика у ванній?

Гарантія того, що подібний сантехнічний виріб буде безперебійно працювати тривалий період - виконання будівельно-монтажних робіт приладу для сушіння банних рушників відповідно до технічних норм. У зв'язку з цим бажання заощадити на послугах досвідченого, кваліфікованого, перевіреного слюсаря-сантехніка та постаратися встановити змійовик своїми силами - досить ризиковані. Ця задумка в кращому варіанті може завершитися безуспішною втратою часу, в разі невдачі - вимагати оперативного виїзду фахівця для усунення досить серйозних аварій. У разі, якщо при монтажі було допущено незначне відхилення від стандартів, це здатне зіпсувати ефект комфортності, а також при високому тиску може стати причиною затоплення квартири або замикання електричної проводки.

Судячи з вищезазначених причин, небажано доручати установку змійовика і неперевіреному "фахівцю", який не надасть жодних гарантійних умов на виконані ремонти, і при аварії вам доведеться особистими коштами виплачувати плачевні наслідки.

Оптимальний висновок - звернутися до сертифікованого слюсаря-сантехніка, який професійно та оперативно може надати необхідну сервісну послугу, а також візьме на себе повну відповідальність за монтаж рушникосушки при заздалегідь узгодженій вартості робіт.

Сервіс ремонту Master911: компетентна установка змійовика

Фахівці сервісу Мастер911 набули великого досвіду в монтажі практично всіх конструкцій, конфігурацій, видів і моделей рушникосушок. У процесі складання заявки на виїзд майстра-сантехніка наш оператор ставить замовнику кілька питань щодо самого сантехнічного виробу, його місця монтажу, особливостей конструкції, варіанти під'єднання та інші. На базі прийнятих відомостей ми завжди готові видати початкову консультацію, а також своєчасно зорієнтувати за ціною запитуваної послуги. Коли з'ясовується, що вона типова (за словами замовника можна чітко встановити формат передбачуваних робіт), то за монтаж рушникосушки у ванній ціна буде відома заздалегідь з прайсу.

В тому випадку, якщо без візуального обстеження майстром-сантехніком визначити обсяг робіт практично неможливо, значить така послуга вважається не типовою, і точна кошторисна вартість буде названа виконавцем вже вдома, але ми обіцяємо, що договірна сума не буде відрізнятися від тієї, яка прописана в сервісному прайс-листі.

Зателефонувавши в сервіс послуг Мастер911, ви завжди зможете розраховувати на:

  • швидкий виїзд перевіреного, кваліфікованого та надійного майстра-сантехніка;
  • надання всім замовникам відомостей про приблизну розцінку заявленої послуги та грамотної консультації;
  • оформлення та подачу заявки на виїзд у зручний для всіх час, без вихідних і свят;
  • надійну, якісну та оперативну послугу з наданням гарантійних зобов'язань.

Виконавці нашого сервісу пунктуальні, сумлінні та ввічливі, характеризуються охайністю та обов'язково прибирають робоче місце. Всі вони не димлять сигаретами, до своїх обов'язків ставляться вкрай відповідально, не лихословлять і не допускають неуважність.

Позитивні аспекти звернення в сервіс послуг Мастер911

На противагу невідомим спецам "з вулиці" ми впевнені у всіх сервісних слюсарях-сантехніках, оскільки до отримання дозволу до виконання заявок вони пройшли обов'язкову якісну теоретичну підготовку, перевірку паспортних даних та успішно склали на високий бал тести. Попри це, ми в будь-який момент готові вислухати побажання, критику та зауваження щодо допущеної в ході роботи помилки або непрофесійного дії виконавця. У зв'язку з цим, при появі конфліктної ситуації ми переконливо просимо всіх наших клієнтів повідомляти в службу підтримки Мастер911.

Розрахуватися за роботу сантехніка допускається безготівковим перерахуванням або готівкою. По завершенні робіт наші замовники приймають акт про виконання послуг. Всі послуги виконуються згідно з договором, де чітко написано критерії рівня якості виконання робіт, виробничий процес і всі умови відповідальності майстра-сантехніка. Наші виконавці беруть на себе персональну відповідальність і видають гарантію на надані послуги.

Яка вартість установки змійовика?

Розцінки на монтаж рушникосушки за формою драбинки або змійовика ви можете з'ясувати, ознайомившись з прейскурантом нашого сервісу. Там вказана розцінка кожної типової сервісної послуги, без урахування закупівельної вартості витратних матеріалів, спеціальних запчастин і транспортних витрат. Для маркетплейса Master911 надзвичайно важливо, щоб наша концепція ціноутворення була цілком зрозумілою і прозорою для кожного, хто подзвонив нам. Для приємної співпраці та спілкування з сантехніками ми готові вас проконсультувати ще до приходу виконавця та зорієнтувати за ціною сервісної послуги. Зазвичай раніше названа, наприклад на установку електричної рушникосушки, ціна не змінюється.

Виклик сантехніка у Білій Церкві і на виїзді по Київській області

Ми працюємо в межах м. Біла Церква

У тому випадку, якщо ви розташовуєтеся в межах м. Біла Церква, то не більш трьох годин після оформлення замовлення, маєте можливість розраховувати на приїзд до вас досвідченого, перевіреного та кваліфікованого сантехніка.

Працюємо в приміських районах Білої Церкви

Тим домовласникам, які проживають в приміських районах Білої Церкви (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики), потрібно буде чекати прибуття сантехніка довше, близько чотирьох-п'яти годин.

Виконуємо ремонтні роботи по всій Київській області

Оскільки ми маємо навчених, перевірених, професійних і досвідчених сантехніків майже у всіх населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), тоді ті люди, які знаходяться на околицях мегаполісів, зможуть сподіватися на прихід фахівця в день оформлення замовлення. Крім безперечних позитивних нюансів, такий сантехнічний сервіс дозволяє отримати додаткову економію на транспортних витратах.

У виняткових випадках, якщо у майстрів дуже висока зайнятість, їх прихід може бути відкладений до наступного дня. Ми про це повідомляємо замовників ще на етапі звернення до нашого сервіс.

Якщо вас цікавить компетентна установка рушникосушки різної модифікації, ціна якої вас приємно здивує, звертайтеся в сервіс послуг професійних майстрів Мастер911!