Встановлення рушникосушки у Херсоні

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Херсоні, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Цінові пропозиції по встановленню рушникосушок від найкращих майстрів у Херсоні

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Херсоні

Відгуки по встановленню рушникосушок у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попит на таку сервісну послугу, як монтаж сушки для рушників у ванній, вважається одним з найбільш популярних, і пояснюється істотним підйомом затишку домочадців при відносно невеликих витратах. Це обладнання сантехніки виконує потрійне завдання: регулювання рівня вологи, просушування банних рушників та іншого одягу, а також зовсім не зайве обігрів ванної.

Виходячи з конструктивних характеристик, слід виділяти такі види приладів: водяні, електричні та комбіновані, та випускаються вони у різному виконанні - керамічні, сталеві, алюмінієві та мідні. На якому з варіантів зробити зупинку залежить від деяких умов: наявності великої площі, ціни, надійності та комфорту. Можна сказати, що водяні бюджетні в плані економії електроенергії, комбіновані - найефективніші та практичні, тільки ціна даного змійовика досить висока, електричні - прості в монтажі, особливо адаптивні, автономні й не залежать від функціонування інших установок.

Правильне встановлення рушникосушки різного виду потребує конкретних знань і навичок, тому її найкраще покладати на фахівців.

Наскільки доцільною є самостійна установка змійовика у ванній?

Гарантія того, що дане сантехнічне оснащення справно діятиме тривалий період - проведення будівельно-монтажних робіт приладу для просушування рушників згідно з технічними нормами. Тому спроби заощадити на послугах кваліфікованого, перевіреного, досвідченого слюсаря-сантехніка, і постаратися змонтувати обладнання власними силами досить ризиковані. Ця задумка в сприятливому результаті може закінчитися марною тратою часу, а в гіршому - вимагати екстреного виклику професіонала для усунення серйозних аварій. Коли при монтажі було допущено технічну помилку, це може затьмарити ефект комфортності, а ще й за наявності високого тиску в контурі може обернутися затопленням квартири або замиканням електричної проводки.

З цих причин не варто доручати встановлення змійовика та малознайомому "спецу", який не надасть жодних гарантійних зобов'язань на зроблені ремонти, і при аварійній ситуації вам особисто потрібно буде власним коштом оплачувати плачевні наслідки.

Найоптимальніший вихід - звернутися до сертифікованого майстра-сантехніка, він не тільки якісно і швидко може надати необхідну послугу, але ще й бере на себе повну відповідальність за монтаж сушки для рушників за заздалегідь відомою вартістю робіт.

Сервіс Master911: якісна установка сушки для рушників

Майстри сервісу Мастер911 набули багатого досвіду у влаштуванні всіх моделей, конструкцій, конфігурацій та видів змійовиків. Під час складання заявки на виклик майстра-сантехніка ми задаємо замовнику низку питань, щодо конкретно вашого сантехнічного виробу, його конструктивних особливостей, способу підключення, місця монтажу та інші. На основі прийнятих відомостей ми раді видати початкову консультацію, а також зорієнтувати ціну необхідної сервісної послуги. Якщо вона типова (за словами замовника можна правильно визначити обсяг передбачуваних робіт), значить, монтаж сушарки для рушників у ванній буде чітко відповідати ціні за прейскурантом.

У тому випадку, якщо без очного огляду майстром-сантехніком розрахувати даний обсяг практично неможливо, то ця послуга є не типовою і правильна кошторисна вартість буде оголошена фахівцем уже на місці, проте ми гарантуємо, що ця сума не буде різнитися з тією, що прописана у сервісному прайсі.

Зателефонувавши в маркетплейс Мастер911, ви зможете розраховувати на:

 • якісну послугу з наданням гарантійних умов;
 • оформлення та подання заявки з виїздом у режимі 24/7, без вихідних;
 • надання вам відомостей про приблизну вартість послуги, що цікавить, та кваліфікованої консультації;
 • екстрений виїзд додому кваліфікованого, перевіреного та надійного слюсаря-сантехніка.

Наші техніки ввічливі, сумлінні та пунктуальні, характеризуються акуратністю, і обов'язково прибирають робочу зону. Вони не курять, не вживають матюки, не допускають недбалості та до своєї роботи ставляться сумлінно.

Переваги сервісу побутових послуг Master911

На противагу випадковим фахівцям "з вулиці" ми впевнені в кожному сантехніці, оскільки до отримання дозволу до виконання замовлень, всі вони пройшли спеціальне навчання, перевірку особистих даних та склали на високий бал іспити. Попри це, ми в будь-який момент раді уважно вислухати побажання, критику та будь-які нарікання щодо допущеної в роботі помилки або непрофесійної поведінки техніки. У зв'язку з цим при виникненні гостроконфліктної ситуації телефонуйте до нашої служби підтримки Мастер911.

Усі наші сервісні послуги виконуються відповідно до договору, в якому чітко написано умови відповідальності сантехніка, виробничий процес, а також критерії рівня якості виконання робіт. Розплатитися за роботу слюсаря-сантехніка зможете безготівковим перерахуванням або готівкою. Після завершення будівельних робіт клієнти отримують акт виконаних сервісних послуг. Наші виконавці надають гарантійний сертифікат на надані послуги.

Скільки коштує монтаж сушки для рушників?

Ціни на монтаж сушки для рушників за формою змійовика або драбинки ви завжди зможете дізнатися, переглянувши прайс-лист нашого сервісу. У ньому вказується вартість кожної типової сервісної послуги, без урахування закупівельної вартості витратних матеріалів, інших запасних частин, і навіть транспортних витрат. Для нас надзвичайно цінно, щоб ціноутворення наше було прозорим і зрозумілим для всіх домовласників, що зателефонували нам. Для приємного співробітництва та спілкування з сантехніками, ми раді надати вам важливі консультації заздалегідь, ще до приходу майстра та зорієнтувати за вартістю послуги. В основному, наприклад, на установку електричного сушки для рушників ціна не змінюється.

Термінове замовлення спеціаліста у Херсоні з виїздом за адресою по Херсонській області

Робота ведеться по всій Херсонській області

Завдяки тому, що ми маємо досвідчені, навчені, професійні та перевірені сантехніки в більшості н. п. Херсонської області (Скадовськ, Гола Пристань, Генічеськ, Берислав, Олешки, Нова Каховка, Каховка, Антонівка, Комишани, Високопілля, Зеленівка, Наддніпрянське, Козацьке, Брилівка, Білозерка, Чаплинка, Асканія-Нова, Новотроїцьке, Іванівка, Горностаївка, Верхній Рогачик, Велика Лепетиха, Любимівка, Нижні Сірогози, Рикове, Лазурне, Каланчак, Мирне), навіть ті наші клієнти, які мешкають у віддалених місцях, зможуть сподіватися на приїзд виконавця робіт у день подання замовлення. Крім очевидних плюсів, подібний сервіс дозволяє отримати додаткову економію на транспортних витратах.

У деяких випадках, якщо у техніків дуже високе завантаження, їх приїзд може перенести наступного дня. Ми про такий факт повідомляємо домовласників ще в момент подання заявки до Master911.

Ми працюємо в межах м. Херсон

У випадку, якщо ви знаходитесь в межах м. Херсон, тоді вже через три години з моменту оформлення заявки, зможете сподіватися на виїзд додому досвідченого, кваліфікованого та перевіреного сантехніка.

Ми працюємо в приміських районах Херсона

Тим клієнтам, які знаходяться в передмісті Херсона (Олешки, Антонівка, Комишани, Зеленівка, Наддніпрянське, Білозерка, Музиківка, Чорнобаївка, Зимівник, Приозерне, Степанівка, Молодіжне, Інженерне), потрібно буде чекати приходу виконавця на кілька годин довше, приблизно 5 годин.

Якщо вас цікавить правильна установка сушки для рушників різної конфігурації, ціни дуже здивують, - телефонуйте в сервіс побутових послуг Мастер911!