Встановлення рушникосушки у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Коломиї

Відгуки по встановленню рушникосушок у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка рушникосушки у ванній вважається однією з найпоширеніших послуг і обумовлюється значним зростанням комфорту домочадців при відносно невеликих витратах. Таке сантехнічне обладнання бере на себе виконання одночасно 3-х функцій: сушки рушників і будь-якої іншої білизни, регулювання рівня вологи та додаткового обігріву ванної кімнати.

За типом підключення теплоносія виділяють наступні види рушникосушок: водяні, електричні та комбіновані та, до того ж випускаються вироби в різному виконанні - алюмінієві, сталеві, мідні та керамічні. На якому з варіантів зупинитися, залежить від деяких умов: ціни, довговічності, комфортності та наявності необхідної площі. Можна сказати, що водяні найбільш вигідні в питанні економії енергії, електричні - прості в монтажі, автономні, надзвичайно адаптивні, і не будуть залежати від роботи інших агрегатів, комбіновані - найбільш ефективні та практичні, тільки ціна такого змійовика досить висока.

Компетентна установка рушникосушки будь-якого виду зажадає конкретних навичок і знань, з цієї причини її надійніше довіряти фахівцям.

Чи можлива самостійна установка контуру змійовика у ванній?

Гарантія того, що сантехнічний виріб буде безперебійно діяти тривалий період - виконання будівельно-монтажних робіт пристрою для просушки банних рушників згідно з технічними вимогами. Тому прагнення заощадити на послугах кваліфікованого, перевіреного, досвідченого сантехніка, і спробувати встановити обладнання своїми силами - недоцільні. Подібна задумка в кращому результаті може закінчитися безплідною тратою часу, в гіршому - вимагатиме оперативного виклику професіонала для усунення серйозних аварійних ситуацій. Коли при монтажі було допущено незначне відхилення від стандартів, це не тільки не дасть бажаного комфорту, але й при появі високого тиску в системі здатне обернутися затопленням квартири або замиканням електропроводки.

За вищезазначеними моментами не слід доручати установку змійовика неперевіреному "умільцю", який не зможе надати жодних гарантій на зроблені роботи, і в разі чого, особисто вам потрібно буде власними коштами оплачувати сумні наслідки.

Найбільш прийнятний вихід - звернутися до сертифікованого майстра-сантехніка, він швидко та професійно надасть сервісну послугу, а також візьме на себе персональну відповідальність за монтаж рушникосушки при попередньо відомій вартості робіт.

Маркетплейс Мастер911: професійна установка рушникосушки

Майстри сервісу Мастер911 володіють чималим досвідом в монтажі всіх моделей, конфігурацій, видів і конструкцій змійовиків. У момент складання замовлення на виклик слюсаря-сантехніка ми ставимо замовнику кілька питань, що стосуються конкретно вашого сантехнічного обладнання, його способу під'єднання, особливостей конструкції, місця монтажу тощо. На підставі прийнятих відомостей ми готові надати первинну консультацію і, крім цього, своєчасно зорієнтувати за вартістю потрібної послуги. Якщо вона типова (зі слів замовника можна чітко розрахувати формат намічених робіт), отже, на монтаж рушникосушки у ванній кімнаті буде вказана ціна відразу з прайсу.

В разі, якщо без чіткого огляду сантехніком визначити даний обсяг практично неможливо, значить, ця послуга є не типовою і кошторис буде оголошено фахівцем вже на місці, проте ми гарантуємо, що ця ціна не вийде відмінною від тієї, що є в нашому прейскуранті.

Звернувшись у сервіс домашнього ремонту Master911, ви завжди зможете розраховувати на:

  • надання кожному замовнику інформації про приблизні розцінки послуги та кваліфікованої консультації;
  • оперативну та якісну послугу з наданням гарантії;
  • швидкий виїзд перевіреного, надійного та кваліфікованого майстра-сантехніка;
  • оформлення й подачу заявки з виїздом 24/7, без свят і вихідних.

Наші виконавці сумлінні, пунктуальні та ввічливі, відрізняються охайністю, обов'язково приберуть робочу зону. Вони до своїх обов'язків завжди ставляться сумлінно, не лихословлять, не димлять сигаретами й не допускають неуважність.

Переваги звернення до маркетплейса Мастер911

На відміну від випадкових умільців ми повністю впевнені у всіх наших слюсарях-сантехніках, оскільки до отримання дозволу до виконання заявок вони пройшли обов'язкову верифікацію паспортних даних, якісну теоретичну підготовку та успішно склали на прохідний бал перевірочні тести. Попри все це, ми в будь-який момент раді уважно вислухати всі зауваження, побажання та критику, щодо допущеної в процесі роботи помилки або непрофесійної поведінки виконавця. Тому, при виникненні конфліктної ситуації ми переконливо просимо всіх наших замовників доводити до відома сервісну службу підтримки Master911.

Розрахуватися за виконану роботу сантехніка допускається готівкою або безготівковим переказом. Наші фахівці беруть на себе індивідуальну відповідальність і видають гарантійні умови на надані послуги. Всі сервісні послуги виконуються згідно з договором, в якому чітко прописані технологічний процес, чіткі умови відповідальності слюсаря-сантехніка, а також критерії якості проведення завдань. Після завершення будівельно-монтажних робіт, клієнти отримують акт виконаних сервісних послуг.

Скільки коштує монтаж змійовика?

Ціни на монтаж рушникосушки у вигляді змійовика або драбинки ви завжди зможете з'ясувати, переглянувши прайс-лист нашого сервісу. У ньому вказана сума кожної стандартної послуги, без урахування вартості витратних матеріалів, додаткових запасних частин, а також автотранспортних витрат. Для підвищення комфорту в спілкуванні з нашими майстрами-сантехніками, ми раді видати вам початкові консультації завчасно, ще до прибуття майстра, та зорієнтувати за ціною сервісної послуги. Для сервісу Мастер911 важливо, щоб наша концепція ціноутворення була повністю прозорою і зрозумілою для кожного, хто звернувся до нас. Найчастіше на установку електричної рушникосушки ціна не змінюється.

Замовлення техніка у Коломиї і на виїзді по всій Івано-Франківській області

Надаємо послуги в межах м. Коломия

У тому випадку, якщо ви проживаєте в межах м. Коломия, то протягом трьох годин після оформлення замовлення, можете розраховувати на приїзд до вас кваліфікованого, досвідченого та перевіреного техніка.

Виконуємо ремонти по Івано-Франківській області

Саме завдяки тому, що ми маємо перевірених, професійних, навчених і досвідчених майстрів-сантехніків в більшості н. п. Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), ті люди, які проживають у віддалених точках, зможуть сподіватися на відвідування виконавця робіт в день подання замовлення. Крім очевидних позитивних нюансів, такий сантехнічний сервіс дозволяє отримати додаткову економію на транспортних витратах.

В окремих випадках, якщо у майстрів інтенсивне завантаження, їх прихід може пересунутися до найближчого дня. Ми про такий факт повідомляємо домовласників ще в момент оформлення замовлення в Master911.

Роботи ведуться в передмістях Коломиї

Тим, хто знаходиться в приміських зонах Коломиї (), знадобиться чекати приїзду слюсаря-сантехніка на пару годин більше, близько 5 годин.

Якщо вас зацікавить правильна установка рушникосушки будь-якого сучасного варіанта, щоб ціна сподобалася, - телефонуйте в сервіс послуг Master911!