Встановлення рушникосушки у Калуші

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Калуші

Відгуки по встановленню рушникосушок у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка рушникосушки у ванній кімнаті стає однією з досить поширених послуг, і обумовлена значним зростанням комфорту домочадців при порівняно низьких витратах. Таке сантехнічне обладнання здійснює потрійну задачу: сушку рушників і будь-якого іншого одягу, регулювання рівня вологості та, крім того, - додатковий обігрів ванної.

За типом підключення теплоносія слід виділяти наступні види рушникосушок: електричні, комбіновані та водяні, крім цього, виробляються моделі в різному виконанні - мідні, сталеві, керамічні та алюмінієві. На який з модифікацій зупинитися, безпосередньо залежить від ряду умов: наявності необхідної площі, довговічності, комфорту та вартості. Так, комбіновані - найпрактичніші та ефективні, тільки вартість цього змійовика досить висока, електричні - прості в монтажі, особливо адаптивні, автономні, і незалежні від функціонування інших агрегатів, водяні найбільш бюджетні в плані економії енергії.

Грамотна установка рушникосушки абсолютно будь-якого типу передбачає наявність конкретних знань і навичок, саме тому її бажано покладати на професіоналів.

Наскільки доцільна власноручна установка змійовика у ванній?

Гарантія того, що подібне сантехнічне обладнання буде справно працювати багато років - проведення робіт з монтажу рушникосушки відповідно до технічних норм. У зв'язку з цим бажання економити на сервісних послугах кваліфікованого, досвідченого, перевіреного сантехніка, і спробувати встановити змійовик своїми силами - досить ризиковані. Подібна спроба в успішному результаті може завершитися тратою часу даремно, в гіршому - вимагати термінового виїзду майстра для усунення серйозних наслідків. Коли в процесі монтажу була допущена технічна помилка, все це цілком може затьмарити ефект комфортності, а також при високому тиску може стати причиною затоплення квартири або замикання електропроводки.

За вищеописаним моментам небажано доручати установку змійовика малознайомому "умільцю", який не надасть якихось гарантій на виконані роботи, і в разі чого, вам потрібно буде особистими коштами виплачувати прикрі наслідки.

Найбільш прийнятний вихід - звернутися за допомогою до сертифікованого майстра-сантехніка, який не тільки швидко та професійно надасть необхідну послугу, але ще й завжди несе особисту відповідальність за монтаж рушникосушки при попередньо узгодженій вартості робіт.

Сервіс побутових послуг Master911: компетентна установка змійовика

Майстри сервісу Master911 набули великого досвіду в установці всіх моделей, видів, конструкцій і конфігурацій змійовиків. Під час оформлення заявки на виклик майстра-сантехніка ми зазвичай ставимо замовнику кілька питань щодо самого сантехнічного обладнання, його способу під'єднання, особливостей конструкції, місця монтажу тощо. На підставі отриманих відповідей ми готові надати первинну консультацію, а також зорієнтувати за вартістю необхідної послуги. Якщо вона типова (зі слів клієнта можна конкретно визначити формат запланованих завдань), тоді для монтажу рушникосушки у ванній чітка ціна буде відома відразу з прейскуранта.

Якщо без конкретного огляду сантехніком розрахувати цей обсяг вкрай складно, тоді дана послуга вважається не типовою і чіткий кошторис буде озвучено виконавцем вже на місці, проте ми обіцяємо, що ця сума не буде розходитися з тією, що є в сервісному прайсі.

Зателефонувавши в сервіс послуг Master911, ви можете розраховувати на:

  • оперативний виїзд на адресу перевіреного, надійного та кваліфікованого сантехніка;
  • видачу кожному клієнту відомостей про приблизну ціну потрібної послуги та кваліфікованої консультації;
  • подачу та оформлення заявки на виїзд в режимі 24/7, без вихідних і свят;
  • оперативну, надійну та якісну сервісну послугу з наданням гарантійних умов.

Наші техніки сумлінні, пунктуальні та ввічливі, відрізняються акуратністю, обов'язково наведуть порядок на робочому місці. Вони не курять, до своєї справи ставляться вкрай відповідально, не лаються матом і не допускають недбалості.

Позитивні аспекти звернення в сервіс Master911

На відміну від невідомих фахівців ми впевнені у всіх своїх сантехніках, оскільки перед отриманням допуску до виконання замовлень, всі вони пройшли обов'язкове якісне навчання, верифікацію особистих даних і успішно склали на високий бал екзаменаційні тести. Попри все це, ми завжди готові уважно вислухати критику, побажання та всі зауваження, щодо допущеної в роботі помилки або непрофесійного дії виконавця. Тому, при виникненні конфліктної ситуації ми переконливо просимо наших замовників звертатися в сервісну службу підтримки Мастер911.

Розплатитися за виконану роботу сантехніка допускається безготівковими переказами або готівкою. Всі сервісні послуги надаються відповідно до договору, в якому чітко позначені умови відповідальності сантехніка, критерії якості проведення робіт і технологічний процес. Після закінчення будівельно-монтажних робіт, клієнти отримують акт про виконання сервісних послуг. Наші професіонали беруть на себе особисту відповідальність і надають гарантійні умови на свої послуги.

Скільки буде коштувати установка змійовика?

Тарифи на монтаж рушникосушки за формою змійовика або драбинки ви зможете з'ясувати, переглянувши наш прейскурант. Там вказана сума кожної окремої типової послуги, без урахування закупівельної вартості витратних матеріалів, інших запасних частин, а також транспортних витрат. Для приємного співробітництва з сантехніками, ми раді видати вам початкові консультації заздалегідь, ще до приїзду техніка, та зорієнтувати за ціною сервісної послуги. Для нас важливо, щоб ціноутворення наше було прозорим і зрозумілим для будь-якого, хто звернувся до нас. В основному, наприклад, на монтаж електричного рушникосушки названа ціна не змінюється.

Швидкий виклик надійного сантехніка у Калуші з виїздом на адресу по Івано-Франківській області

Виконуємо роботи по Івано-Франківській області

У зв'язку з тим, що ми маємо у своєму розпорядженні перевірених, досвідчених, навчених і професійних майстрів-сантехніків у більшості н. п. Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), наші замовники, які проживають на околицях області, зможуть сподіватися на приїзд виконавця робіт в день подання замовлення. Крім очевидних позитивних нюансів, подібний сервіс дає можливість додатково заощадити на транспортних витратах.

В окремих випадках, коли у фахівців інтенсивне завантаження, їх прихід може бути перенесений на найближчу дату. Ми про це попереджаємо домовласників ще в момент подачі заявки в Master911.

Надаємо весь перелік послуг в межах м. Калуш

Якщо ви перебуваєте в будь-якої локації в районах м. Калуш, тоді вже через три години з часу оформлення заявки маєте можливість розраховувати на приїзд досвідченого, кваліфікованого та перевіреного фахівця.

Виконуємо послуги в передмістях Калуша

Тим клієнтам, які живуть в передмісті Калуша (), буде потрібно очікувати приходу майстра-сантехніка більше, приблизно 5 годин.

У тому випадку, якщо вас цікавить кваліфікована установка контуру рушникосушки різного типу, щоб ціна приємно здивувала, - звертайтеся в сервіс Master911!