Встановлення кухонної мийки у Ковелі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ковелі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Ковелі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Ковелі

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Ковелі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо ще буквально тридцять років тому у багатьох приватних котеджах та квартирах ставили кухонні раковини однакового вигляду, то сьогодні на ринку пропонується значний асортимент товарів найрізноманітніших габаритів, із різних матеріалів, що відрізняються один від одного варіантом підключення.

За особливістю установки кухонні раковини поділяються на такі категорії:

  • Врізні. Їх ключовий плюс – гігієнічність. Такі умивальники врізають у стіл, за допомогою цього під їхніми краями, які розташовуються нижче за стільницю, не збирається вода. Краще цю послугу доручити висококласному фахівцю, особливо якщо виріб необхідно врізати в стіл з дерева або ненатурального каменю.
  • Інтегровані. Ідеальний монтаж мийки такого виду включає її монтаж врівень з робочою поверхнею, що вимагатиме абсолютно рівних країв самого умивальника, і вельми ґрунтовної підготовки поверхні. До жодної іншої моделі мийки не виставляються подібні вимоги, як до цих, це пов'язано з особливостями їхньої конструкції.
  • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої може бути зроблена трьома способами (за допомогою брусків, клею та кронштейнів) представлена в різному оформленні. мийки може забезпечуватися сушінням, 1-ї або 2-ма чашами. Матеріалом для виробництва цієї раковини часто використовується нержавіюча сталь з матовим або глянцевим покриттям. Метод монтажу в кожному конкретному випадку повинен бути визначений майстром, йому радимо і доручити встановлення накладної кухонної мийки.
  • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю вимагає від сантехніка, що виконує її, відмінної кваліфікації та солідного досвіду. Це обумовлено як підвищеною ціною самого обладнання (такі мийки виготовляють з дорогого штучного або натурального каменю), так і потребою у використанні спеціальних інструментів.

Самостійні спроби змонтувати раковину рідко закінчуються успішно, це також стосується випадків, коли допускають недосвідчених майстрів, які не дають гарантію.

Надійніше не ризикувати та звертатися до сервісу домашніх послуг Master911: наш майстер терміново приїде додому, якісно здійснить будь-яку роботу і нестиме відповідальність за її рівень.

Майстер911: якісний монтаж кухонного умивальника

Наші сантехніки дуже часто стикаються з підключенням кухонних мийок різних видів і можуть похвалитися тривалим досвідом у наданні цієї послуги. У процесі отримання замовлення на виклик сантехніка, ми поставимо клієнту кілька уточнюючих питань щодо раковини та особливостей її монтажу. На підставі точних відповідей ми готові зорієнтувати за ціною роботи та запропонувати клієнту початкову консультацію.

У такому разі, коли розмір послуг можна зрозуміти відразу, то це стандартна робота, її сума буде відома за прайсом. У разі, якщо без очного огляду сантехніком, виявити обсяг майбутніх робіт неможливо, то кошторис назве фахівець вже після прибуття на місце. вартість не відрізняється від тієї, що прописана у прайс-листі.

Клієнтам маркетплейсу Майстер911 ми обіцяємо:

  • негайний приїзд професіонала;
  • можливість залишити заявку 24/7;
  • надання грамотної консультації та відомостей про вартість необхідної роботи;
  • відмінну якість роботи – установки кухонної мийки або раковини іншого типу.

Сантехніки сервісу побутових послуг Master911 славляться відповідальним ставленням, акуратністю та дружелюбністю. Професіонали не вживають грубої лексики та не палять на робочому місці.

Чому потрібно звернутися до Майстер911?

При зверненні до нас, ви не ризикуєте зіткнутися з некваліфікованим фахівцем та іншими супутніми наслідками. Будь-який наш майстер підтвердив кваліфікацію складання іспиту на відмінний бал, а також підтвердив паспортні дані, тільки після цього він і придбав допуск до заявок.

Неважливо про яку послугу йдеться розмова (підключення кухонної раковини до стільниці або підключення умивальника іншого типу) сантехніки несуть відповідальність за якість і дають гарантію. Після завершення робіт вам залишать акти наданих послуг. Ми пропонуємо замовникам здійснити оплату зручним способом – на місці готівкою або безготівково.

Скільки коштує установка раковини?

Ціна різної стандартної роботи, за вирахуванням вартості інших деталей та автовитрат, вказана в прайсі Майстер911. Для нас найголовніше, щоб наше ціноутворення стало не тільки абсолютно відкритим, а й доступним для будь-якого клієнта. Ми готові дати попередню консультацію та дати інформацію про приблизну ціну необхідної послуги ще на етапі отримання замовлення, і найчастіше названа ціна залишається тією ж.

Виклик фахівця у Ковелі на об'єкт та по Волинській області

Надаємо послуги навіть у м. Ковель

Клієнти, які мешкають у м. Ковель, мають можливість сподіватися на прибуття до них майстра приблизно через 2-3 години після подачі замовлення.

Приймаємо замовлення в передмісті Ковеля

На 1-2 год довше вимагатиме очікування прибуття майстра для клієнтів, що звернулися у маркетплейс Master911, що знаходяться в передмісті Ковеля (Люблинець, Колодниця, Воля-Ковельська, Вербка, Дубове, Зелена, Колодяжне).

Приймаємо замовлення по Волинській області

Навіть такі клієнти, які перебувають у віддалених місцях, можуть сподіватися на приїзд майстра в день прийому замовлення. Це реалізується завдяки тому, що Master911 має власних сантехніків у населених пунктах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин).

Коли ж через високу сезонну завантаженість візит фахівця відкладається на завтра, вам про це повідомлять заздалегідь.

Вас цікавить оперативне встановлення кухонної мийки за ціною, яка точно здивує? Подавайте заявку в Master911, і ми можемо гарантувати, що терміновість, бездоганна якість послуг і рівень обслуговування вас вразять!