Встановлення газової колонки у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Мукачеві

Відгуки по встановленню газових колонок у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійна установка, налагодження, ремонт, сервісне обслуговування проточного водонагрівача може виконуватися кваліфікованим, досвідченим і надійним (перевіреним) виконавцем, що має допуски до робіт з газовими пристроями. Монтаж газових колонок у Мукачеві повинен робитися при дотриманні прийнятих стандартів ПБ (якості (негорючості) матеріалів, що примикають до пристрою поверхонь, відповідного перерізу димоходу, природної витяжки й т. д.).

Етапи монтажу газових колонок:

 1. При необхідності, зняття газової колонки;
 2. Процедура перевірки на наявність тяги в вент-каналі;
 3. Підготовка місця монтажу;
 4. Фіксація колонки до стіни або меблів;
 5. Підключення до водопроводу;
 6. Підключення газового шланга;
 7. Під'єднання до газоходу;
 8. Випробування на герметичність всіх з'єднувальних елементів контуру колонки, а, крім того, в зоні врізки в основну систему.

Виконавці сервісу послуг Master911 володіють досвідом роботи з газовими водонагрівачами різних моделей, виробників, марок: Херманн (Hermann), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Роктерм (Rocterm), Аміна (Amina), Астон (Aston), Термона (Thermona), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser), Зануссі (Занусі / Zanussi), Горенье (Gorenje), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термолайн (Termoline), Беретта (Берета / Beretta), Мілла (Міла / Milla), Аквахіт (Aquaheat), Грандіні (Grandini), Ферролі (Феролі / Ferroli), Арістон (Ariston), Протерм (Protherm), Росс (Ross), Самсунг (Samsung), Рока (Roca), Саванна (Савана / Savanna), Термекс (Thermex), Атлантік (Atlantic), АЕГ (AEG), Крауф (Krauf), Юнкерс (Junkers), Діон (Dion), Данко (Danko), Сакура (Sakura), Рода (Roda), Термо Альянс (Thermo Alliance), Електролюкс (Electrolux), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Піраміда (Pyramida), Нева (Neva), Демрад (Demrad), Мора (Mora), Новатек (Nova Tec), Бош (Bosch), Вестен (Westen), Львів, Віссманн (Вісман / Viessmann), Еталон (Etalon), Термет (Termet), Нескар (Neckar), Матрікс (Matrix), Атон (Aton), Іммергаз (Immergas), Селена (Selena) і багатьох інших.

Зверніть увагу! Наполегливо радимо не користуватися послугами "дешевих" виконавців

Запросивши фахівця з "вулиці" для установки, ремонту та підключення газової колонки, Ви дуже ризикуєте як гарантією, справністю, цілісністю, працездатністю агрегату, так і своїм здоров'ям і життям людей.

Виконавець спірної професійної підготовки не несе гарантійну відповідальність за вашу колонку, також ви не зможете отримати акт про виконані роботи, як і талон про гарантії.

Як вираховуються розцінки?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, затверджена прайсом, якого дотримуються техніки нашого сервісу. Такий метод відкидає можливість маніпулювати з цінами.

Щоб визначити, до якого виду відноситься необхідна послуга: стандартна (базова) або нестандартна (нечасто зустрічається), ми задаємо декілька уточнювальних питань.

Стандартна (типова) послуга/несправність

У тому випадку, якщо розмова ведеться про типову послугу (або стандартну несправність), зокрема, "ціна установки газової колонки", точна вартість вказується завчасно, ще до приходу майстра, вона постійна і фіксована.

Нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (складно розрахувати)

При такій послузі/неполадці нереально дізнатися завчасно обсяг потрібних майбутніх робіт, у зв'язку з цим кошторис розраховується майстром після обстеження. Ми гарантуємо, що ціна буде відповідати затвердженим прейскурантам.

Фінальна ціна послуги з діагностики, налагодження, демонтажу, перевірки, установки газових колонок у Мукачеві може залежати від типу несправності, автотранспортних витрат і ціни на розхідники.

Що Ви отримуєте?

Головні плюси нашого сервісу:

 • Невеликі, обґрунтовані й фіксовані тарифи;
 • Початкова інформація та консультація, зорієнтуємо у вартості сервісних послуг на стадії приймання замовлення;
 • Акуратність, охайність майстра й неодмінне прибирання місця роботи;
 • Можливість вибрати спосіб оплати;
 • Швидкий приїзд професіонала (в основному, через три години після подачі заявки);
 • Компетентність, ввічливість, пунктуальність і доброзичливе ставлення майстрів;
 • Подача замовлень на виклик майстра - 24/7;
 • Забезпечення гарантій на всі надані послуги й замінені запчастини, а також акту виконаних робіт.

Додаткові переваги:

 • Швидкість виконання замовлення. Заповнивши замовлення на потрібну послугу (наприклад, ремонт водонагрівача у Мукачеві, перевірка, установка, наладка колонки у Мукачеві, демонтаж/монтаж газової колонки у Мукачеві та інше), замовник через кілька хвилин отримає контактні дані майстра, який виявиться найближче. Логістика нашого побутового сервісу дає можливість майстру прибути протягом 2-3 годин після подачі заявки.
 • Виконання гарантійних зобов'язань. Прийняття на себе зобов'язань і відповідальності за встановлені в процесі ремонту комплектуючі, запасні частини, деталі та надані фахівцями побутового сервісу послуги засвідчують наші гарантійні умови, що надаються всім своїм клієнтам.
 • Практичний досвід. Ми співпрацюємо виключно з досвідченими майстрами, які мають допуск до робіт з газовими приладами. При укладенні контракту про співпрацю ми приймаємо тест на підготовленість, верифікуємо паспортні дані.
 • Всі побутові послуги в одному місці. Ми здатні надати кваліфіковані побутові сервісні послуги широкого профілю. Наші техніки приходять за викликами для техобслуговування, усунення різних несправностей або діагностики (газового котла, газової колонки, пральної машини, кондиціонера, холодильника, бойлера тощо). Також ви зможете зробити заявку на вивезення сміття, складання меблевих конструкцій, виконання будівельних, сантехнічних, електромонтажних та інших видів діяльності. Сервіс Master911 дає можливість при різних обставинах звертатися за допомогою тільки до професійних, надійних, перевірених фахівців, аби щоразу не шукати виконавця на інших (іноді й сумнівних) інтернет-сторінках.

Як зробити замовлення на виклик виконавця з установки газової колонки у Мукачеві?

 1. Оформіть замовлення. Прямо на веб-сайті або зробивши дзвінок за телефоном.
 2. Дайте відповіді на важливі уточнювальні питання. На основі отриманих додаткових даних про вашу апаратуру й необхідні послуги ми надамо орієнтовну попередню консультацію і зможемо визначитися з вартістю майбутніх робіт ще до того, як з'явиться фахівець.
 3. Надання послуг. Приблизно протягом трьох годин після подачі заявки виконавець приїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт - одна-дві години.

Виклик досвідченого, надійного, пунктуального техніка у Мукачеві і Закарпатській області

У разі, якщо Вас цікавить установка газової колонки у Мукачеві недорого, надійно, професійно й оперативно, телефонуйте в сервіс послуг Master911.

Ми виїжджаємо по Закарпатській області

У більшості сіл, міст, селищ Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново) є наші підготовлені, досвідчені, перевірені фахівці, завдяки чому на прихід майстра Ви зможете сподіватися в цей же день, в який оформили замовлення.

Виїзд майстра по місту Мукачева

Тим, хто знаходиться в межах міста Мукачева, можна чекати прибуття кваліфікованого майстра, який має допуск до виконання такого виду діяльності, вже через 3-4 години після оформлення замовлення.

Виїзд техніка в передмістя Мукачева

На приїзд виконавця в передмістя Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), можливо, буде потрібно трохи більше часу - близько чотирьох-шести годин.

Виконавці пропонують гарантійні зобов'язання на монтаж газової колонки у Мукачеві. Звертайтеся в сервіс Master911! Додатковий плюс - постійна й досить низька ціна установки побутових агрегатів.