Встановлення газової колонки у Нововолинську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нововолинську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Нововолинську

Відгуки по встановленню газових колонок у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, сервісне обслуговування, ремонт, налагодження газових колонок повинне здійснюватися виключно кваліфікованим досвідченим і надійним (перевіреним) майстром, що володіє допуском до робіт з газом. Підключення газової колонки має проводитися з дотриманням прийнятих правил ПБ (належного діаметру повітропроводу, властивостям (негорючості) матеріалів, прилеглих до колонки покриттів, природної витяжки й так далі).

Етапи монтажу газового водонагрівача:

 1. При необхідності, зняття газової колонки;
 2. Ревізія на наявність хорошої тяги у вентиляційному каналі;
 3. Попередня підготовка ділянки монтування;
 4. Кріплення колонки до меблів або стіни;
 5. Врізання колонки в систему водопроводу;
 6. Підведення газу до колонки за допомогою шланга;
 7. Приєднання до димоходу;
 8. Тестування герметичності всіх з'єднувальних елементів контуру водонагрівача, а, крім того, в місці врізання в загальну систему.

Майстри сервісу Master911 володіють досвідом роботи з проточними водонагрівачами різних виробників, марок, моделей: Вестен (Westen), Роктерм (Rocterm), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Піраміда (Pyramida), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нева (Neva), Рока (Roca), Віссманн (Вісман / Viessmann), Електролюкс (Electrolux), Атон (Aton), АЕГ (AEG), Нескар (Neckar), Сакура (Sakura), Діон (Dion), Беретта (Берета / Beretta), Крауф (Krauf), Іммергаз (Immergas), Росс (Ross), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Кайзер (Kaiser), Аміна (Amina), Саванна (Савана / Savanna), Демрад (Demrad), Самсунг (Samsung), Термона (Thermona), Еталон (Etalon), Данко (Danko), Горенье (Gorenje), Термолайн (Termoline), Ферролі (Феролі / Ferroli), Новатек (Nova Tec), Аквахіт (Aquaheat), Грандіні (Grandini), Мора (Mora), Рода (Roda), Юнкерс (Junkers), Матрікс (Matrix), Мілла (Міла / Milla), Бош (Bosch), Термет (Termet), Херманн (Hermann), Атлантік (Atlantic), Арістон (Ariston), Термо Альянс (Thermo Alliance), Львів, Термекс (Thermex), Селена (Selena), Міле (Miele), Астон (Aston), Зануссі (Занусі / Zanussi), Протерм (Protherm) та інших.

Звертаємо Вашу увагу! Не користуйтеся сервісними послугами не перевірених фахівців

Запрошуючи майстри з "вулиці" для ремонту, підключення й установки газової колонки у Нововолинську, Ви ризикуєте як справністю, гарантією, працездатністю, цілісністю обладнання, так і здоров'ям і навіть життям людей.

Фахівець неперевіреної професійної підготовки ніколи не візьме відповідальність за вашу апаратуру, крім того, вам не нададуть акт виконаних робіт та гарантійні умови.

Яким чином формується наша ціна?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, затверджена прейскурантом, якого дотримуються виконавці нашого сервісу. Це не допускає можливості маніпулювати з цінами.

Щоб встановити, до якого типу відноситься потрібна послуга: нестандартна (незвичайна) або стандартна (типова), нам слід задати кілька уточнювальних питань.

Стандартна (типова) послуга/проблема

У тому випадку, якщо розмова ведеться про типову сервісну послугу (або звичайну несправність), зокрема, "ціна установки газової колонки", тоді точна розцінка визначається відразу ж, ще до приходу техніка, вона постійна й фіксована.

Так звана нестандартна (незвичайна) послуга/аварія (непросто встановити)

При нестандартній послузі/аварії важко дізнатися завчасно обсяг майбутніх робіт, отже, кошторис розраховується фахівцем в результаті обстеження. Ми здійснюємо контроль і гарантуємо, що ціна зазвичай відповідає затвердженим прейскурантам.

Повна ціна послуги з демонтажу, перевірки, наладки, діагностики, монтажу газових колонок у Нововолинську може залежати від ціни на розхідники, автотранспортних витрат і складності несправності.

Що отримають наші клієнти?

Головні фактори побутового сервісу ремонту Master911:

 • Екстрений приїзд професіонала (в основному, протягом 3-х годин після подачі замовлення);
 • Можливість вибору варіанта оплати;
 • Первинна інформація й консультація, зможемо зорієнтувати у вартості послуг на стадії оформлення заявки;
 • Акуратність, охайність виконавця та ретельне прибирання місця роботи;
 • Компетентність, пунктуальність, ввічливість і доброзичливе ставлення наших фахівців;
 • Графік приймання заявок на виклик майстра в режимі 24/7;
 • Видача гарантій на всі надані послуги й змінені запасні частини, а також акту виконаних робіт;
 • Невисокі, обґрунтовані й фіксовані тарифи.

Додаткові фактори:

 • Досвід. Наш сервіс співпрацює тільки з досвідченими майстрами, які мають допуск до газових робіт. При підписанні контракту про співпрацю ми приймаємо іспит на підготовленість, перевіряємо паспортні дані.
 • Гарантійні умови. Приймаємо відповідальність за всі надані майстрами сервісу послуги й замінені в процесі ремонту комплектуючі, запасні частини, деталі, що підтверджують гарантійні умови, які ми надаємо всім нашим клієнтам.
 • Швидкість роботи. Оформивши замовлення на будь-яку сервісну послугу (як приклад, перевірка, установка, наладка водонагрівача у Нововолинську, ремонт газового водонагрівача у Нововолинську, демонтаж/монтаж газової колонки у Нововолинську та інше), наш замовник через кілька хвилин отримує контактні дані техніка, що знаходиться неподалік. Логістика нашого побутового сервісу дає можливість техніку прибути протягом 2-3 годин після оформлення заявки.
 • Великий набір послуг в єдиному офісі. Ми пропонуємо професійні побутові послуги широкого профілю. Наші виконавці приїжджають на виклик для техобслуговування, усунення різних несправностей або діагностики (холодильника, газової колонки, котла, бойлера, кондиціонера, пральної машини тощо). Крім того, можна оформити заявку на вивезення сміття, складання меблевих конструкцій, виконання будівельних, сантехнічних, електромонтажних та інших видів робіт. Наш сервіс побутового ремонту дозволяє в кожному випадку звертатися за допомогою виключно до перевірених, надійних, професійних техніків, замість того, щоб кожен раз розшукувати нового виконавця на інших (часом і підозрілих) сайтах.

Як замовити виклик майстра з установки газових колонок у Нововолинську?

 1. Зробіть заявку. Прямо на сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на ряд основних уточнювальних питань. На основі отриманої додаткової інформації про вашу техніку та необхідні послуги ми надамо орієнтовну попередню консультацію і зорієнтуємо у вартості необхідних робіт ще до приїзду виконавця на виклик.
 3. Безпосередньо надання сервісних послуг. Орієнтовно через три години після оформлення заявки фахівець приїжджає за потрібною адресою. Приблизна тривалість виконання ремонту - 1-2 години.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного техніка у Нововолинську і Волинській області

У тому випадку, якщо Ви цікавитеся установкою газових колонок у Нововолинську недорого, оперативно, професійно та надійно, телефонуйте в сервіс послуг Master911.

Виїзд техніка в передмістя Нововолинська

На прибуття виконавця в передмістя Нововолинська може знадобитися трохи більше часу - близько п'яти-шести годин.

Виїзд спеціаліста по місту Нововолинська

Того, хто знаходиться в межах міста, Нововолинська, варто чекати прибуття досвідченого фахівця з допуском до проведення такого виду діяльності, вже протягом 3-4-х годин після подачі замовлення.

Виїзд техніка по Волинській області

У більшості населених пунктів Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин) у нас є досвідчені, підготовлені, перевірені виконавці, тому на приїзд майстра можна сподіватися в цей же день, коли оформили заявку.

Додатковий приємний момент - постійна й досить низька вартість монтажу побутового обладнання. Чекаємо ваших дзвінків. Звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911! Виконавці пропонують гарантійні умови на монтаж газової колонки у Нововолинську.