Встановлення газової колонки у Ковелі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ковелі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Ковелі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Ковелі

Відгуки по встановленню газових колонок у Ковелі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Встановлення, сервісне обслуговування, ремонт, налаштування газових колонок повинно здійснюватися виключно досвідченим, надійним (перевіреним) та кваліфікованим техніком, який має допуски до робіт з газом. Підключення газової колонки повинно виконуватися з дотриманням прийнятих стандартів ПБ (якості (вогнестійкості) матеріалів, що примикають до колонки покриттів, природної витяжки, належного діаметра газоходу тощо).

Поетапні кроки монтування газових колонок:

 1. При потребі, розбирання газового водонагрівача;
 2. Випробування на наявність хорошої тяги у вентиляційній системі;
 3. Підготовка ділянки монтування;
 4. Кріплення колонки до стіни або меблів;
 5. Врізання водонагрівача (колонки) у водопровід;
 6. Підключення гнучкого шлангу;
 7. Приєднання до газоходу;
 8. Контроль герметичності з'єднувальних елементів контуру колонки, а, крім того, у місці врізання в загальну систему.

Майстри нашого сервісу мають досвід роботи з проточними газовими водонагрівачами різних моделей, виробників, марок: Данко (Danko), Атон (Aton), Рос (Ross), Аміна (Amina), АЕГ (AEG), Бош (Bosch), Нева (Neva), Герман (Hermann), Юнкерс (Junkers), Еталон (Etalon), Атлантик (Atlantic), Арістон (Ariston), Зануссі (Занусі/Zanussi), Астон (Aston), Термолайн (Termoline), Вайлант (Вайлант) /Vaillant), Піраміда (Pyramida), Грандіні (Grandini), Рода (Roda), Аквахіт (Aquaheat), Новатек (Nova Tec), Термет (Termet), Електролюкс (Electrolux), Рока (Roca), Термекс (Thermex), Міле (Miele), Селена (Selena), Матрікс (Matrix), Вісманн (Вісман/Viessmann), Беретта (Берета/Beretta), Нескар (Neckar), Вестен (Westen), Крауф (Krauf), Ферролі (Феролі/Ferroli), Гореньє (Gorenje), Сакура (Sakura), Роктерм (Rocterm), Саванна (Савана/Savanna), Діон (Dion), Термона (Thermona), Мілла (Мила/Milla), Протерм (Protherm), Іммергаз (Immergas), Кайзер (Kaiser), Демрад (Demrad), Samsung (Samsung), Мора (Mora) та інших.

Увага! Рекомендуємо не користуватися сервісами підозрілих майстрів

Запросивши спеціаліста з "вулиці" для ремонту, підключення або монтажу газових колонок у Ковелі, Ви сильно ризикуєте не лише гарантією, справністю, працездатністю, цілісністю пристрою, але й своїм здоров'ям і навіть життям людей.

Спеціаліст спірної професійної підготовки ніколи не візьме гарантійну відповідальність за ваш пристрій, також, ймовірно, вам не видадуть акт про виконання робіт, як і гарантійний талон.

Як формується наша розцінка?

Вартість установки газової колонки на рівні середньоринкової, зафіксована прейскурантом, яким керуються майстри нашого сервісу. Це виключає можливість маніпулювати тарифами.

Щоб визначити, до якого виду належить допомога, що цікавить: стандартна (типова) або нестандартна (досить рідко зустрічається), ми завжди ставимо кілька важливих деталізуючих питань.

Так звана нестандартна (досить рідко зустрічається) послуга/поломка (непросто визначити)

У послузі/аварії, що рідко зустрічається, складно кваліфікувати завчасно масштаб майбутніх робіт, тому кошторис калькулюється фахівцем після обстеження. Ми здійснюємо контроль та гарантуємо, що вартість завжди відповідає затвердженому прайсу.

Стандартна (базова) послуга/аварія

Коли мова йде про базову послугу (або часто зустрічається несправність), зокрема, "ціна установки газової колонки", значить точна розцінка вказується заздалегідь, ще до появи фахівця, вона постійна і зафіксована.

Повна вартість нашої послуги з налагодження, демонтажу, діагностики, перевірки, встановлення газових колонок у Ковелі може залежати від складності поломки, автотранспортних витрат та ціни на витратні матеріали.

Що отримують наші клієнти?

Головні позитивні якості сервісу побутових послуг Master911:

 • Компетентність, ввічливість, пунктуальність та доброзичливе ставлення техніків;
 • Графік подачі замовлень на виклик виконавця в режимі 24/7;
 • Екстрений приїзд спеціаліста (як правило, протягом трьох годин після подання заявки);
 • Початкова консультація - можемо зорієнтувати вартість сервісних послуг на стадії подання замовлення;
 • Можливість вибрати спосіб оплати послуг;
 • Невеликі, обґрунтовані та фіксовані тарифи;
 • Надання гарантій на всі виконані послуги та встановлені запчастини, а також акта про виконання робіт;
 • Охайність, акуратність виконавця та обов'язкове прибирання місця роботи.

Додаткові фактори:

 • Практичний досвід. Наш сервіс веде співпрацю лише з досвідченими професіоналами, які мають допуск до газових робіт. Під час складання контракту про співпрацю ми перевіряємо дані паспорта, проводимо іспит на компетентність.
 • Всі побутові послуги в єдиному офісі. Ми пропонуємо кваліфіковані побутові послуги в широкому спектрі. Наші виконавці прибувають за адресами для діагностики, усунення різних несправностей або обслуговування (холодильника, бойлера, газової колонки, кондиціонера, газового казана, пральної машини тощо). Крім того, ви зможете оформити заявку на складання меблів, вивіз сміття, проведення будівельних, електромонтажних, сантехнічних та інших видів діяльності. Наш сервіс дає можливість за будь-яких обставин вдаватися до допомоги виключно перевірених, професійних, надійних техніків, замість того, щоб щоразу розшукувати виконавця на різних (іноді й підозрілих) інтернет-сторінках.
 • Швидкість виконання заявки. Оформивши заявку на потрібну послугу (наприклад, ремонт водонагрівачів у Ковелі, демонтаж/монтаж газової колонки у Ковелі, налагодження, перевірка, встановлення колонки у Ковелі та інше), наш замовник досить швидко отримає зв'язок із техніком, який знаходиться наразі неподалік. Логістика нашого побутового сервісу дозволяє техніку з'явитись протягом двох-трьох годин після оформлення заявки.
 • Виконання гарантійних умов. Беремо на себе зобов'язання та відповідальність за всі надані спеціалістами сервісу послуги та замінені під час ремонту деталі, запасні частини, комплектуючі, про що свідчать гарантії, що надаються кожному клієнту.

Як викликати виконавця зі встановлення проточного газового водонагрівача у Ковелі?

 1. Подайте замовлення. Прямо на нашому сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Відповідайте на основні уточнюючі питання. На базі отриманих додаткових даних про вашу апаратуру та сервісні послуги, що цікавлять, ми надамо орієнтовну первинну консультацію і зможемо визначитися за ціною майбутніх робіт ще до того, як приїде майстер. 
 3. Надання сервісних послуг. У середньому протягом 3-х годин після оформлення замовлення спеціаліст приїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт - 1-2 години.

Працюємо у Ковелі та по Волинська області

Коли Ви цікавитеся встановленням газової колонки у Ковелі надійно, недорого, професійно та оперативно, звертайтесь до сервісу Master911.

Ми виїжджаємо по Волинській області

У більшості населених пунктів Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин) є наші досвідчені, перевірені, підготовлені фахівці, завдяки чому на прибуття майстра Ви зможете сподіватися у день подачі замовлення.

Виїзд спеціаліста до передмістя Ковеля

На прибуття техніка в передмістя Ковеля (Люблинець, Колодниця, Воля-Ковельська, Вербка, Дубове, Зелена, Колодяжне), можливо, знадобиться часу трохи більше - близько п'яти-шести годин.

Виїзд по Ковелю

Тому, хто проживає в межах міста Ковель, варто чекати на прибуття досвідченого фахівця, який має допуск до проведення даного профілю робіт, вже через 3-4 години після подачі замовлення.

Додатковий плюсовий момент - невелика та постійна ціна установки побутових агрегатів. Майстри пропонують гарантійні зобов'язання щодо монтажу газової колонки у Ковелі. Звертайтеся до нашого сервісу!