Встановлення газової колонки у Кам'янець-Подільську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янець-Подільську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Кам'янець-Подільську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Кам'янець-Подільську

Відгуки по встановленню газових колонок у Кам'янець-Подільську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, сервісне обслуговування, ремонт, налагодження проточного газового водонагрівача повинне обов'язково виконуватися надійним (перевіреним), кваліфікованим і досвідченим фахівцем, що володіє допусками до газових робіт. Підключення газової колонки повинно робитися з дотриманням встановлених стандартів ПБ (природної витяжки, якості (вогнестійкості) матеріалів, прилеглих до колонки покриттів, відповідного діаметру повітропроводу й так далі).

Етапи монтажу газової колонки:

 1. При потребі, зняття газової колонки;
 2. Ревізія на наявність тяги у вентиляційній системі;
 3. Підготовка зони установки;
 4. Фіксація колонки до стіни або меблів;
 5. Врізання колонки у водопровід;
 6. Підведення газу до колонки за допомогою шланга;
 7. Під'єднання до повітропроводу;
 8. Перевірка герметичності з'єднань контуру водонагрівача, а також на ділянці приєднання до загальної системи.

Виконавці нашого сервісу мають досвід роботи з газовими колонками різних моделей, марок, виробників: Рока (Roca), Термолайн (Termoline), АЕГ (AEG), Еталон (Etalon), Новатек (Nova Tec), Арістон (Ariston), Зануссі (Занусі / Zanussi), Крауф (Krauf), Роктерм (Rocterm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Данко (Danko), Львів, Нескар (Neckar), Бош (Bosch), Термо Альянс (Thermo Alliance), Беретта (Берета / Beretta), Грандіні (Grandini), Аквахіт (Aquaheat), Діон (Dion), Протерм (Protherm), Мора (Mora), Аміна (Amina), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Мілла (Міла / Milla), Горенье (Gorenje), Саванна (Савана / Savanna), Матрікс (Matrix), Термона (Thermona), Демрад (Demrad), Самсунг (Samsung), Херманн (Hermann), Вестен (Westen), Міле (Miele), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Сакура (Sakura), Термет (Termet), Термекс (Thermex), Піраміда (Pyramida), Астон (Aston), Віссманн (Вісман / Viessmann), Нева (Neva), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атлантік (Atlantic), Атон (Aton), Юнкерс (Junkers), Селена (Selena), Електролюкс (Electrolux), Кайзер (Kaiser), Рода (Roda), Росс (Ross), Іммергаз (Immergas) та інших.

Звертаємо Вашу увагу! Наполегливо радимо не користуватися пропозиціями підозрілих фахівців

Запрошуючи не перевіреного фахівця з "вулиці" для ремонту, підключення, установки газової колонки у Кам'янець-Подільську, Ви ризикуєте як гарантією, працездатністю, справністю, цілісністю пристрою, так і своїм здоров'ям і життям людей.

Майстер неперевіреної професійної підготовки не побажає брати гарантійну відповідальність на себе за вашу колонку, також вам не нададуть гарантійний талон та акт про виконання робіт.

Яким чином складається ціна?

Ціна установки газової колонки середньоринкова, зафіксована прайсом, якого дотримуються техніки нашого сервісу. Це не допускає можливості маніпуляцій з тарифами.

Для визначення, до якого типу буде належати сервісна послуга: нестандартна (незвичайна) або стандартна (типова), нам треба задати ряд необхідних питань.

Стандартна (типова) послуга/несправність

У тому випадку, якщо розмова йде про типову послугу (часту несправність), наприклад, "вартість установки газової колонки", конкретна ціна вказується попередньо, ще до прибуття фахівця, вона фіксована й незмінна.

Так звана нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (складно розрахувати)

При нестандартній послузі/несправності важко визначити завчасно формат майбутніх робіт, з цієї причини кошторис розраховується майстром після діагностики. Ми контролюємо й гарантуємо, що ціна зазвичай відповідає затвердженому прайсу.

Фінальна ціна послуги з налагодження, демонтажу, діагностування, перевірки, монтажу газових колонок у Кам'янець-Подільську залежить виключно від автотранспортних витрат, виду неполадки й ціни на витратні матеріали.

Що отримують наші замовники?

Головні плюси нашого сервісу:

 • Первинна інформація й консультація, зуміємо зорієнтувати в ціні сервісних послуг у процесі подачі замовлення;
 • Підготовленість, ввічливість, пунктуальність і доброзичливе ставлення техніків;
 • Графік приймання замовлень на виклик спеціаліста - 24/7;
 • Надання гарантій на змінені запчастини та всі надані послуги, а також акту виконаних робіт;
 • Невисокі, фіксовані й обґрунтовані ціни;
 • Охайність, акуратність виконавця й обов'язкове прибирання місця роботи;
 • Швидкий прихід професіонала (зазвичай через три години після оформлення замовлення);
 • Можливість вибрати спосіб оплати послуг.

Додаткові плюси:

 • Швидкість виконання заявки. Заповнивши заявку на будь-яку послугу (наприклад, установка, перевірка, налагодження газової колонки у Кам'янець-Подільську, демонтаж/монтаж газової колонки у Кам'янець-Подільську, ремонт водонагрівача у Кам'янець-Подільську та інше), наш замовник досить швидко отримає контактні дані техніка, який виявиться неподалік. Логістика нашого сервісу дає можливість техніку з'явитися протягом 2-3 годин після заповнення заявки.
 • Всі побутові послуги в одному офісі. Ми здатні надати кваліфіковані побутові послуги. Наші техніки приїжджають за викликами для усунення несправностей різного типу, техобслуговування або діагностики (кондиціонера, холодильника, бойлера, пральної машини, газової колонки, котла тощо). Також можна замовити вивезення господарських відходів (сміття), складання меблевих конструкцій, виконання будівельних, електромонтажних, сантехнічних та інших видів робіт. Сервіс Master911 дозволяє у будь-якому випадку звертатися за допомогою виключно до надійних, перевірених, професійних фахівців, тому не слід щоразу шукати виконавця на інших (часом і підозрілих) інтернет-сторінках.
 • Практичний досвід. Ми співпрацюємо лише з досвідченими майстрами, які мають допуск до газових робіт. Перед початком роботи ми верифікуємо паспортні дані, приймаємо тест на компетентність.
 • Виконання гарантійних умов. Прийняття на себе зобов'язань і відповідальності за всі встановлені в ході ремонту запасні частини, деталі, комплектуючі та надані майстрами побутового сервісу послуги визнають наші гарантійні умови, надані кожному клієнту.

Як замовити виклик техніка зі встановлення газових колонок у Кам'янець-Подільську?

 1. Подайте заявку. Безпосередньо на нашому сайті або зв'язавшись з нашим менеджером у телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на ряд основних уточнювальних питань. На основі отриманої додаткової інформації щодо вашої побутової техніки й потрібних послуг ми надаємо попередню консультацію та зможемо визначитися з вартістю ремонтних, інсталяційних, налагоджувальних, монтажних робіт ще до прибуття спеціаліста.
 3. Безпосередньо надання послуг. Приблизно через три години після оформлення заявки виконавець приїжджає за потрібною адресою. Орієнтовна тривалість проведення ремонтних робіт - від однієї години до двох.

Виклик пунктуального, надійного, досвідченого майстра у Кам'янець-Подільську і Хмельницькій області

У тому випадку, якщо Вам потрібна установка газових колонок у Кам'янець-Подільську надійно, недорого, оперативно та професійно, звертайтеся в сервіс послуг Master911.

Ми виїжджаємо по Хмельницькій області

У переважній більшості селищ, сіл, міст Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців) у нас є підготовлені, досвідчені, перевірені фахівці, завдяки чому на приїзд майстра Ви зможете сподіватися у день оформлення заявки.

Виїзд по Кам'янець-Подільському

Тим людям, які живуть в районах міста Кам'янець-Подільського, можна чекати приходу кваліфікованого спеціаліста з допуском до проведення такого виду діяльності вже через 3-4 години після оформлення замовлення.

Виїзд фахівця в передмістя Кам'янець-Подільського

На приїзд майстра в передмістя Кам'янець-Подільського (Смотрич, Зіньківці, Колибаївка, Кам'янка, Цибулівка, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Мукша Китайгородська, Гуменці, Слобідка-Гуменецька, Пудлівці, Довжок, Голосків, Лисогірка) може знадобитися часу трохи більше - приблизно п'ять-шість годин.

Телефонуйте в сервіс послуг Master911! Додатковий приємний момент - невисока й постійна ціна установки побутового обладнання. Майстри пропонують гарантійні умови на монтаж газової колонки у Кам'янець-Подільську.