globe ru

Заміна газового котла у Ужгороді

360 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Закарпатській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Закарпатській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Закарпатській області

Всі міста Закарпатській області
Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново

Найчастіше необхідність в заміні газового котла виникає, якщо котел не працює, а гарантійний термін вже закінчився, або ж планується перероблення всього опалення, що передбачає заміну фактично всього обладнання.

Щодо поломки, як правило, ми змушені говорити про:

 • несправність 2 або більше головних вузлів;
 • настільки застарілий газовий прилад, що навіть дешеві сучасні аналоги відчутно виграють по функціональності та ефективності;
 • солідний період використання газового котла, коли певну модель вже не випускають і необхідні запчастини відсутні в продажі;
 • поломку дуже дорогої деталі приладу.

Або котел просто-напросто не відповідає новим вимогам, які висувають для нової опалювальної системи.

Чи можна самостійно зробити заміну газового котла?

Деякі господарі заміських будинків вважають, що заміну старого газового пристрою організувати досить просто. Однак це не тільки не правильна думка, а й протизаконно. Будь-які роботи, які пов'язані з ремонтом, обслуговуванням, заміною, демонтажем або установкою будь-яких газових пристроїв повинні здійснюватися виключно кваліфікованими майстрами, які мають допуск до здійснення такого виду послуг.

Кваліфіковане та швидке надання такої послуги, як заміна настінного або підлогового газового котла за невисокою ціною може запропонувати Master911.

Master911 - професійна заміна газового котла у квартирі

В нашому маркетплейсі Ви маєте можливість викликати фахівця з заміни газових котлів на виклик в будь-який час доби. У процесі подачі заявки наші співробітники ставлять замовнику кілька уточнювальних питань про параметри старого й нового опалювального обладнання, і на підставі отриманих даних готові його проконсультувати й зорієнтувати в ціні послуги.

Якщо робота стандартна (наприклад, заміна автоматики приладу), то вартість розрахована в прайсі, і буде названа клієнту в додатку або по телефону. Якщо ж завдання не цілком стандартне (обсяг роботи фахівець розраховує вже після приїзду), тоді її вартість Ви уточните у професіонала на місці, і вона буде точно відповідати прописаній у прайсі.

При зверненні в Мастер911, Ви без сумнівів можете розраховувати на:

 • професійну консультацію до приїзду майстра;
 • надання Вам професійної послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої Вас на 100% потішить;
 • оперативний виїзд професіонала;
 • цілодобову можливість подачі замовлення.

Фахівці сервісу послуг Master911 сумлінно та професійно здійснюють свою роботу, не курять, не вживають нецензурні вирази, акуратні, обов'язково прибирають за собою, виділяються приємним ставленням до клієнтів.

Плюси маркетплейса Master911

Перед отриманням допуску до виїзду за заявками наші фахівці обов'язково повинні пройти перевірку паспортних даних, а також спеціальне навчання. Якщо Ви зіткнулися з непрофесійною поведінкою з боку майстра або ж Вами раптом була виявлена ??допущена майстром помилка, зверніться в підтримку Master911. Ми моментально допоможемо у розв'язанні конфліктної ситуації.

Вартість заміни газового котла вказана в прайс-листі, однак вона може бути іншою, якщо буде потрібна заміна деталей. Кожен майстер нашого сервісу бере всю відповідальність за якість послуг, а також дає гарантійні зобов'язання. Розрахуватися за роботу можливо будь-яким зручним способом: готівкою або ж по безготівково. Після закінчення заміни котла Ви отримаєте акт здійснених робіт.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Поширене питання наших клієнтів: скільки коштує заміна агрегату? У прайсі вказані розцінки на всі поширені послуги, без урахування деталей, які доведеться купувати, автомобільних витрат, витратних матеріалів.

Наше ціноутворення абсолютно прозоре для всіх. А з метою забезпечення найбільш комфортних умов для роботи ми можемо обґрунтовано проконсультувати та проінформувати про ціну майбутньої роботи. Здебільшого, спочатку озвучена вартість залишається незмінною.

Виклик майстра з заміни газових агрегатів у Ужгороді, з виїздом по Закарпатській області

Приймаємо замовлення у Ужгороді

У разі, якщо Ви живете в районі м. Ужгород, тоді можете очікувати професіонала через три години з моменту замовлення.

Пропонуємо послуги в передмісті Ужгорода

Тим нашим замовникам, які знаходяться в передмісті Ужгорода (смт Середнє, с. Кам'яниця, с. Невицьке, с. Шишлівці, с. Паладь-Комарівці, с. Кінчеш, с. Коритняни, с. Минай, с. Барвінок, с. Баранинці, с. Розівка, с. Концово, с. Сторожниця, с. Нижнє Солотвино, с. Підгорб), візиту професіонала знадобиться чекати трохи довше (до п'яти годин).

Приймаємо замовлення по Закарпатській області

У більшій частині міст Закарпатської області (м. Хуст, м. Берегове, м. Виноградів, м. Тячів, м. Іршава, м. Перечин, м. Чоп, м. Мукачево, м. Ужгород, смт Кольчино, смт Воловець, смт Жденієво, смт Середнє, смт Чинадійово, смт Батьово, смт Королево, смт Солотвино, смт Кобилецька Поляна, смт Міжгір'я, смт Дубове, смт Буштино, с. Копашново), сервіс домашніх послуг Master911 має своїх професіоналів. Що дозволяє клієнтам вигідно заощадити на автомобільних витратах, а також розраховувати на виїзд професіонала в той же день, коли була залишена заявка.

Рідко, через серйозну сезонну завантаженість, візит фахівця може перенестися на завтра, про це Вам скажуть при подачі замовлення.

Якщо Вас цікавить якісна та швидка заміна газового приладу новим, звертайтеся в Master911, і ми обіцяємо, що Ви будете здивовані низькими розцінками, якісним сервісом і рівнем послуг.