Встановлення газового котла у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Мукачеві

Відгуки по встановленню газових котлів у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка газового котла у Мукачеві повинна проводитися при обов'язковому дотриманні пожежної безпеки, погоджених норм і порядку виконання всіх робіт кваліфікованим, досвідченим, перевіреним фахівцем, що володіє необхідним допуском.

Роботи з установки газового котла виконуються поетапно:

 1. Кріплення опалювального газового котла. Більшу частину моделей монтують до стін за допомогою монтажних кронштейнів, що йдуть в комплектації. Після установки до опалювальних газових котлів під'єднують патрубок для виведення чадного газу. До підбору місця висуваються кілька вимог: наявність вікна, відсутність легкозаймистих матеріалів, виробів, покриттів і присутність припливної системи вентиляції.
 2. Підключення побутового газового обладнання до системи. Процес монтажу газових котлів у Мукачеві передбачає обов'язкове оснащення фільтром, що робиться перед підключенням опалювального контуру. Це необхідно для захисту від ймовірного проникнення бруду, сміття, без цього опалювальний котел може швидко вийти з ладу.
 3. Під'єднання газового котла до контуру водопостачання. Такі роботи схожі з підключенням труб опалення.
 4. Приєднання до магістралі газу. В ході під'єднання опалювального обладнання до магістралі газу потрібно слідувати нормативам монтажу опалювального газового обладнання, герметизувати стики паклею з пастою або газовою (не сантехнічною) стрічкою ФУМ, застосовувати фільтри. Для комунікації використовується металевий гофрований шланг.
 5. Перевірка герметичності. Тільки після належної перевірки герметичності всіх з'єднань дозволяється виконати перший запуск газового котла.

Фахівці сервісу Master911 володіють навичками роботи з побутовими газовими котлами майже всіх популярних брендів: Тіберіс (Tiberis), Новатек (Nova Tec), Бош (Bosch), Херманн (Hermann), Маяк, АОГВ Житомир, Геліос (Helios), Термекс (Thermex), Демрад (Demrad), Атем (Аtem), Іммергаз (Immergas), Рода (Roda), Део (Daewoo), Кітурамі (Kiturami), Самсунг (Samsung), Горенье (Gorenje), Ферролі (Феролі / Ferroli), Соллі (Солі / Solly), Баксі (Baxi), Колві (Kolvi), АЕГ (AEG), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нобель (Nobel), Вольф (Wolf), Рока (Roca), Радіант (Radiant), Арістон (Ariston), Протерм (Protherm), Юнкерс (Junkers), Бонжуані (Bongioanni), Фондітал (Fondital), Віссманн (Вісман / Viessmann), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термет (Termet), Данко (Danko), Індесіт (Indesit), Сайм (Сім / Sime), Нав'єн (Navien), Вулкан (Vulkan), Різон (Reeson), Електролюкс (Electrolux), Нова Флоріда (Nova Florida), Тепловест (Teplowest), Шафутекс (Chaffoteaux), Хай Терм (Hi-Therm), Сіменс (Siemens), Роктерм (Rocterm), Ренс (Rens), Грандіні (Grandini), Термона (Thermona), Вестен (Westen), Будерус (Buderus), Шафуто (Chaffoteaux), Альфа (Alpha), Беретта (Берета / Beretta), Атон (Aton), Елексія (Elexia).

Яким чином буде вираховуватися вартість?

Майстри сервісу послуг Master911 суворо дотримуються фіксованого прейскуранта, це повністю відкидає можливість будь-яких махінацій з вартістю. Ціна будь-якої нашої послуги прозора, абсолютно об'єктивна й фіксована.

Щоб розрахувати, до якого виду віднести потрібну послугу або неполадку, при оформленні виклику ми задаємо клієнту уточнювальні питання.

На підставі отриманих відповідей ми встановлюємо, що це:

 • Стандартні (типові) послуги/проблеми. В таких випадках ціна послуги (наприклад, вартість установки газового котла) відома заздалегідь, ще до приїзду фахівця, вона постійна й фіксована.
 • Нестандартні (непросто розрахувати) послуги/аварії. Якщо заздалегідь не можна кваліфікувати складність майбутніх робіт, тоді ми зуміємо зорієнтувати у наближеній ціні, остаточний кошторис буде розраховуватися фахівцем прямо на місці після здійснення діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що ціна відповідатиме затвердженому прейскуранту!

На повну ціну послуги з налагодження, пуску, монтажу/демонтажу газового котла у Мукачеві також впливають вартість потрібних матеріалів і транспортні витрати.

Що отримають замовники нашого сервісу?

Головні фактори нашого сервісу:

 • Можливість оплати комфортним для замовника способом;
 • Розумні, обґрунтовані, фіксовані й прозорі розцінки;
 • Неодмінне прибирання майстром свого робочого місця в кінці процесу;
 • Надання первинної консультації та інформації про ціну установки газового котла та інших послуг;
 • Цілодобова реєстрація телефонних дзвінків;
 • Надання акту виконаних робіт і наявність гарантійних термінів на всі послуги;
 • Підготовленість, доброзичливість, пунктуальність та акуратність виконавців;
 • Швидке реагування - протягом трьох годин.

Додаткові переваги сервісу Master911:

 • Великий спектр сервісних послуг в одному приміщенні. Сервіс Master911 пропонує великий спектр кваліфікованих послуг з ремонту домашньої техніки й різного роду робіт по дому. Крім того, ви зможете звернутися до нас для транспортування різних вантажів, складання меблів, вивезення сміття, реставрації ванн, виконання будівельних, клінінгових, оздоблювальних, сантехнічних, електромонтажних та інших видів діяльності. Це дозволяє в будь-якому варіанті звертатися у перевірений сервіс домашнього ремонту Master911, замість того, щоб кожен раз відшукувати нового виконавця на різних (іноді й сумнівних) інтернет-сайтах.
 • Забезпечення гарантії. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі послуги, і до того ж, на встановлені у процесі робіт з ремонту комплектуючі, деталі, запасні частини й прилади.
 • Миттєва обробка заявок. Оформивши виклик на підключення газового котла у Мукачеві, перший запуск, демонтаж старої техніки або монтаж побутового газового обладнання, наш клієнт протягом декількох хвилин отримує надійного, перевіреного, підготовленого майстра, який на той момент виявляється поблизу. Наша логістика дозволяє виконавцю приїхати через три години після отримання заявки.
 • Багатий досвід діяльності у даній області. У нашому сервісі побутових послуг трудяться виключно надійні, підготовлені, перевірені виконавці, які володіють досвідом і належними доступами до техніки. Перед співпрацею ми проводимо співбесіду, приймаємо іспит, перевіряємо дані паспорта.
 • Договірні відносини. Після надання послуг наші клієнти приймають акт про виконання робіт.

Як викликати майстра з установки побутового газового котла у Мукачеві додому?

 1. Складіть замовлення. Безпосередньо на сайті або зробивши дзвінок за контактним телефоном.
 2. Дайте відповідь на основні додаткові питання. На основі прийнятої додаткової інформації щодо вашої побутової техніки та потрібних сервісних послуг ми надамо первинну консультацію та зможемо визначитися з ціною майбутніх робіт ще до появи виконавця.
 3. Безпосередньо надання сервісних послуг. Приблизно через 3 години після оформлення заявки виконавець виїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт - одна-дві години.

Виклик пунктуального, досвідченого, надійного фахівця у Мукачеві і Закарпатській області

У тому випадку, якщо Вам потрібна установка газових котлів у Мукачеві, перший пуск, демонтаж опалювального газового обладнання або заміна старого котла, зателефонуйте в сервіс послуг Master911.

Виїзд по місту у Мукачеві

Замовникам, які живуть в межах міста Мукачева, потрібно чекати приїзду кваліфікованого майстра, який має допуск до виконання даного виду робіт, уже через 3-4 години після подачі заявки.

Виїзд в передмістя Мукачева

На прихід техніка в передмістя Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино) може знадобитися трохи більше часу - близько 4-6 годин.

Виїзд спеціаліста по Закарпатській області

Практично в кожному населеному пункті Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново) у нас проживають підготовлені, перевірені, досвідчені фахівці, завдяки чому на прихід майстра Ви зможете очікувати у день подачі заявки.

Гарантуємо якісні, професійні та своєчасні послуги для населення за доступною вартістю на монтаж побутового газового котла у Мукачеві - телефонуйте!