globe ru

Заміна газового котла у Луцьку

360 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Волинській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Волинській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Волинській області

Всі міста Волинській області
Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин

Якщо газовий котел зламався, а гарантійний термін пройшов, Вам потрібна заміна агрегату. Також заміна газового котла необхідна, коли заплановано перероблення опалювальної системи.

Якщо причина в виході з ладу, тут, в більшості своїй, йдеться про:

 • те, що газовий котел застарів настільки, що навіть найдешевші нові аналоги набагато виграють у нього в функціональності й ефективності;
 • несправність найдорожчої запчастини пристрої;
 • солідний «стаж роботи» газового котла, коли цю модель вже зняли з виробництва, і потрібні запчастини для ремонту не можна знайти або вони доступні за невиправдано великою ціною;
 • збої в роботі двох і більше головних вузлів.

Або газовий прилад просто-напросто не задовольняє ті запити, які потрібні для оновленої системи опалення.

Чи можливо власними силами здійснити заміну обладнання?

Багато власників приватних котеджів стверджують, що заміну старого газового приладу зробити досить просто. Однак, це не тільки помилкова думка, а й такі дії протизаконні. Усі роботи, які пов'язані з заміною, ремонтом, обслуговуванням, установкою чи демонтажем різних газових приладів повинні здійснюватися виключно професіоналами, що мають допуск до здійснення подібних робіт.

Мастер911 може запропонувати кваліфіковане та моментальне надання такого роду послуги, як заміна настінного чи підлогового газового котла за прийнятною вартістю.

Маркетплейс Мастер911: професійна заміна газового котла у квартирі

У нашому сервісі Ви зможете викликати фахівця з заміни газових приладів 24 години на добу. При подачі заявки ми задаємо клієнту кілька детальних питань щодо параметрів нового й старого котла, і на підставі уточнювальних відповідей ми можемо запропонувати консультацію та порахувати вартість роботи, яка цікавить.

Якщо Вам потрібна стандартна задача (скажімо, заміна автоматики приладу), її вартість є в прайсі, клієнт дізнається її при заявці. А якщо робота не цілком стандартна, перелік необхідних робіт буде визначено професіоналом після приїзду на Вашу адресу, і її вартість майстер скаже тільки на місці: вона буде на 100% збігатися з тією, що в прайсі.

При зверненні в Мастер911, Ви можете розраховувати на:

 • можливість викликати професіонала 24/7;
 • надання професійної послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої Вас точно втішить;
 • швидкий виїзд фахівця;
 • отримання докладної консультації ще до приїзду фахівця.

Майстри маркетплейса Master911 не вживають нецензурних слів, відомі доброзичливим ставленням до замовників, обов'язково прибирають після роботи, не курять, кваліфіковано виконують свою роботу.

Наші переваги

Перед отриманням допуску до виїзду й обслуговування клієнтів фахівці неодмінно проходять перевірку паспортних даних, а також навчання з підсумковим іспитом. Якщо Ви були змушені зіткнутися з грубою поведінкою майстра або Вами, наприклад, була помічена допущена майстром помилка в роботі, зверніться в нашу службу підтримки. Ми обіцяємо швидко посприяти в розв'язанні суперечливої ситуації.

Вартість заміни газового котла прописана в прайсі, при цьому ціна роботи може змінитися в тому випадку, коли потрібна заміна старих деталей. Кожен професіонал нашого сервісу побутових послуг несе повну відповідальність за якість виконаної роботи, а також залишає гарантію. Розрахуватися за виконану роботу можливо безготівковим або готівковим способом. По завершенні заміни газового обладнання Ви отримаєте акт наданих послуг.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Популярне питання замовників, що звертаються до нас : скільки коштує заміна газового пристрою? Усе просто: розцінки на всі стандартні послуги прописані в нашому прайсі, без урахування витратних матеріалів, транспортних витрат, деталей або запчастин, які потрібно купувати.

Наше ціноутворення абсолютно прозоре для всіх клієнтів. А для забезпечення якомога більш комфортних умов для роботи ми завжди готові Вас проконсультувати про приблизну вартість потрібної послуги. Здебільшого, спочатку розрахована ціна не змінюється.

Виїзд фахівця з заміни газових пристроїв у Луцьку і по Волинській області

Працюємо у Луцьку

Якщо Ви перебуваєте в районі м. Луцьк, можна розраховувати на приїзд до Вас фахівця через 3 години.

Приймаємо заявки в передмісті Луцька

Візиту майстра потрібно чекати трохи довше (близько чотирьох-п'яти годин) тим клієнтам, які проживають у передмісті Луцька (м. Ківерці, смт Рокині, с. Жабка, с. Княгининок, с. Зміїнець, с. Піддубці, с. Гаразджа, с. Боголюби, с. Забороль, с. Великий Омеляник, с. Лище, с. Боратин, с. Рованці, с. Гірка Полонка, с. Полонка, с. Підгайці, с. Струмівка, с. Липини, с. Прилуцьке).

Приймаємо замовлення по Волинській області

Майже в усіх населених пунктах Волинської області (м. Нововолинськ, м. Луцьк, м. Горохів, м. Рожище, м. Ковель, м. Володимир-Волинський, смт Маневичі, смт Цумань, смт Локачі, смт Торчин), сервіс побутових послуг Мастер911 має своїх фахівців. Що дозволяє клієнтам, що звернулися до нас, по-перше, істотно заощадити на транспортних витратах, а, по-друге, розраховувати на виїзд майстра в день, коли була подана заявка.

Рідко, внаслідок значної сезонної завантаженості, візит професіонала може відкластися на завтра, про що Вас попередять.

Якщо Вам необхідна оперативна та якісна заміна газового котла новим, телефонуйте в сервіс Master911, і ми обіцяємо, що Ви будете задоволені сервісом, рівнем наданих послуг і низькими цінами.