Встановлення газового котла у Нововолинську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нововолинську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Нововолинську

Відгуки по встановленню газових котлів у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка газового котла у Нововолинську повинна проводитися при обов'язковому дотриманні встановлених норм, порядку виконання робіт і пожежної безпеки перевіреним, досвідченим, кваліфікованим майстром з правом доступу до газу.

Роботи з монтажу опалювальних газових котлів виконуються поетапно:

 1. Навіс опалювальних газових котлів. Більшу частину видів монтують до стін за допомогою монтажних кронштейнів, які додаються в комплектації. До підбору місця висувається ряд умов: наявність справної системи вентиляції, наявність вікна й відсутність легкозаймистих матеріалів, покриттів, виробів. До встановлених побутових газових котлів під'єднують патрубок для виведення чадного газу.
 2. Підключення котла до контуру системи. Монтаж газових котлів у Нововолинську передбачає обов'язкову установку фільтра грубого очищення, це проводиться перед підключенням опалювального контуру й допоможе відкинути ймовірність проникнення в опалювальний агрегат забруднювальних частинок, без захисту котел може швидко прийти в непридатність.
 3. Під'єднання котла до системи водопостачання. Цей крок робиться аналогічно, як підключення до труб системи опалення.
 4. Приєднання до газової магістралі. При під'єднанні опалювальної техніки до магістралі газу потрібно дотримуватися норми монтування газових котлів, герметизувати стики паклею або фум-стрічку жовтого кольору, застосовувати фільтри. Для комунікації застосовується гофрований шланг.
 5. Перевірка герметичності. Лише після належної ревізії герметичності всіх з'єднань зможете виконати перший запуск газового котла.

Фахівці сервісу побутових послуг Master911 володіють навичками роботи з газовими котлами майже всіх популярних фірм виробників: Бош (Bosch), Данко (Danko), Ренс (Rens), Термет (Termet), Рода (Roda), Демрад (Demrad), Атон (Aton), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit), Горенье (Gorenje), Альфа (Alpha), Елексія (Elexia), Колві (Kolvi), Баксі (Baxi), Шафутекс (Chaffoteaux), Тепловест (Teplowest), Самсунг (Samsung), Термона (Thermona), Електролюкс (Electrolux), Вольф (Wolf), Юнкерс (Junkers), Віссманн (Вісман / Viessmann), Бонжуані (Bongioanni), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Будерус (Buderus), Хай Терм (Hi-Therm), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термекс (Thermex), Протерм (Protherm), Рока (Roca), Беретта (Берета / Beretta), Грандіні (Grandini), Іммергаз (Immergas), Різон (Reeson), Део (Daewoo), Тіберіс (Tiberis), Шафуто (Chaffoteaux), Фондітал (Fondital), Геліос (Helios), Вулкан (Vulkan), АЕГ (AEG), Херманн (Hermann), Радіант (Radiant), Роктерм (Rocterm), АОГВ Житомир, Атем (Аtem), Новатек (Nova Tec), Ферролі (Феролі / Ferroli), Сайм (Сім / Sime), Кітурамі (Kiturami), Нобель (Nobel), Нав'єн (Navien), Вестен (Westen), Маяк, Соллі (Солі / Solly), Нова Флоріда (Nova Florida), Сіменс (Siemens).

Як вираховуються розцінки?

Виконавці сервісу Master911 неухильно дотримуються фіксованого прайсу, що відкидає шанс усіляких маніпуляцій з вартістю. Ціна будь-якої послуги нашого сервісу побутового ремонту Master911 абсолютно об'єктивна, фіксована й прозора.

Щоб встановити, до якого типу відноситься потрібна послуга або виявлена аварія, при формуванні заявки ми задаємо замовнику питання щодо неполадки.

На підставі отриманих відповідей ми визначаємо, що це:

 • Стандартні (базові) послуги/несправності. У цьому випадку ціна послуги (як, наприклад, вартість установки газового котла) відома заздалегідь, ще до прибуття виконавця, вона фіксована й не змінюється.
 • Нестандартні (непросто розрахувати) послуги/несправності. Якщо заздалегідь немає можливості кваліфікувати складність необхідних майбутніх робіт, ми зорієнтуємо у приблизній ціні, остаточний кошторис буде розраховано техніком вже на місці після здійснення діагностичних робіт. Наше керівництво гарантує те, що вартість буде точно відповідати зафіксованому прейскуранту!

На загальну ціну сервісної послуги з налаштування, запуску, монтажу/демонтажу газового котла у Нововолинську також впливають транспортні витрати та вартість потрібних витратних матеріалів.

Що отримують наші замовники?

Основні переваги нашого сервісу побутових послуг:

 • Розумні, обґрунтовані, фіксовані й прозорі розцінки;
 • Видача обов'язкового акта про виконання робіт та наявність гарантійних термінів на всі послуги;
 • Неодмінне прибирання фахівцем робочого місця після завершення справи;
 • Надання консультації й даних про ціну установки газового котла та інших необхідних робіт;
 • Обізнаність, пунктуальність, акуратність і доброзичливість виконавців;
 • Варіант оплати зручним для замовника способом;
 • Цілодобовий графік приймання заявок 24/7;
 • Виїзд майстра протягом трьох годин.

Додаткові характеристики сервісу послуг перевірених майстрів Master911:

 • Досвід. У нашому сервісі побутового ремонту трудяться тільки підготовлені, перевірені, надійні фахівці, які володіють досвідом і потрібними допусками до техніки. Перед початком співпраці ми приймаємо іспит, перевіряємо паспортні дані, проводимо співбесіду.
 • Швидкість роботи. Оформивши виклик на підключення газового котла у Нововолинську, монтаж, перший пуск або демонтаж старої техніки клієнт протягом 25-30 хвилин отримує надійного, перевіреного, підготовленого фахівця, який на той період знаходиться поруч. Така логістика дає можливість спеціалісту прийти через 2-3 години після обробки заявки.
 • Всі сервісні послуги в одному офісі. Сервіс Master911 готовий надати широкий спектр кваліфікованих послуг з ремонту домашньої техніки й різного роду побутових робіт по дому. Також можна звернутися в наш офіс для складання меблів, вивезення сміття, реставрації ванн, транспортування будь-яких вантажів, виконання клінінгових, будівельних, сантехнічних, оздоблювальних, електромонтажних та інших видів робіт. Це дозволяє при кожному випадку звертатися за допомогою до перевіреного сервісу домашнього ремонту Master911, замість того, щоб кожен раз відшукувати виконавця на інших (іноді й сумнівних) інтернет-сайтах.
 • Договірні відносини. Після того як надано послуги, клієнти отримують на руки акт виконаних робіт.
 • Гарантія. Ми виконуємо гарантійні зобов'язання на надані сервісні послуги й до того ж на замінені під час ремонту запчастини, комплектуючі, прилади та деталі.

Як викликати спеціаліста зі встановлення газових котлів у Нововолинську?

 1. Складіть заявку на виклик. Прямо на сайті або зробивши дзвінок за телефоном.
 2. Дайте відповідь на основні уточнювальні питання. На підставі прийнятої додаткової інформації про вашу техніку й потрібні послуги ми готові надати первинну консультацію та вкажемо ціну необхідних робіт ще до приходу техніка.
 3. Безпосередньо надання самих послуг. Приблизно протягом 3-х годин після обробки замовлення технік приїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт - від півтори до двох годин.

Дзвінок пунктуального, надійного, досвідченого фахівця у Нововолинську і Волинській області

Якщо Вам потрібна установка газових котлів у Нововолинську, пробний пуск, демонтаж котла або його заміна, телефонуйте в сервіс послуг перевірених фахівців Master911.

Виїзд по Нововолинську

Людям, що живуть в межах міста Нововолинська, варто очікувати на приїзд досвідченого виконавця з допуском до виконання подібного виду робіт вже через 3-4 години після подачі замовлення.

Виїзд в передмістя Нововолинська

На прихід фахівця в передмістя Нововолинська, можливо, знадобиться часу трохи більше - приблизно чотири-шість годин.

Виїзд виконавця по Волинській області

У багатьох населених пунктах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин) у нас є підготовлені, перевірені, досвідчені техніки, тому на прихід майстра можна розраховувати в цей же день, коли подали замовлення.

Забезпечуємо оперативні, якісні та професійні послуги для населення за доступною вартістю на монтаж опалювального газового котла у Нововолинську - заходьте на наш інтернет-сайт та оформляйте виклик додому!