Встановлення газового котла у Ковелі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ковелі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Ковелі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Ковелі

Відгуки по встановленню газових котлів у Ковелі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка газового котла у Ковелі має проводитися за суворого дотримання порядку організації всіх робіт, визначених нормативів та пожежної безпеки досвідченим, перевіреним, кваліфікованим виконавцем з правом доступу.

Роботи з урізання, перевірки, встановлення та кріплення побутових газових котлів виконуються поетапно:

 1. Навіс опалювальних газових котлів. Більшість модифікацій кріплять до стіни за допомогою спеціальних кронштейнів, що додаються до комплекту постачання. До встановлених побутових газових котлів приєднують трубу для відведення відпрацьованих газів. До підбору приміщення висувається низка вимог: наявність працюючої системи вентиляції, наявність вікна з кватиркою та відсутність легкозаймистих виробів, покриттів, матеріалів.
 2. Підключення газового котла до контуру системи. Монтаж газових котлів у Ковелі передбачає оснащення фільтром перед під'єднанням опалювального контуру. Це допоможе унеможливити проникнення в нагрівальний прилад сміття, бруду, без захисту опалювальний котел може за короткий час відмовити.
 3. Підключення побутових газових котлів до системи водопостачання. Дані роботи по суті схожі на підключення до опалювальної системи.
 4. Підключення до газової труби. При підключенні опалювального обладнання до газу необхідно дотримуватись норм монтування опалювального газового обладнання, застосовувати фільтри, герметизувати з'єднання клочків або спеціальною стрічкою ФУМ. У ролі сполучної комунікації застосовується гофрований шланг.
 5. Перевірка герметичності. Тільки після належної перевірки герметичності всіх з'єднань зможете виконати перший запуск газового котла.

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911 володіють навичками роботи з газовими котлами практично від усіх відомих брендів: Шафутекс (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Бонжуані (Bongioanni), Термона (Thermona), Електролюкс (Electrolux), Вісманн (Вісманн), Тіберіс (Tiberis), Колві (Kolvi), Кітурамі (Kiturami), Новатек (Nova Tec), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Део (Daewoo), Елексія (Elexia), Демрад (Demrad), Роктерм (Rocterm), Радіант (Radiant), Samsung (Samsung), Нобель (Nobel), Навьєн (Navien), Тепловіст (Teplowest), Беретта (Берета/Beretta), Різон (Reeson), Атон (Aton), Ренс (Rens), Вулкан (Vulkan), Будерус (Buderus), Геліос (Helios), Рода (Roda), Гореньє (Gorenje), АОГВ Житомир, Соллі (Солі/Solly), Фондітал (Fondital), Бош (Bosch), Арістон (Ariston), Вольф (Wolf), Вестен (Westen), Сайм (Sime), Сіменс (Siemens), Термет (Termet), Маяк, Альфа (Alpha), Протерм (Protherm), Рока (Roca), Юнкерс (Junkers), Грандіні (Grandini), Германн (Hermann), Термекс (Thermex), Баксі (Baxi), Ферролі (Феролі/Ferroli), Атем (Аtem), Іммергаз (Immergas), Індезит (Indesit), Шафуто (Chaffoteaux), Данко (Danko).

Як розраховується наша розцінка?

Фахівці сервісу послуг Master911 точно дотримуються затвердженого прайс-листа, що геть-чисто виключає шанс усіляких махінацій із вартістю. Ціна кожної нашої послуги є цілком об'єктивною, прозорою і фіксованою.

Щоб кваліфікувати, до якого типу віднести потрібну послугу чи аварію, при подачі заявки ми ставимо клієнту уточнюючі питання.

На підставі отриманих відповідей ми визначаємо, що це:

 • Стандартні (типові) послуги/аварії. У такому випадку ціна послуги (зокрема вартість установки газового котла) завжди вказана попередньо, ще до прибуття виконавця, вона зафіксована і не змінюється.
 • Нестандартні послуги, що досить рідко трапляються (неможливо визначити) послуги/аварії. Якщо раптом заздалегідь неможливо визначити обсяг майбутніх робіт, отже, ми можемо зорієнтувати за наближеною вартістю, остаточний кошторис буде складено техніком прямо вдома після завершення проведення діагностичних робіт Наша адміністрація гарантує, що вартість вийде відповідно до затвердженого прейскуранта!

На кінцеву ціну сервісної послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу газового котла у Ковелі ще впливають вартість витратних витрат та автотранспортні витрати.

Що ви отримуєте в результаті?

Ключові переваги нашого сервісу:

 • Цілодобова фіксація телефонних дзвінків;
 • Можливість плати у відповідний спосіб замовника;
 • Розумні, фіксовані, прозорі та обґрунтовані ціни;
 • Компетентність, пунктуальність, акуратність та доброзичливість виконавців;
 • Надання професійної консультації та інформації про загальну ціну встановлення газового котла та інших необхідних сервісних послуг;
 • Виїзд техніка протягом трьох годин;
 • Неодмінне прибирання виконавцем місця роботи після закінчення процесу;
 • Підписання обов'язкового акта про виконання робіт та наявність гарантійних умов на всі послуги.

Додаткові характеристики сервісу Master911:

 • Дотримання гарантійних умов. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі сервісні послуги, а також на замінені під час ремонтних робіт деталі, комплектуючі, прилади та запчастини.
 • Швидкість роботи. Оформивши виклик на перший пуск, монтаж, демонтаж старої техніки або підключення газового котла у Ковелі, наш клієнт за кілька хвилин отримає перевіреного, надійного, підготовленого спеціаліста, який зараз знаходиться поблизу. Ця логістика дозволяє фахівцю прибути протягом 2-3 годин після отримання замовлення.
 • Договірні відносини. Після надання послуг замовники підписують акт про виконання робіт.
 • Багатий досвід роботи в даній галузі. У нас працюють тільки надійні, підготовлені, перевірені фахівці, які мають досвід і потрібні допуски до техніки. При оформленні контракту про співпрацю ми проводимо співбесіду, перевіряємо паспортні дані, приймаємо іспит.
 • Широкий спектр побутових послуг в одному офісі. Сервіс домашнього ремонту Master911 готовий надати широкий спектр професійних послуг з налагодження домашнього обладнання та різноманітних робіт по дому. Так само можна звертатися до нашого офісу для транспортування будь-яких вантажів, вивезення сміття, реставрації ванн, збирання меблів, проведення будівельних, оздоблювальних, електромонтажних, сантехнічних, клінінгових та інших видів діяльності. Це дозволяє при кожному окремому випадку звертатися за допомогою до вже надійного сервісу Master911, щоб кожного разу не шукати нового виконавця на різних (іноді й незнайомих) інтернет-сайтах.

Як викликати виконавця з установки опалювальних котлів у Ковелі додому?

 1. Складіть заявку на виклик. Прямо на веб-сайті або зробивши дзвінок за контактним телефоном.
 2. Відповідайте на основні уточнювальні питання. На основі отриманої додаткової інформації про вашу домашню техніку та необхідні сервісні послуги ми надаємо первинну консультацію і можемо визначитися з вартістю налагоджувальних, ремонтних, установчих, монтажних робіт ще до того, як з'явиться технік.
 3. Безпосереднє надання самих послуг. Приблизно через 3 години після оформлення заявки виконавець приїжджає на вашу адресу. Орієнтовна тривалість виконання ремонтних робіт - 1-2 години.

Виклик пунктуального, досвідченого, надійного спеціаліста у Ковелі та по Волинській області

Якщо Вам потрібна установка газових котлів у Ковелі, пробний запуск, демонтаж котла або заміна старого агрегату, зателефонуйте до сервісу домашнього ремонту Master911.

Виїзд у Ковелі

Замовникам, які мешкають в районах міста Ковеля, слід очікувати прибуття досвідченого майстра з допуском до проведення цього профілю робіт, вже через 3-4 години після оформлення замовлення.

Виїзд до передмість Ковеля

На прибуття спеціаліста до передмістя Ковеля (Люблинець, Колодниця, Воля-Ковельська, Вербка, Дубове, Зелена, Колодяжне), можливо, знадобиться трохи більше часу - приблизно чотири-шість годин.

Виїзд по Волинській області

У більшості населених пунктів Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин) є наші перевірені, підготовлені, досвідчені фахівці, тому на прихід майстра Ви зможете сподіватися того ж дня, коли оформили заявку на виклик.

Забезпечуємо якісні, своєчасні та професійні послуги для населення за розумною розцінкою на монтажні роботи опалювальних котлів у Ковелі - телефонуйте!