globe ru

Заміна газового котла у Чернівцях

360 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Чернівецькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Чернівецькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Чернівецькій області

Всі міста Чернівецькій області
Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка

Якщо газовий котел вийшов з ладу, а гарантійний термін давно минув, вам необхідна заміна газового котла. Також заміна потрібна, якщо чекає реорганізація системи опалення, що тягне потребу в заміні більшої частини обладнання.

Щодо виходу з ладу, то, в більшості ми змушені говорити про:

 • великий «стаж роботи» агрегату, коли цю модель вже не виробляють, і потрібні запчастини для ремонту відсутні;
 • те, що прилад морально застарів на стільки, що навіть найдорожчі доступні аналоги помітно виграють;
 • поломку дорогої запчастини агрегату;
 • поломки двох і більше важливих вузлів.

Або ж опалювальний пристрій просто не відповідає тим вимогам, які висуваються новою опалювальною системою.

Чи можливо самостійно здійснити заміну обладнання?

Деякі власники будинків впевнені, що заміну старого приладу зробити досить легко. Однак це не тільки не так, але й забороняється законом. Роботи з ремонту, заміни, обслуговування, монтажу й демонтажу різних газових агрегатів повинні виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями з допуском до таких робіт.

Master911 пропонує моментальне та високоякісне надання такої послуги, як заміна підлогового або настінного газового котла за невисокою вартістю.

Мастер911: професійна заміна газового котла в приватному будинку

У нашому маркетплейсі ви можете викликати спеціаліста з заміни газового обладнання 24/7. В ході прийому заявки наші співробітники ставлять клієнту ряд допоміжних питань, щодо старого та нового газового пристрою, і на підставі отриманої інформації ми можемо його проконсультувати та озвучити ціну потрібної роботи.

Якщо вам потрібна стандартна робота (скажімо, заміна автоматики газового обладнання), то вартість розрахована в прайсі, замовник дізнається її в додатку або ж по телефону. А якщо послуга не зовсім стандартна, тоді її вартість ви дізнаєтеся від професіонала на місці, і вона буде теж відповідати тій, що в прайсі.

При зверненні в Master911 ви сміливо можете розраховувати на:

 • надання вам висококваліфікованої послуги - заміни вашого старого газового котла на новий, ціна якої вас приємно здивує;
 • швидкий виїзд фахівця;
 • можливість подачі заявки 24/7;
 • отримання кваліфікованої консультації ще до виїзду майстра.

Фахівці Master911 акуратні, завжди прибирають після роботи, відмінно та професійно виконують роботу, відрізняються ввічливим і доброзичливим ставленням до клієнтів, не курять, культурно виражаються.

Переваги сервісу Master911

Перед отриманням допуску до виїзду за заявками та роботи з клієнтами, наші фахівці проходять спеціальне навчання, повинні скласти іспити на кваліфікацію. У разі, якщо вами була виявлена ??помилка, або майстер непрофесійно поводився, зверніться в нашу службу підтримки. Ми обіцяємо моментально посприяти у розв'язанні спірного питання.

В прайс-листі вказана вартість заміни газового побутового котла, однак вона може помінятися, коли потрібна заміна поламаних запчастин. Кожен професіонал нашого маркетплейса несе повну відповідальність за якість своїх послуг і дає гарантію. Оплатити виконану роботу можна, як зручно: готівкою або ж безготівково. Після заміни обладнання ви отримаєте акт виконаних робіт.

Скільки коштує якісна заміна газового котла у квартирі?

Популярне питання наших замовників: скільки коштує заміна пристрою? У прайсі вказані ціни на всі популярні послуги, без урахування деталей або ж запчастин, які потрібно купувати, автомобільних витрат, витратних матеріалів.

Ми можемо пишатися, що наше ціноутворення відкрите для будь-кого. А для забезпечення максимально комфортних умов для співпраці з нашим маркетплейсом, ми можемо вас проінформувати про зразкову вартість замовленої послуги. У більшості випадків, спочатку названа ціна не змінюється.

Як викликати професіонала з заміни котлів у Чернівцях і по Чернівецькій області

Приймаємо заявки у Чернівцях

Якщо ви перебуваєте в будь-якому районі м. Чернівці, можете чекати професіонала вже через 3 години після оформлення замовлення.

Приймаємо заявки в передмісті Чернівців

На візит фахівця потрібно почекати трохи довше (4-5 годин) тим клієнтам, які знаходяться в передмісті Чернівців (с. Тисовець, с. Годилів, с. Великий Кучурів, с. Кам'яна, с. Михальча, с. Молодія, с. Чагор, с. Остриця, с. Бояни, с. Магала, с. Рідківці, с. Мамаївці).

Пропонуємо послуги по Чернівецькій області

У більшості міст Чернівецької області (м. Сокиряни, м. Новодністровськ, м. Новоселиця, м. Хотин, м. Герца, м. Чернівці, м. Сторожинець, м. Вижниця, м. Кіцмань, м. Заставна, смт Путила, смт Красноїльськ, смт Лужани, смт Глибока, смт Кельменці, смт Кострижівка) ми маємо майстрів. Це надає можливість усім клієнтам, по-перше, розраховувати на виїзд майстра в день замовлення, а по-друге, значно заощадити на автомобільних витратах.

Іноді, через підвищене сезонне завантаження, виїзд фахівця може бути перенесений на завтра, про це вас повідомлять заздалегідь.

Якщо вам потрібна професійна й термінова заміна газового котла новим, звертайтеся в сервіс Master911, і ми запевняємо, що ви будете абсолютно задоволені доступними розцінками та сервісом.