Встановлення душової кабіни у Вишневому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вишневому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Вишневому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Вишневому

Відгуки по встановленню душових кабін у Вишневому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У наші дні більшість власників нерухомості при плануванні ванної віддають перевагу душовій кабінці, замість великої ванни. Така тенденція зумовлена, як можливістю заощадити більше вільного простору в скромному за площею туалету, так і рядом плюсів душових кабін, серед яких зручність, гігієнічність, універсальність.

Усі доступні на сьогодні моделі душових кабін поділяються на дві великі групи: закриті та відкриті. Важлива різниця між ними полягає у відсутності обмежуючої частини зверху.

Перевагою відкритих кабінок вважається їхнє входження в дизайн приміщення, де стіни кімнати вважаються складовою їхнього простору. Відкриті душові кабінки вважаються збірними. До основи однієї стіни санвузла або кута проводиться монтаж піддона підлоги, який спочатку приєднаний до каналізації, а по периметру з обох або лише з одного боку ставлять скляні або зроблені з органічного скла дверцята. Підключення таких пристроїв вимагає від фахівця, що виконує її, наявності професійних знань, навичок і досвіду.

Душеві вироби закритого типу (їх ще називають боксами) є повністю ізольованим простором, схожим на коробку. Вхід здійснюється через двері. Ці кабінки мають масу різноманітних переваг: можливість вибору місця встановлення, легкість у монтажі, безліч зручних опцій. Конструкція душових боксів розрахована на те, що вони легко збираються і розбираються повторно.

Що потрібно врахувати при підключенні кабінки?

Є перелік важливих аспектів, які необхідно врахувати для правильної установки душової кабіни. Для того, щоб грамотно змонтувати відкриту душову, важливо враховувати наступні моменти встановлення:

 • Можна купити ще один набір високоякісних кріпильних частин, аналогічних тим, що йдуть у комплекті, - це має допомогти уникнути численних труднощів при монтажі та зменшити час встановлення.
 • Коли планується монтаж душового куточка на підлогу, радимо зробити початкове облаштування трапу - спеціальної системи зливу.
 • На попередньому етапі, який передує монтажу душової кабінки, краще сумлінно підготувати стіни та покриття підлоги, та провести гарну гідроізоляцію місця підключення.
 • Перед початком встановлення сантехнічного обладнання, професійні майстри рекомендують зробити складання та переконатися в наявності всіх необхідних частин, а також цілісності дверей та справності фурнітури.

Що впливає на ціни установки конструкції?

Розрахунок ціни установки конструкції проводиться на підставі таких моментів:

 • Рівень складності душової кабінки. Зараз використовується різне обладнання. Отже, і на встановлення душової кабіни ціна може суттєво відрізнятись. Чим складніше складання конкретної сантехніки, чим багатою кількістю додаткових функцій вона оснащена, тим більше часу знадобиться на її здійснення, і тим професійнішим має бути фахівець;
 • Розмір необхідних робіт. Найчастіше збирання обладнання необхідно здійснювати у вже функціонуючому приміщенні, спочатку зробивши демонтаж наявного виробу. До цього може виникнути потреба у коригуванні підведення каналізації, водопостачання, здійсненні електромонтажних робіт та інших послуг;
 • Остаточна ціна послуг. Якщо фахівець приїхав на замовлення, де потрібно зробити монтаж одночасно кількох пристроїв (наприклад, крана, унітазу, сушки для рушників), то ціна монтажу душової кабінки в результаті виявиться меншою, ніж при здійсненні одиничної послуги.

Ключові похибки під час встановлення кабін

У разі якщо установка кабіни не була зроблена фахівцем, є ймовірність припущення нижченаведених грубих помилок:

 • недостатня герметизація стінок душової та зливу;
 • похибки при підключенні електрики та холодної/гарячої води;
 • дуже сильна фіксація кріплень, результатом чого може стати поломка скляних стін;
 • погано підготовлена основа або не відрегульовані ніжки.

Гарантія комфортної та тривалої експлуатації душової - грамотний монтаж досвідченим сантехніком, за всіма технічними вимогами та нормативами. Якщо ж, з метою економії, взятися за монтаж обладнання самостійно або доручити це некваліфікованій людині «з вулиці», яка не дасть якихось гарантійних зобов'язань на роботу, результати допущеної помилки будуть руйнівними, а їх виправлення обходиться у «круглу» суму.

Найбільш ідеальний вихід - зверніться до сервісу побутових послуг Майстер911. Висококваліфікований майстер із тривалим досвідом роботи в установці душових кабінок різноманітних типів терміново приїде до вас і якісно надасть будь-яку послугу.

Майстер911: швидкий монтаж душової кабіни

Наші фахівці відрізняються величезним досвідом у підключенні душових пристроїв усіляких конструкцій та габаритів. Під час подання замовлення ми просимо замовника відповісти на кілька додаткових питань про вид обладнання. На підставі даних відповідей ми зможемо зорієнтувати ціну необхідної послуги та запропонувати професійну консультацію.

Звертаючись до сервісу Master911, можна точно розраховувати на:

 • отримання інформації про передбачувану суму необхідної роботи та детальну консультацію;
 • надійне здійснення роботи - встановлення змішувача в душовій кабіні або будь-якій іншій;
 • отримання вашої заявки цілодобово;
 • оперативний візит майстра (у більшості випадків через 3 години після оформлення заявки).

Ми працюємо тільки з надійними сантехніками - доброзичливими, відповідальними та культурними профі, які не використовують мати, не курять і дотримуються порядку на місці роботи.

Які переваги ви отримаєте, вирішивши звернутися до Майстер911?

Щоб мати допуск до роботи із замовниками будь-який наш сантехнік успішно склав іспит на хороший бал, пройшов професійну підготовку та надав документи. Якщо вам раптом довелося помітити зроблену професіоналом помилку або зіткнутися з його грубою поведінкою, звертайтеся до нашої служби техпідтримки, і ми швидко допоможемо у врегулюванні будь-якої ситуації.

Про яку б роботу не йшлося, будь-то встановлення душової кабіни без піддона, монтаж душової зі скла або про якусь іншу, наші знаючі фахівці беруть абсолютну відповідальність за надійність послуги та надають гарантійні зобов'язання. Оплату можна зробити готівкою або безготівковим розрахунком. Після завершення роботи ми надаємо акт виконаних послуг.

Вартість установки конструкції

Для нас важливо, щоб наше ціноутворення було абсолютно відкритим та зрозумілим для будь-якого замовника. У зв'язку з цим ціна установки душової кабіни, як і іншої роботи, не враховуючи вартість додаткових частин і витратних матеріалів, а також дорожніх витрат, знаходиться в прайсі. Для підвищення якості нашого сервісу ми завжди можемо вас проконсультувати та надати інформацію про ціну замовленої роботи. Зазвичай вартість буде такою самою.

Виклик професіонала у Вишневому з виїздом по Київській області

Приймаємо замовлення в м. Вишневе

Людям, які перебувають у м. Вишневе і подали заявку на виклик сантехніка для якісного монтажу душової кабіни, ціна якого виразно здивує, потрібно буде чекати його візиту приблизно три години.

Працюємо в передмісті Вишневого

Ті люди, які мешкають у передмісті Вишневого (Чабани, Коцюбинське, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Тарасівка, Бобриця, Святопетрівське, Білогородка, Чайки, Музичі, Гореничі, Новосілки) зможуть чекати на фахівця приблизно через 5 годин після подання заявки.

Працюємо по Київській області

Для людей, які перебувають у віддалених населених пунктах, яких цікавить встановлення піддона душової кабіни, є чудова новина: грамотний сантехнік приїде в день, коли було подано замовлення. Це реально завдяки тому, що маркетплейс Master911 має у своєму розпорядженні перевірених сантехніків у більшості міст області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Додаткова перевага для всіх замовників - зменшення видатків.

В окремих випадках, пов'язаних з максимальним завантаженням, прибуття професіонала переноситься на ще один день. Про це вас негайно попередять під час прийому замовлення.

Цікавить недорога установка душової кабіни у простій квартирі, дерев'яному будинку чи особняку? Звертайтеся e маркетплейс Майстер911, і ми можемо пообіцяти підтвердити всі ваші очікування!