Встановлення душової кабіни у Бучі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Бучі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Цінові пропозиції по встановленню душових кабін від найкращих майстрів у Бучі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 дней назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Бучі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Бучі

Відгуки по встановленню душових кабін у Бучі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні все більше власників заміських будинків при плануванні ванної кімнати віддають перевагу душовій кабіні. Це рішення можна пояснити, як прагненням заощадити вільний простір у невеликому за площею туалету, так і безліччю переваг душових кабін: універсальність, зручність у використанні, гігієнічність.

Всі пропоновані сьогодні моделі кабінок поділяють на 2 великі категорії: закриті та відкриті. Головна різниця між ними полягає у відсутності обмежуючої частини зверху - стелі.

Перевагою відкритих кабін є їхня інтеграція в дизайн ванної, де стіни кімнати стають частиною їхньої конструкції. Конструкції відкритого вигляду стають збірними. До однієї стіни санвузла або кута здійснюється установка днища, спочатку приєднаного до водопровідного стояка, а по його периметру закріплюють скляні дверцята. Підключення описаних виробів вимагатиме від виконуючого її майстра наявності спеціалізованих умінь та знань.

Душеві вироби закритого вигляду (їх ще називають боксами) виступають закритим простором, що нагадує капсулу. Вхід здійснюється за допомогою дверей, розстібний або розсувний. Такі вироби мають масу різноманітних плюсів: простота в монтажі, багато зручних опцій, можливість вибору місця підключення. Конструкція душових боксів орієнтована на те, що вони розбираються та збираються вдруге.

Які особливості підключення душової кабінки?

І є низка важливих нюансів, які радимо враховувати для надійного монтажу душової кабіни. Щоб надійно встановити кабінку відкритого вигляду необхідно врахувати наведені нижче особливості установки:

 • Варто купити ще один комплект міцних кріпильних запчастин, аналогічних тим, що поставляються в комплекті, - це допомагає уникнути тих чи інших складнощів при установці та заощадити час встановлення.
 • На підготовчому етапі установки душової, слід ретельно підготувати стіни та покриття підлоги, та зробити гарну гідроізоляцію місця монтажу.
 • Перед початком монтажу конструкції, висококваліфіковані фахівці рекомендують провести складання на широкій площі та переконатися в наявності всіх потрібних запчастин, а також справності фурнітури та цілісності скла.
 • Якщо має бути монтаж куточка на підлогу, у такому разі рекомендуємо зробити початкове облаштування трапу - спеціальної системи зливу.

Від чого залежить сума встановлення сантехнічного обладнання?

Розрахунок суми підключення душової кабіни здійснюється з урахуванням наступних аспектів:

 • Остаточний кошторис роботи. У тому випадку, якщо сантехнік виїхав на місце, де потрібно здійснити встановлення душової кабіни, то ціна в результаті виявиться меншою, ніж у ситуації здійснення однієї послуги;
 • Спектр необхідних робіт. Нерідко збирання самого виробу доводиться проводити у функціонуючому санвузлі, спочатку здійснивши демонтаж існуючого пристрою. Ще може додатись необхідність в обладнанні або коригуванні підведення водопостачання, проведенні електромонтажних робіт і багатьох інших послуг;
 • Складність обладнання. Наразі представлено різне за конструкцією обладнання. Відповідно, і на монтаж конструкції ціни можуть помітно відрізнятися. Чим складніше складання конкретної сантехніки, чим багатою кількістю додаткових опцій вона має, тим більше часу знадобиться на її здійснення, і тим кваліфікованішим повинен бути професіонал.

Відомі помилки під час монтажу душових

У разі якщо установка пристрою не була зроблена професійним сантехніком, зростає ймовірність припущення таких грубих помилок:

 • погана герметизація зливу та стінок виробу;
 • нерівно відрегульовані ніжки або погано підготовлена основа;
 • надмірно сильний затиск кріпильних частин, результатом чого може бути тріщина скляних стінок;
 • наявність помилок у підключенні хол/гар води та електроживлення.

Гарантія довгої експлуатації душової кабіни - її професійний монтаж досвідченим майстром, за всіма необхідними вимогами та нормативами. Якщо, з метою економії, взятися за встановлення виробу власноруч або довірити це незнайомому сантехніку «з вулиці», який не надасть жодних гарантій на виконану роботу, наслідки допущеної помилки будуть не приємними.

Найбільш правильний варіант - зателефонувати у маркетплейс Master911. Висококваліфікований спеціаліст з багатим досвідом роботи в монтажі душових кабінок різних різновидів оперативно приїде додому і грамотно надасть необхідну послугу.

Сервіс Майстер911: професійний монтаж душової кабіни

Наші майстри мають багатий досвід у встановленні душових пристроїв усіляких моделей, видів та розмірів. Під час подання замовлення наш менеджер попросить замовника відповісти на кілька важливих питань щодо виду сантехнічного обладнання. На підставі даних відповідей ми можемо надати початкову консультацію та озвучити орієнтовну ціну майбутньої послуги.

При зверненні до нас, ви повністю можете розраховувати на:

 • якісне надання послуги - встановлення змішувача в душовій кабіні або іншої;
 • швидкий приїзд сантехніка (часто через 3 години після прийому замовлення);
 • отримання заявки 24 на 7;
 • отримання детальної консультації та інформації про передбачувану ціну послуги, що цікавить.

Ми працюємо виключно з професійними фахівцями - культурними, відповідальними та адекватними професіоналами, які не курять, не застосовують лайки та підтримують чистоту на місці роботи.

Які переваги ви отримаєте, вирішивши звернутися до Майстер911?

Щоб придбати допуск до заявок, кожен наш сантехнік пройшов професійну підготовку, успішно склав іспит і підтвердив свій паспорт. Якщо вам раптом довелося побачити допущену майстром помилку або ж зіткнутися з його грубою поведінкою, - телефонуйте в нашу службу технічної підтримки, і ми швидко допоможемо у вирішенні спірного питання.

Не має значення про яку роботу говорити, будь-то встановлення душової кабіни без піддона або про іншу, наші знаючі професіонали беруть повну відповідальність за бездоганну якість виконаної послуги та надають гарантійні зобов'язання. Оплату ви можете зробити безготівковим розрахунком або дома. Після закінчення послуг ми залишаємо акт виконаних послуг.

Ціна підключення душової кабіни

Для нас надзвичайно важливо, щоб ціноутворення Майстер911 було стовідсотково прозорим і доступним для кожної людини. У зв'язку з цим ціна установки душової кабіни, як і будь-якої іншої послуги, без урахування вартості решти частин та розхідників, а також автовитрат, зазначена у прайсі. Для покращення якості нашого сервісу ми в будь-якому випадку зможемо надати вам детальну консультацію та надати детальну інформацію щодо вартості майбутньої послуги. Як правило, сума не зміниться.

Виклик фахівця у Бучі та на адресу по Київській області

Надаємо послуги в м. Буча

Клієнтам, які проживають у м. Буча і оформили замовлення на виклик професіонала для надійного монтажу душової кабіни, ціна якого виразно здивує, необхідно зачекати на його прибуття приблизно три години.

Працюємо в передмісті Бучі

Замовники, які живуть у передмісті Бучі (Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Березове, Хотів, Стоянка, Мощун, Горенка, Чайки, Капітанівка, Гореничі, Дмитрівка) зможуть розраховувати на приїзд сантехніка приблизно через 4 год.

Працюємо по Київській області

Для клієнтів, які живуть у далеких місцевостях, яким потрібна установка піддона душової кабіни, у нас чудова новина: кваліфікований майстер приїде того ж дня. Це можливо внаслідок того, що Майстер911 має у своєму розпорядженні перевірених фахівців у більшій частині населених пунктів region [r] області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Ще одна перевага для всіх замовників – мінімізація дорожніх витрат.

У виняткових ситуаціях, пов'язаних із підвищеною завантаженістю, візит майстра переноситься наступного дня. Про це вас обов'язково попередять під час отримання заявки.

Потрібна недорога і швидка установка душової кабіни в особняку, звичайній квартирі або дерев'яному будинку? Зателефонуйте в маркетплейс Master911, і ми гарантуємо не тільки підтвердити, а й перевершити будь-які очікування щодо якості роботи та рівня сервісу, що надається!