globe ru

Ремонт сушильної машини у Вишгороді

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту сушильної машини стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики сушильної машини на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт сушильної машини у Вишгороді

Назва Вартість
Ремонт сушильної машини від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Київській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Київській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Київській області

Всі міста Київській області
Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка

Сушильна машина - одна з кращих побутових помічниць сучасної господині тому якщо в її роботі виявилася якась некоректність, потрібен терміновий ремонт сушильної машини у Вишгороді. Фахівці виділяють ряд факторів, які призводять до виходу техніки з ладу:

 • недотримання правил експлуатації;
 • поганий догляд або його відсутність. Якщо періодично не очищати контейнер для збору вологи, фільтр для ворсу й вивідний шланг, то навіть у якісної та дорогої моделі неминуче станеться засмічення конструктивних елементів;
 • природнє зношення деталей;
 • заводський брак.

У яких випадках необхідний ремонт сушильних машин у Вишгороді? Типові поломки

Найчастіше власники такої техніки звертаються до майстра з такими скаргами:

 • Агрегат працює, але білизна всередині нього не сушиться. Така поломка може вказувати на несправність плати, вихід з ладу фена або реле плати.
 • Не відбувається нагрівання. Подібна проблема, як правило, вказує на вихід з ладу Тена або температурного датчика.
 • Сушильна машина не вмикається. Для точного визначення причини поломки майстер проведе діагностику мотора, запобіжника й термодатчика.
 • Не крутиться барабан. Скоріше за все причиною виступає розрив приводного ременя, зношення підшипників або осей.
 • Надмірний набір води. Це вказує на засмічення каналізації, зливного шланга, фільтра помпи. Іноді в крильчатку насоса потрапляє дрібний сторонній предмет, його слід витягти.
 • Підтікання сушильної машини. Причиною найчастіше виступає розгерметизація насоса, бака або впускного патрубка.
 • Сторонній шум під час роботи техніки. Такий симптом свідчить про пошкодження механіки всього пристрою. Точну причину зможе визначити досвідчений майстер.

Оптимальний вихід із ситуації, коли сушильна машина дала збій в роботі, - звернення до перевіреного майстра, що має необхідну кваліфікацію та досвід.

Самостійний ремонт сушильних машин у Вишгороді

Перш за все слід знати, що навіть при незначному відхиленні в роботі агрегату від його подальшої експлуатації потрібно відразу відмовитися. Це обумовлено тим, що навіть після пари робочих циклів, невелика несправність, яку можна було швидко й недорого виправити, може обернутися необхідністю капітального й дорогого ремонту.

Не найкращий вихід - залучення до ремонту майстра сумнівної компетенції. Розраховуючи на економію, ви ризикуєте зіткнутися з тим, що ремонт затягнеться, і вам не нададуть ніяких гарантій на виконану послугу та замінену деталь. Звернення в сервіс побутових послуг Master911 - гарантія оперативного, якісного та недорого ремонту перевіреним майстром.

Master911: професійний та недорогий ремонт сушильних машин

Фахівці Master911 пропонують ремонт пральних і сушильних машин у Вишгороді будь-яких марок і моделей з оперативним виїздом додому до замовника, що дозволяє заощадити час і гроші на транспортуванні габаритної техніки в майстерню і назад.

Заявки на виїзд спеціаліста приймаються нами кожен день цілодобово. Щоб мати необхідні дані для надання первинної консультації та інформації про приблизну вартість послуги, у процесі оформлення заявки ми ставимо ряд питань. Вони стосуються особливостей сушильної машини (її моделі, року випуску) і типу поломки.

В деяких випадках зі слів клієнта однозначно зрозуміло, в чому полягає причина поломки та який необхідний ремонт, тоді можна говорити про стандартну послугу. Її вартість буде названа точно та збігатиметься з тією, що вказана в прайс-листі.

Вирішивши звернутися в Master911 ви можете розраховувати на:

 • цілодобову можливість подачі заявки;
 • отримання грамотної консультації та інформації про ціну майбутнього ремонту;
 • швидкий виїзд майстра;
 • якісну послугу - ремонт сушильних машин вдома.

Кожен з наших фахівців з відповідальністю ставиться до своєї роботи, ввічливий з клієнтами та обов'язково прибирає своє робоче місце після закінчення ремонту.

Переваги співпраці з Master911

Всі наші фахівці, які виїжджають до клієнтів для проведення необхідних ремонтних робіт, пройшли перевірку паспортних даних та успішно підтвердили свою кваліфікацію, склавши іспит на високий бал. Проте, навіть найбільш кваліфікований майстер може припуститися помилки в роботі. Якщо ви зіткнулися з грубим ставленням, звертайтеся в нашу службу підтримки, і ми надамо допомогу у розв'язанні конфліктного питання.

Перед виконанням будь-якої послуги, ми укладаємо з замовником офіційний договір, в якому прописуємо вартість необхідного ремонту, тим самим фіксуємо суму до закінчення терміну дії договору. Роботу майстра клієнт може оплачувати готівкою або здійснити оплату за безготівковим переказом. Всі наші майстри повністю несуть відповідальність за якість наданих ними послуг, а також видають на руки замовнику акти виконаних робіт.

Яка вартість ремонту сушильних машин у Вишгороді?

Всі ціни на стандартні послуги прописані в прайс-листі сервісу побутових послуг Master911. Це гарантує абсолютно прозоре та чесне ціноутворення. Вартість ремонту наведена без урахування ціни деталей та запасних частин, які, можливо, знадобиться замінити в ході ремонту, а також без транспортних витрат.

Master911 прагне до того, щоб співпраця з нами була комфортною для усіх клієнтів. Тому ми завжди готові проконсультувати клієнта й зорієнтувати у вартості послуги в телефонному режимі (або в додатку) ще до приїзду майстра. У більшості випадків названа ціна не змінюється.

Виклик майстра з ремонту пральних машин та сушильних у Вишгороді, з виїздом по Київській області

Працюємо в межах міста у Вишгороді

Ті наші замовники, які знаходяться в межах міста Вишгород, можуть очікувати виїзду фахівця за вказаною в заявці адресою вже через три години після її подачі.

Працюємо в передмісті Вишгорода

Якщо ви перебуваєте в передмісті Вишгорода (с. Зазим'я, с. Осещина, с. Хотянівка, с. Нові Петрівці, с. Старі Петрівці, с. Лютіж), то можете очікувати на візит майстра приблизно через чотири-п'ять годин.

Працюємо по Київській області

Практично у всіх населених пунктах Київської області (м. Київ, м. Українка, м. Обухів, м. Яготин, м. Сквира, м. Миронівка, м. Переяслав, м. Васильків, м. Фастів, м. Вишневе, м. Бориспіль, м. Буча, м. Ірпінь, м. Боярка, м. Вишгород, м. Узин, м. Бровари, м. Чорнобиль, м. Ржищів, м. Славутич, м. Тетіїв, м. Богуслав, м. Тараща, м. Кагарлик, м. Біла Церква, м. Березань, смт Чабани, смт Дослідницьке, смт Козин, смт Клавдієво-Тарасове, смт Терезине, смт Калита, смт Калинівка, смт Згурівка, смт Гостомель, смт Ворзель, смт Коцюбинське, смт Немішаєве, смт Баришівка, смт Макарів, смт Велика Димерка, смт Бородянка, смт Кожанка, смт Іванків, смт Пісківка, смт Глеваха, смт Димер, с. Гребені, с. Рокитне, с. Скибин, с. Макарівка) Master911 має своїх висококваліфікованих фахівців, завдяки чому виїзд майстра до клієнтів здійснюється в день подачі заявки. Подібний сервіс не тільки гарантує оперативне виконання ремонту, але й дозволяє скоротити транспортні витрати.

Якщо через сезонну завантаженість приїзд фахівця доведеться перенести на найближчу дату, вас про це обов'язково попередять заздалегідь.