globe ru

Ремонт морозильної камери у Кам'янець-Подільську

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту морозильної камери стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики морозильної камери на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт морозильної камери у Кам'янець-Подільську

Назва Вартість
Ремонт морозильної камери від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

Якщо холодильник відмовляється працювати, відразу ж з'являються великі негаразди, що ускладнюють побут власнику несправного агрегату. Сервіс послуг з ремонту морозильних камер у Кам'янець-Подільську Master911 пропонує досвід, навички та знання своїх техніків для усунення проблем, що виникли в дуже короткі терміни. Після подачі заявки буде підібраний незайнятий, належний виконавець потрібного профілю з великим досвідом роботи. Прибувши за викликом, фахівець робить діагностику, називає вартість ремонту морозильної камери, а тільки після цього здійснює ремонт. Клієнтові залишається лише прийняти роботу, підписати акт про виконання робіт і користуватися чинною технікою!

Чому обирають саме нас?

 • Швидкість виконання заявки. Після факту прийняття та попередньої обробки онлайн-замовлення на налагодження, встановлення, ремонт ми негайно ж зідзвонюємося із замовником. До того ж заяву можна подати за телефоном.
 • Всі види послуг в одному місці. Великий перелік надаваних побутових послуг: налагодження, ремонт, установка пралок, колонок, різного виду котлів і холодильних агрегатів, крім того, надаємо сервісні послуги доставки товарів, сантехніка, складання меблів, вивезення сміття та ін.
 • Досвід. Master911 - сервіс послуг відповідальних, перевірених, професійних, надійних техніків. Перед початком співпраці майбутній майстер з ремонту морозильних камер у Кам'янець-Подільську має пройти співбесіду, виявляються особисті якості, і, до того ж, перевіряється автентичність паспорта.
 • Гарантійні зобов'язання. Великий досвід майстрів і наше кредо задовольнити прохання будь-якого клієнта, дають можливість надавати гарантію на всю виконану роботу, у визначених випадках вона може тривати до року.

Лагодимо морозилки всіх модифікацій

Морозильна камера - це прилад з виключно низькою температурою. Коли виникли якісь відхилення (підтікає, видає шум, погано морозить, утворюється конденсат), це означає, що холодильнику потрібна діагностика та ймовірний ремонт морозильної камери у Кам'янець-Подільську.

Список відомих марок морозильних камер, з якими працюють наші майстри: Індесіт (Indesit), Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Снайге (Snaige), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Лібхерр (Liebherr), Електролюкс (Electrolux), Стінол (Stinol), ЛЖ (LG), Голд (Gold), Атлант (Atlant), Дніпро), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Технохолод, Норд (Nord), Вестфрост (Vestfrost), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), Прівілег (Privileg), Ліберті (Liberty).

Майстри маркетплейса Master911 можуть не тільки виконати відновлення морозильної камери всіх марок, але і надавати сервісні послуги, пов'язані з чищенням, встановленням, технічним обслуговуванням, діагностикою та запуском холодильників.

Поширені несправності морозильних камер

Аварія електронного блоку управління

Коли ламається модуль управління, то електродвигун холодильного обладнання зовсім не запускається. У певних випадках вдається виконати його перепрограмування, але найчастіше трапляється і так, що єдиним можливим способом ремонту стає тільки заміна.

Пошкодження термостата морозильних камер

Всі моделі холодильних агрегатів забезпечуються регуляторами температури, які виконують зупинку і включення електричного двигуна компресора. Пошкодження терморегулятора призводить до неправильної роботи мотора-компресора: не морозить зовсім, морозить занадто сильно, охолоджує дуже слабо, взагалі не вмикається або морозить, не припиняючи. Щоб усунути несправність, необхідно замінити термостат.

Витікання холодоагенту (фреону)

Фреон - це речовина, яка призначається для зниження температури в морозильній камері. Коли виниклий шар льоду хтось намагається відбити зі стінок морозильної камери або трохи зірвати чимось гострим, тоді пошкоджуються трубки, по яких фреон і подається. Його витікання тягне за собою несвоєчасне зношення двигуна-компресора, однак процес охолодження стає неефективним. При цій несправності потрібно вимкнути морозильну камеру, вивантажити всі продукти, дочекатися прибуття виконавця.

Не запускається мотор-компресор

Різке відключення холодильника - це практично найскладніша несправність. Головні причини: перевищено зношення вузлів, деталей, елементів, комплектуючих або неправильне експлуатування агрегату. Інші фактори пояснюються тим, що морозильні пристрої постійно перевантажені, а крім того, техніка безперервно функціонує у граничному режимі. Щоб мати справний холодильний агрегат, необхідно змінити мотор-компресор.

Заміна дверної гуми морозилки

Така проблема виникає у морозилках, які стоять в магазинах, кафе, барах чи ресторанах, дверцята тут роблять величезне число циклів на закривання і відкривання, і з цієї причини, гумові ущільнювачі швидко спрацьовуються. Через це гумовий профіль тріскається, руйнується, не щільно прилягає по контуру дверцят, холодильник не закривається герметично. Холодне повітря виходить з камери, в той час, як туди надходить тепле, продукти не охолоджуються, захист від температурних стрибків діє не ефективно, температура не підтримується, а двигун-компресор функціонує даремно, значить, відбувається передчасне пошкодження деталей, блоків, вузлів, пристроїв.

Несправність температурних або повітряних датчиків

Морозильні камери з електронним управлінням забезпечуються не терморегуляторами, а температурними і повітряними датчиками. Наприклад, налагодження морозильної камери Liebherr з подібною поломкою буде полягати в перемонтажі несправного регулятора.

Крім основних несправностей морозильних агрегатів, часто бувають інші нюанси, наприклад, нагрівання корпусу, поява "шуби" в камері, збій індикаторів, скупчення води, запах горілого пластику і т.д.

Виїжджаємо за заявками в усі райони Кам'янець-Подільського та передмістя

Уточнивши прийняті відомості, підбирається незайнятий фахівець, який після озвучення ціни ремонту морозильної камери відразу ж береться за виконання замовлення. Іноді діагностика, налагодження, ремонт, установка починається через 3-4 години після прийняття заяви. Наш сервіс здійснює якісне, гарантійне і оперативне проведення великого діапазону робіт у Кам'янець-Подільську (Смотрич, Зіньківці, Колибаївка, Кам'янка, Цибулівка, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Мукша Китайгородська, Гуменці, Слобідка-Гуменецька, Пудлівці, Довжок, Голосків, Лисогірка) та в інших малих і великих населених пунктах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців).