Ремонт морозильної камери у Кам'янець-Подільську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янець-Подільську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту морозильних камер

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка морозильної камери фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Кам'янець-Подільську

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Кам'янець-Подільську

Відгуки по ремонту морозильних камер у Кам'янець-Подільську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо холодильник відмовляється працювати, відразу ж з'являються великі негаразди, що ускладнюють побут власнику несправного агрегату. Сервіс послуг з ремонту морозильних камер у Кам'янець-Подільську Master911 пропонує досвід, навички та знання своїх техніків для усунення проблем, що виникли в дуже короткі терміни. Після подачі заявки буде підібраний незайнятий, належний виконавець потрібного профілю з великим досвідом роботи. Прибувши за викликом, фахівець робить діагностику, називає вартість ремонту морозильної камери, а тільки після цього здійснює ремонт. Клієнтові залишається лише прийняти роботу, підписати акт про виконання робіт і користуватися чинною технікою!

Чому обирають саме нас?

  • Швидкість виконання заявки. Після факту прийняття та попередньої обробки онлайн-замовлення на налагодження, встановлення, ремонт ми негайно ж зідзвонюємося із замовником. До того ж заяву можна подати за телефоном.
  • Всі види послуг в одному місці. Великий перелік надаваних побутових послуг: налагодження, ремонт, установка пралок, колонок, різного виду котлів і холодильних агрегатів, крім того, надаємо сервісні послуги доставки товарів, сантехніка, складання меблів, вивезення сміття та ін.
  • Досвід. Master911 - сервіс послуг відповідальних, перевірених, професійних, надійних техніків. Перед початком співпраці майбутній майстер з ремонту морозильних камер у Кам'янець-Подільську має пройти співбесіду, виявляються особисті якості, і, до того ж, перевіряється автентичність паспорта.
  • Гарантійні зобов'язання. Великий досвід майстрів і наше кредо задовольнити прохання будь-якого клієнта, дають можливість надавати гарантію на всю виконану роботу, у визначених випадках вона може тривати до року.

Лагодимо морозилки всіх модифікацій

Морозильна камера - це прилад з виключно низькою температурою. Коли виникли якісь відхилення (підтікає, видає шум, погано морозить, утворюється конденсат), це означає, що холодильнику потрібна діагностика та ймовірний ремонт морозильної камери у Кам'янець-Подільську.

Список відомих марок морозильних камер, з якими працюють наші майстри: Індесіт (Indesit), Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Снайге (Snaige), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Лібхерр (Liebherr), Електролюкс (Electrolux), Стінол (Stinol), ЛЖ (LG), Голд (Gold), Атлант (Atlant), Дніпро), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Технохолод, Норд (Nord), Вестфрост (Vestfrost), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), Прівілег (Privileg), Ліберті (Liberty).

Майстри маркетплейса Master911 можуть не тільки виконати відновлення морозильної камери всіх марок, але і надавати сервісні послуги, пов'язані з чищенням, встановленням, технічним обслуговуванням, діагностикою та запуском холодильників.

Поширені несправності морозильних камер

Аварія електронного блоку управління

Коли ламається модуль управління, то електродвигун холодильного обладнання зовсім не запускається. У певних випадках вдається виконати його перепрограмування, але найчастіше трапляється і так, що єдиним можливим способом ремонту стає тільки заміна.

Пошкодження термостата морозильних камер

Всі моделі холодильних агрегатів забезпечуються регуляторами температури, які виконують зупинку і включення електричного двигуна компресора. Пошкодження терморегулятора призводить до неправильної роботи мотора-компресора: не морозить зовсім, морозить занадто сильно, охолоджує дуже слабо, взагалі не вмикається або морозить, не припиняючи. Щоб усунути несправність, необхідно замінити термостат.

Витікання холодоагенту (фреону)

Фреон - це речовина, яка призначається для зниження температури в морозильній камері. Коли виниклий шар льоду хтось намагається відбити зі стінок морозильної камери або трохи зірвати чимось гострим, тоді пошкоджуються трубки, по яких фреон і подається. Його витікання тягне за собою несвоєчасне зношення двигуна-компресора, однак процес охолодження стає неефективним. При цій несправності потрібно вимкнути морозильну камеру, вивантажити всі продукти, дочекатися прибуття виконавця.

Не запускається мотор-компресор

Різке відключення холодильника - це практично найскладніша несправність. Головні причини: перевищено зношення вузлів, деталей, елементів, комплектуючих або неправильне експлуатування агрегату. Інші фактори пояснюються тим, що морозильні пристрої постійно перевантажені, а крім того, техніка безперервно функціонує у граничному режимі. Щоб мати справний холодильний агрегат, необхідно змінити мотор-компресор.

Заміна дверної гуми морозилки

Така проблема виникає у морозилках, які стоять в магазинах, кафе, барах чи ресторанах, дверцята тут роблять величезне число циклів на закривання і відкривання, і з цієї причини, гумові ущільнювачі швидко спрацьовуються. Через це гумовий профіль тріскається, руйнується, не щільно прилягає по контуру дверцят, холодильник не закривається герметично. Холодне повітря виходить з камери, в той час, як туди надходить тепле, продукти не охолоджуються, захист від температурних стрибків діє не ефективно, температура не підтримується, а двигун-компресор функціонує даремно, значить, відбувається передчасне пошкодження деталей, блоків, вузлів, пристроїв.

Несправність температурних або повітряних датчиків

Морозильні камери з електронним управлінням забезпечуються не терморегуляторами, а температурними і повітряними датчиками. Наприклад, налагодження морозильної камери Liebherr з подібною поломкою буде полягати в перемонтажі несправного регулятора.

Крім основних несправностей морозильних агрегатів, часто бувають інші нюанси, наприклад, нагрівання корпусу, поява "шуби" в камері, збій індикаторів, скупчення води, запах горілого пластику і т.д.

Виїжджаємо за заявками в усі райони Кам'янець-Подільського та передмістя

Уточнивши прийняті відомості, підбирається незайнятий фахівець, який після озвучення ціни ремонту морозильної камери відразу ж береться за виконання замовлення. Іноді діагностика, налагодження, ремонт, установка починається через 3-4 години після прийняття заяви. Наш сервіс здійснює якісне, гарантійне і оперативне проведення великого діапазону робіт у Кам'янець-Подільську (Смотрич, Зіньківці, Колибаївка, Кам'янка, Цибулівка, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Мукша Китайгородська, Гуменці, Слобідка-Гуменецька, Пудлівці, Довжок, Голосків, Лисогірка) та в інших малих і великих населених пунктах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців).