Заміна газової колонки у Херсоні

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Херсоні, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по заміні газових колонок від найкращих майстрів у Херсоні

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 месяца назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну газових колонок у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні газових колонок у Херсоні

Відгуки по заміні газових колонок у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли необхідно замінити побутовий водонагрівач?

Попри те, що газовий водонагрівач вважається побутовою апаратурою, що характеризується надійністю, настає час, коли потрібна заміна газової застарілої колонки на бойлер, двоконтурний котел або колонку нового зразка.

Це рішення приймають за наявності наступних ситуацій: неможливо запустити установку, не підлягає ремонту, природне зношування елементів, вузлів, механічних деталей колонки та їх пошкодження, подальше експлуатування становить небезпеку, моральне старіння конструкції.

Підготовлені фахівці Master911 надають весь спектр послуг з діагностики, ремонту та заміни газових колонок різних виробників: Аквахіт (Aquaheat), Херманн (Hermann), Гореньє (Gorenje), Діон (Dion), Іммергаз (Immergas), Вісманн (Вісман) / Viessmann), Грандіні (Grandini), Данко (Danko), Кайзер (Kaiser), Нева (Neva), Рос (Ross), Термет (Termet), Аміна (Amina), Мілі (Miele), Сакура (Sakura), Демрад (Demrad), Samsung (Samsung), Еталон (Etalon), Астон (Aston), Ферролі (Феролі/Ferroli), Арістон (Ariston), Новатек (Nova Tec), Крауф (Krauf), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Термекс (Thermex), АЕГ (AEG), Рода (Roda), Вестен (Westen), Беретта (Берета/Beretta), Термолайн (Termoline), Електролюкс (Electrolux), Протерм (Protherm), Мілла (Мила/Milla), Термона (Thermona), Роктерм (Rocterm), Селена (Selena), Зануссі (Занусі/Zanussi), Матрікс (Matrix), Бош (Bosch), Юнкерс (Junkers), Атон (Aton), Нескар (Neckar), Рока (Roca), Піраміда (Pyramida), Мора (Mora), Атлантик (Atlantic), Саванна (Савана/Savanna) різних модифікацій та років виготовлення.

Яка техдокументація потрібна для установки нового проточного водонагрівача?

Для того, щоб на законній підставі встановити нову колонку замість застарілої, потрібні:

 • Звернення із заявою до газової служби вашого міста, виклавши клопотання на заміну застарілого газового водонагрівача на новий, не змінюючи місце монтажу, а також запит про дозвіл на підключення до газової магістралі.
 • Копія документів додому (коли власників двоє, то потрібно надавати особисті документи та, крім того, письмову згоду від них на здійснення подібної послуги).
 • Акт ДВК (на придатність до застосування димвентканалів). Цей документ є необхідним у разі запланованого монтажу газових котлів та колонок.
 • Ксерокопія паспорта (або іншого документа, що засвідчує особу) та ідентифікаційного номера.
 • Копія технічного паспорта на будинок або квартиру (повинен видати бюро технічної інвентаризації).

Як робиться заміна застарілої колонки?

Заміна водогрійної газової колонки у квартирі чи будинку, як, наприклад, і її підключення, встановлення, монтаж - серйозна робота, яка може довірятися виключно підготовленому, кваліфікованому, досвідченому виконавцю. Адже недотримання загальноприйнятих норм, техумов і вимог спричиняє певну небезпеку як для обладнання, так і для здоров'я сусідів.

Заміна газової опалювальної колонки у вас у хрущовці охоплює і зняття колишнього апарату.

Все це відбувається таким чином:

 1. перекривають кран подачі газу, потім знімають газовий шланг, що підводить;
 2. потім перекривають водопровід;
 3. газову колонку відокремлюють від димаря;
 4. тепер знімають із кріплень.

Встановлення нової колонки:

 1. у разі потреби готують стінку, замінюють кріплення;
 2. після завершення кріплення агрегату на постійне місце приєднують комунікації (водопровід, димар);
 3. завершальний момент - приєднання газового шлангу, реєстрація водогрійної колонки, монтаж запірного крана;
 4. регулюють тиск води, виконують стартовий пуск техніки та проводять налаштування потужності водонагрівача.

Що може вплинути на ціну заміни колонки?

Ціна якісних послуг з оперативної заміни газових проточних пристроїв (колонок) охоплює прихід техніка, демонтаж попереднього обладнання, випробувальний старт, підключення іншої апаратури та виконання необхідних налаштувань.

Вартість заміни будь-якої газової проточної колонки піднімається, якщо:

 • виникає потреба у проведенні додаткових сантехнічних робіт;
 • потрібне відновлення димоходу, газового крана у квартирі або внутрішнього трубопроводу;
 • потрібно купити якісь матеріали для монтування.

Важливі аспекти

При недостатньому тиску води професіонали рекомендують монтаж насоса.

Не слід нагрівати воду до граничної температури, оскільки це форсує процес появи накипу в трубках теплообмінника.

Надійна запорука безпечної, довготривалої та безперебійної роботи вашої апаратури - її регулярне техобслуговування, а також відповідний догляд.

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911

Щоб отримати офіційний допуск до роботи та виїздів додому до замовників, наші техніки повинні пройти навчання, а після завершення їм потрібно скласти профільний іспит. І лише такі кандидати (у середньому п'ятнадцять із ста відсотків), хто отримав високий бал (4,5 і вище), виходять на роботу.

Наші виконавці зможуть дати роз'яснення на запитання замовників щодо ремонту, приходять зі своїми інструментами, за потреби забирають обладнання в майстерню.

Що отримують наші замовники?

 • Грамотна заміна колонки у Херсоні. Робота ведеться з різними марками колонок від усіх знаменитих виробників.
 • Терміновий виїзд. Наш майстер з оперативної заміни та професійного монтажу газових водогрійних колонок у Херсоні виїде за призначенням протягом трьох-чотирьох годин після подачі замовлення, якісно, оперативно та акуратно здійснить необхідну роботу.< /li>
 • Регулярний контроль якості. Буває, що через будь-які ситуації, технік допустить промах, тому ми приймаємо будь-які побажання, скарги, зауваження, і гарантуємо, що при необхідності виконавець негайно виправляє дефекти.

Виконуємо роботи у Херсоні з виїздом майстра по Херсонській області

Працюємо в приміській зоні Херсона

Так само сервіс Master911 надає послуги з демонтажу та заміни колонки у Херсоні (Олешки, Антонівка, Комишани, Зеленівка, Наддніпрянське, Білозерка, Музиківка, Чорнобаївка, Зимівник, Приозерне, Степанівка, Молодіжне, Інженерне) у приміських населених пунктах. У середньому, період очікування фахівця може становити трохи більше часу - від чотирьох до шести годин.

Ми працюємо в місті Херсон

Якщо вам буде потрібна така послуга, як заміна та демонтаж проточної колонки на двоконтурний котел, бойлер або колонку нового зразка в будинку або квартирі, звертайтеся до сервісної служби Master911. Якщо Ви мешкаєте в місті, у такому випадку через три години після оформлення замовлення, зможете сподіватися на прибуття професіонала за адресою.

Робота на виїзді до населених пунктів по Херсонській області

Ми маємо у своєму розпорядженні своїх техніків у всіх великих і дрібних населених пунктах Херсонської області (Скадовськ, Гола Пристань, Генічеськ, Берислав, Олешки, Нова Каховка, Каховка, Антонівка, Комишани, Високопілля, Зеленівка, Наддніпрянське, Козацьке, Брилівка, Білозерка, Чаплинка, Асканія-Нова, Новотроїцьке, Іванівка, Горностаївка, Верхній Рогачик, Велика Лепетиха, Любимівка, Нижні Сірогози, Рикове, Лазурне, Каланчак, Мирне). Такий підхід дозволяє нашим замовникам суттєво заощадити на транспортних витратах і, крім цього, сподіватися на прихід фахівця вже протягом дня подання заявки.

В окремих випадках, пов'язаних з великим сезонним завантаженням, прихід техніка, можливо, буде пересунуто на найближчу дату.